Neohodnoceno

Set ADHD - Laxman

Set ADHD obsahuje AVS přístroj Laxman Basic, EEG biofeedback Neuroset BrainGym 2 a sadu programů Náprava ADHD

Do týdne (5 ks)
Kód: 590
Značka: Galaxy
38 957 Kč –18 % 31 944 Kč 26 400 Kč bez DPH
Kategorie: AVS přístroje
590 adhd cd laxman
Akce
38 957 Kč –18 %

 

Extra účinné a výhodné pro domácí zvládnutí ADHD

Balíček obsahuje dvě celosvětově nejúčinnější metody pro řešení ADHD: AVS technologii a EEG biofeedback metodu. K tomu navíc speciální Sadu programů ADHD, který byla vyvinuta na základě  vědeckých studií. Účinnost balíčku je tak opravdu mimořádná. V testech (Sada programů ADHD + Laxman Basic), které probíhaly přímo v rodinách, byla přímá úspěšnost přes 95 % (tento počet rodin zaznamenal pozitivní účinky).

Dole na stránce výtah z klinických studií.

Technické upozornění: tento set obsahuje AVS přístroj Laxman. Druhý obdobný set (Set ADHD – Relaxman – ZDE) obsahuje místo AVS přístroje Laxman AVS přístroj Relaxman.

 

ADHD balíček (set) obsahuje:

AVS přístroj Laxman Basic     
Sadu 
programů Náprava ADHD (k Laxmanu)
Domácí EEG biofeedback přístroj 
Neuroset BrainGym 2

Standardní cena všech výrobků: 38.957,- Kč
Cena balíčku: 31.944,- Kč
UŠETŘÍTE 7.013 Kč 

 

AVS přístroj Laxman Basic

AVS přístroj Laxman představuje nejvyšší luxus v kvalitě programů, účinnosti a komfortu. Unikátní zážitek zajišťuje nejúčinnější typ světelné stimulace (celobarevné brýle Ganzfeld) a 56 programů, které Vám pomohou lépe relaxovat, učit se, meditovat, při problémech s nespavostí nebo naopak při nedostatku energie.
Plná cena AVS přístroje Laxman Basic: 25.999 Kč – ZDE.

 

 

 

Sada programů Náprava ADHD

Edice MEDICLINE – Novinka 2018

Sada programů k nápravě ADHD je určena laikům na domácí použití i odborníkům – pedagogickým a výchovným pracovníkům, psychologům, lékařům.

ADHD vznikla na základě unikátního projektu a klinických studií za posledních 20 let. Její účinnost je podle projektu i studií suverénně přes 95 % a tak je tato Sada používaná s AVS přístrojem prakticky nejúčinnější metodou pro nápravu ADHD. Navíc bezfarmakovou a příjemnou cestou.
Všechny rodiny (účastníci projektu), kteří Sadu používali, zaznamenaly výsledky už během prvního měsíce používání – pouze 1 rodina později (do 9 týdnů).

Rodiče zapojení v projektu uvedli:

 • u dětí se po používání AVS přístroje zlepšila koncentrace, zejména při učení a čtení,
 • děti lépe zvládaly emoce,
 • byly klidnější, méně impulsivní, lépe se ovládaly,
 • doma i ve škole pracovaly lépe, rychleji a více samostatně,
 • během jediného měsíce si zlepšily školní prospěch,
 • děti používání AVS přístrojů bavilo a ve většině případů vyžadovaly další pokračování.

 

O programech:Dvořák

Sada obsahuje celkem 41 programů a to nejen pro zvládnutí nejklasičtější formy ADHD.

Naleznete zde programy pro nápravu ADHD (poruchy pozornosti s hyperaktivitou / hypoaktivitou), ADD (poruchy pozornosti) a poruchy školních dovedností, jako je dyslexie či dysgrafie. Dále obsahuje také programy pro další symptomatické okruhy ADHD, jako je zvýšená úzkost, depresivní chování, snížené sebevědomí, afektivita, impulsivita, nestabilní emocionalita a programy pro obecné zlepšení učení (zlepšení paměti, fixování učení či zvýšení matematických schopností).

41 programů je rozděleno do dvou kategorií: Hlavní a doplňkové. Programy byly zhotoveny podle výsledků klinických studií z let 1995-2010 a doladěny podle výsledků projektu z roku 2018. Mimo samotné účinnosti se programy zaměřují i na další aspekty, například aby byli pro děti dostatečně motivující, zajímavé, zábavné. Některé programy tak obsahují kromě stimulačních zvuků i zajímavou hudbu a mluvené slovo.

Plná cena Sady programů Náprava ADHD je 3.520 Kč – ZDE

 

Domácí EEG biofeedback přístroj Neuroset BrainGym 2

Neuroset je domácí EEG biofeedback přístroj. Je velmi jednoduchý na používání a proto je určený pro jakékoliv laiky všeho věku, kteří chtějí sami zlepšovat svoji mentální výkonnost, schopnost relaxace, koncetranci. Někdy je používají i profesionálové, např. psychologické poradny, psychologové, kouči nebo terapeuti ADHD.

Neuroset slouží pro všestranné zlepšování činnosti mozku a mysli. Udržuje mozek, mentální funkce a psychoneurologickou soustavu v tréninkovém zatížení a tím zlepšuje duševní kondici – podobně jako fyzické cvičení udržuje tělesnou kondici.
Cíleně lze podle jednotlivých aplikací zlepšovat určité schopnosti. Neuroset obsahuje hry a aplikace pro zvýšení bystrosti, mentálních reakcí, inteligence, kreativity, schopnosti rozhodování, koncentrace, paměti, pro nácvik relaxace, meditace, uvolnění.
Jeho používání zlepšuje všechny kognitivní funkce, zejména schopnost koncentrace, paměť, schopnost učení, zvyšuje duševní svěžest a výsledky v mentálních a matematických úlohách a školních testech. Zvyšuje duševní svěžest a psychickou výkonnost – například dokážete duševně pracovat déle a s větší radostí. Zvyšuje psychickou vytrvalost a odolnost, například vůči stresu a další civilizační zátěži. Upravuje správným směrem zásadní tělesné procesy, které mozek řídí, například neurohormonální činnost.
Neuroset pomáhá napravovat poruchy školních dovedností – mozkové dysfunkce, syndrom hyperaktivity (LMD, ADDH). Dále předchází jako prevence duševním onemocněním, především typu Alzheimerova choroba a Parkinsonova choroba.

Jak se Neuroset používá?

Nainstalujete si do PC aplikace a hry Neuroset, nasadíte si přístroj, který snímá vaší mozkovou aktivitu, na hlavu a hrajete hry – nikoli myší, ale pouze vlastní myslí, vlastní myšlenkou. Tím zlepšujete podle dané aplikace činnost mozku a trénujete jej.

Plná cena Neurosetu BrainGym 2 je 9.438 Kč – ZDE

 

 

Výtah z Klinických studií

Souhrnně v těchto studiích neurovědci zdokumentovali, že světelná a zvuková stimulace:

 • Posiluje vzory mozkových vln, které se synchronizují s frekvencí blikajícího světla nebo rytmickým zvukem a tyto změny přetrvávají při plnění duševních úkolů
 • zvyšuje metabolismus mozku a průtok krve v mozku.

Tato zjištění poskytují silné teoretické základy pro pochopení, proč je AVS metoda (audiovizuální stimulační metoda) účinnou léčbou pro problémy s ADHD a učením. Léčba AVS má aktivační účinek na mozek, který přetrvává i po ukončení léčby.

 

AVS léčba ADHD a problémů s učením

Jedenáct studií zahrnujících více než 500 osob popisuje použití AVS metody k nápravě nedostatečného vzruchu čelní kůry, která se vyskytuje u lidí s ADHD a poruchami učení. Tyto studie dokládají účinnost AVS u mnoha symptomů běžných u lidí s ADHD nebo poruchami učení. Souhrnně v těchto studiích vědci zjistili, že léčba pomocí AVS technologie způsobila tyto efekty:

 • Zvýšená trvalá pozornost
 • Snížená hyperaktivita
 • Zlepšená kontrola impulsů
 • Snížená úzkost a deprese
 • Vylepšené základní dovednosti v oblasti učení zahrnující:
  Lepší sluchová paměť
  Rychlost duševního zpracování
  Verbální a nonverbální IQ
  Zvýšená školní výkonnost
 • Všeobecně jsou zlepšení stejná nebo vyšší, než stimulační léky
 • Zlepšení v případě IQ a schopnosti koncentrace přetrvaly 16 měsíců po skončení AVS léčby

Osoby s ADHD potřebují kromě léků přístup k jiným účinným alternativám. Protože řada vědců (např. Nash, 2000, Swanson et al., 1993, Volkow et al., 1996) má zdokumentované problémy se stimulujícími léky, které tak pochopitelně omezují jejich užitečnost:

 • léky nemají výsledky u 25 až 40 % osob
 • mají vysokou míru negativních vedlejších účinků, včetně tiků, úbytku tělesné hmotnosti, bolesti hlavy, bolesti žaludku, nespavosti, úzkosti a zvýšeného srdečního rytmu a krevního tlaku
 • nedostatečné pozitivní účinky po přerušení léčby
 • neznámé riziko dlouhodobého užívání

 

 

 

 

Na tento set není možné uplatnit žádné další slevy ani výhody (nesčítá se s jinými).