63 hodnocení

AVS přístroj Mindspa - psychowalkman

Nejlevnější AVS přístroj s ověřenou účinností na světě. Novinka 2022.

Vyprodáno
Kód: 984
Značka: Galaxy
9 820 Kč 8 116 Kč bez DPH
Kategorie: Hlavní nabídka

Upozornění: tento model byl definitivně vyprodán. Další objednávky nepřijímáme. Inovovaný model Mindspa se vyvíjí a bude k dispozici do června 2024.

 

Mindspa je základní model AVS přístroje s jednoduchým ovládáním, přehledným velkým displejem a kvalitními programy. Jeho silnou stránkou jsou také programy na spaní. Obsahuje několik příjemných funkcí, jako je přehlednost, intuitivní ladění světla a zvuku nebo podsvícený displej.

 

Máte doma starý AVS přístroj?
Pak můžete pořídit Mindspa ve Zlaté záruce se slevou 15-25%!

Účinky - 18 programů v 6 kategoriích

Dobře uspokojí nejčastější potřeby: relaxaci, zlepšení spánku, zlepšení nálad a psychické kondice, dodání energie, zrychlení učení.

Relaxace  3 programy
Meditace 2
Spánek 4
Učení 2
Energie 2
Speciální 5

Programy v kategorii speciální: Schumannova rezonance, Regenerace, Antidepresivum, Odstranění stresu, Zvýšení imunity.

Počty programů v kategoriích je třeba brát jako orientační: některé účinky se překrývají, např. část relaxačních programů dobře poslouží i pro účely spánku a v některých kategoriích mohou být obsaženy další specifické programy. 

 

Brýle: jednobarevná stimulace, barva diod modrá.

Specialitou těchto brýlí je možnost je používat i s otevřenýma očima – jednoduše sundáte samolepku z očnic (kterou tam poté zase můžete vrátit).

 

Zvuk: rytmické stimulační zvuky - hudbu lze přikoupit:

Hudbu k Mindspa lze přikoupit ZDE nebo na konci strany (související produkty). Hudba zvyšuje líbivost a účinnost přístroje. Při zakoupení společně s Mindspa je levnější o 850 Kč.

 

 

Balení obsahuje

  • tělo přístroje
  • stimulační brýle
  • stereosluchátka - ,,pecky"
  • propojovací audiokabel
  • návod Galaxy s programovou knihovnou
  • obal
  • baterie (3xAAA)
  • případně látkovou taštičku

 Upozornění: fotografie je z hlediska sluchátek ilustrační - dodávána s Mindspa nejsou náhlavní sluchátka, ale sluchátka do uší (tzv. ,,pecky"). 

 

Doplňkové funkce

  • režim Audiostrobe
  • podsvícení displeje

 Podrobné vysvětlení funkcí a režimů najdete v návodu nebo zde na straně: Slovník pojmů.

 

Technické specifikace

Tělo přístroje je vyrobeno z klasického tvrzeného plastu, s velkým přehledným displejem, který ukazuje hodnoty programu. Tělo má na sobě umístěné ovládání hlasitosti zvuku a intenzity světel, dále vstup na připojení audiokabelu (k příposlechu hudby). 

Světelná stimulace resp. brýle, jsou klasického provedení, z tvrdého plastu, s diodami umístěnými uvnitř brýlí.

Zvuková stimulace prostřednictvím sluchátek, používá binaurální rytmy (nejúčinnější zvuky v AVS technologii, vzdáleně připomínající bubínky). Zvukovou stimulaci si můžete zpestřit příposlechem vhodné hudby (jednoduše propojením přes audiokabel, který je součástí kompletu).

Napájení: bateriemi (4xAAA - jsou součástí balení) nebo adaptérem (není součást balení - můžete zakoupit u nás Univerzální adaptér, kde si hodnoty nastavíte, takto: 7,5 V, 200 mA, konektor kulatý jack 2,1mm). Přístroj nemá zabudovanou baterii, čili adaptér slouží jen k provozu přístroje při spuštěném programu. 

 

MINDSPA - navod ke stažení

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu