30 hodnocení

Neuroset BRAINGYM 2

Neuroset BrainGym 2 slouží pro zlepšování činnosti mozku a mysli. Trénuje mozek, mentální funkce a CNS a tím zlepšuje duševní kondici.
Momentálně nedostupné
Kód: 461
Značka: Galaxy
9 438 Kč 7 800 Kč bez DPH

Vyprodáno, výroba ukončena.

Připravujeme na trh několik biofeedback přístrojů (od září 2022). Pokud máte zájem o zaslání této nabídky, napište nám (na: info@galaxy.cz) - zařadíme Vás do databáze a hned jak bude nabídka na trh připravená, pošleme Vám ji. 

 

Biotechnologické přístroje s obdobnými účinky jako biofeedback, resp. ještě s mnohem širšími účinky a praktičtějším užíváním: AVS přístroje.

Specializované přístroje pro nápravu ADHD: AVS přístroj Laxman Basic + sada programů ADHD

Specializovaný set pro nápravu ADHD: Relaxman set ADHD

Specializovaný set pro nápravu ADHD: Laxman set ADHD

 

     

 

Neuroset BRAINGYM 2: EEG biofeedback přístroj pro domácí použití

Přístroj pro zlepšování duševní kondice a schopností mozku, zejména pro nácvik relaxace, uvolnění a koncentrace. Jeden z prvních EEG biofeedback přístrojů pro domácí použití na světě. Zdravé hraní her na mobilu či PC! 

Jak se Neuroset používá?

Nainstalujete si do mobilního telefonu (případně PC) aplikace a hry Neuroset, nasadíte si přístroj, který snímá vaší mozkovou aktivitu, na hlavu a hrajete hry – nikoli myší, ale pouze vlastní myslí, vlastní myšlenkou. Tím zlepšujete podle dané aplikace činnost mozku a trénujete jej.

Upozornění: Neuroset musíte nejdříve přes bluetooth spárovat s vaším zařízením mobilním telefonem (případně PC). Vzhledem k tomu, že nemůžeme ovlivnit nastavení Vašich zařízení, neneseme záruku za funkci bluetooth na Vašich zařízeních, resp. za spojení Neurosetu a Vašich zařízení přes funkci bluetooth. Uváděný popis zde se týká používání Neurosetu primárně na mobilním telefonu. Postup používání na pevných PC a noteboocích je shodný (spojení Neurosetu a telefonu přes bluetooth a používání speciálních aplikací/her pro Neuroset). Rozdíl je v tom, že aplikace/hry pro mobilní telefony si stahujete sami přes platformy GooglePlay a podobné. V návodu uvádíme seznam těchto her ke stažení (zdarma i placené).  

V čem je Neuroset unikátní?

 • První EEG biofeedback přístroj na světě pro domácí, samouživatelské použití.
 • Cenově dostupný.
 • Otevřený systém: umožňuje používat různé aplikace v oblastech měření EEG, tréninku mozku a mysli, vzdělávání, zdravém hraní na PC.

 

Co všechno Vám Neuroset poskytne?

neuroset-mobile-chlapik

Neuroset slouží pro všestranné zlepšování činnosti mozku a mysli. Udržuje mozek, mentální funkce a psychoneurologickou soustavu v tréninkovém zatížení a tím zlepšuje duševní kondici – podobně jako fyzické cvičení udržuje tělesnou kondici. Cíleně lze podle jednotlivých aplikací zlepšovat určité schopnosti. Neuroset obsahuje hry a aplikace pro zvýšení bystrosti, mentálních reakcí, inteligence, kreativity, schopnosti rozhodování, koncentrace, paměti, pro nácvik relaxace, meditace, uvolnění. Jeho používání zlepšuje všechny kognitivní funkce, zejména schopnost koncentrace, paměť, schopnost učení, zvyšuje duševní svěžest a výsledky v mentálních a matematických úlohách a školních testech. Zvyšuje duševní svěžest a psychickou výkonnost – například dokážete duševně pracovat déle a s větší radostí. Zvyšuje psychickou vytrvalost a odolnost, například vůči stresu a další civilizační zátěži. Upravuje správným směrem zásadní tělesné procesy, které mozek řídí, například neurohormonální činnost. Neuroset pomáhá napravovat poruchy školních dovedností – mozkové dysfunkce, syndrom hyperaktivity (LMD, ADDH). Dále předchází jako prevence duševním onemocněním, především typu Alzheimerova choroba a Parkinsonova choroba. Neuroset je domácí EEG biofeedback přístroj. Je velmi jednoduchý na používání a proto je určený pro jakékoliv laiky všeho věku, kteří chtějí sami zlepšovat svoji mentální výkonnost, schopnost relaxace, koncetranci. Někdy je používají i profesionálové, např. psychologické poradny, psychologové, kouči nebo terapeuti ADHD.  

Kompatibilita přístroje Neuroset:

Neuroset BrainGym 2 je kompatibilní se systémy Windows (XP/7/8/10), s výjimkou Windows 10, které často blokují nová zařízení přes bluetooth - neneseme záruku kompatibility, Mac (OSX 10.8 a vyšší), iOS (iOS 8 a vyšší), Android (Android 2.3 a vyšší). Použitý bluetooth systém: BT/BLE dual mode module. Pro PC, Mac a Android - BT(SPP), pro iOS - BLE(GATT). Dosah bluetooth: cca 10 metrů.    

Seznam aplikací pro PC (jsou součástí dodávky) - celkem 11:

BrainWave Visualiser

Oblíbená, jednoduchá a přitom dostatečně zábavná aplikace. Silou myšlenky zapalujete sud nebo zvedáte magickou kouli, trénujete koncentraci nebo relaxaci.   

 

Speed Math (Math Trainer)

Procvičuje aritmetické znalosti a schopnosti, zvyšuje koncentraci, rychlost a přesnost řešení matematických úloh.     

 

Find Number

Cvičí kognitivní rozpoznávací schopnosti, zlepšuje poruchy počítání.     

 

BlinkZone

Pouze svojí myslí rozsvěcujete ohňostroje. Zlepšuje postřeh.      

 

Shulte

Zlepšuje celkově všechny kognitivní schopnosti.      

 

SpadeA

Rozpoznáváním vzorů karet zlepšuje rychlost reakce, bystrost.      

 

Brain Yoga Journal

Deník. Slouží k monitorování a záznamům vaší denní psychické kondice. Postupně vidíte, jak se zlepšují vaše mentální schopnosti, především schopnost hluboké relaxace - meditace, koncentrace.   

 

MindHunter

Trénink postřehu, rychlosti reakcí a síly myšlenky.     

 

Adventures of Neuroboy

Tato hra je velmi univerzální a trénuje schopnost uvolnění, koncentrace, odolnost, vyrovnanost a mnoho dalších věcí. Nejoblíbenější hra přístrojů Neuroset, současně je také jedna z nejlepších z hlediska tréninku mysli.   

 

Jack Adventures

Plujete naší Galaxií a zachraňujete životní prostředí. Jako Jack musíte revitalizovat planety snížením znečištění. Prostřednictvím své mysli můžete zachránit celý Vesmír. Tato hra trénuje koncentraci, schopnost rozhodování, bystrost (rychlost), odstraňuje poruchy koncentrace a hyperaktivní syndrom (LMD, ADDH). 

 

The Mindty Ant

Tato hra je určena k nácviku a neustálému zlepšování soustředění. Významně pomáhá odstraňovat poruchy koncentrace a hyperaktivní syndrom (LMD, ADDH). Hráči (mravenec) se při hře musí snažit maximálně koncentrovat a koncentraci po delší dobu udržet, aby domů přinesli jídlo.  

 

Upozornění k aplikacím:

Funkčnost jednotlivých aplikací je závislá na kompatibilitě s vaším PC či mobilním telefonem (hardware komponenty a operační systém), která někdy není stoprocentní. Proto je možné, že některé aplikace nebudou na vašem PC či telefonu fungovat. Neneseme odpovědnost a záruku za funkčnost (plnou kompatibilitu) všech aplikací. Z toho důvodu jsme jich také pro Neuroset připravili více.

 

Doplňkové informace

 • Neuroset BrainGym nemá žádné zdravotní omezení.
 • Určen pro děti od 6 let.
 • Obvod hlavy by měl být nejméně 51 cm.
 • Snímá mozkové vlny v celé škále hladin vědomí.
 • Jedna baterie (AAA) vydrží orientačně 6 hodin provozu.
 • Nízká hmotnost: 90 gramů.

Balení obsahuje:

  • Jednotka - přístroj Neuroset BrainGym 2
  • CD Galaxy s jednotlivými aplikacemi pro PC a českými popisy
  • USB bluetooth adapter s instalačním CD
  • Tištěný návod k instalaci a obsluze v českém jazyce
  • 1 ks AAA alkalická baterie
  • Krabice (obal)