Dárek

Chystáte se koupit AVS přístroj? 

Investice do vlastního zdraví a rozvoje patří k těm nejužitečnějším. Rádi podpoříme Vaší snahu pěknými dárky!
Nyní tedy dostanete:15-relaxman-8-orez

 

k Relaxmanu Premium a Laxmanu Basic - Masér očí Basic (v hodnotě 3105 Kč!)

k Laxmanu Premium - Masér očí Premium (v hodnotě 3925 Kč!)

a ke všem ostatním AVS přístrojům (Mindspa, Brainy, Spa, Relaxman Basic) - unikátní CD Spánek s neuro nahrávkami na zkvalitnění usínání a spánku (v hodnotě 1560 Kč).

Tato mimořádná nabídka je časově omezená - platí po dobu zveřejnění (zde).

 

Koupíte si AVS přístroj a... odpočinete si, uzdravíte, definitivně zbavíte stresu, napětí, úzkostí, špatných nálad. Zvýšíte výkonnost a odolnost proti stresu, rozšíříte vědomí... K tomu můžete krásně usínat a kvalitně spát s CD Spánek nebo uzdravit zrak s Masérem očí.Milan4-zezadu

 

Dárky:

 

CD Spánek

Unikátní CD s neuro nahrávkami pro kvalitní spánek bylo zhotoveno na základě vědeckých studií. Budete lépe usínat a mít hlubší, kvalitnější spánek a budete vstávat odpočinutější. CD je určeno zejména pro ,,nespavce“, tedy ty, kteří mají nejrůznější problémy se spánkem, spánek ovšem zkvalitní i zcela zdravým lidem!

CD obsahuje zhruba 40 zvukových nahrávek z populární Sady programů Sladký spánek. Najdete zde vyprávěné příběhy z české a světové literatury, pohádky a ukolébavky. Vrcholem jsou speciální afirmační mantry na usínání a jedna nahrávka manter v elfštině, inspirovaná Pánem prstenů podle J.R.R. Tolkiena. 

  • CD Spánek (resp. 2 ks CD) (v hodnotě 1560 Kč) je v tomto provedení samostatně neprodejné.
  • CD Spánek (2 ks) obdržíte (jako dárek zdarma společně se zakoupeným AVS přístrojem) na CD, ve formátu MP3. K tomu navíc dostanete i odkaz ke stažení nahrávek z webových stránek (formát MP3, WAW) - pro případ, že nemáte ve svém ,,poslechovém" zařízení (notebooku, mobilním telefonu apod.) mechaniku na CD. 
  • Upozornění: některé CD přehrávače starší výroby neumí přehrát nahrávky ve formátu MP3. V tom případě si nahrávky můžete stáhnout a poslouchat je například z PC či mobilního telefonu nebo si u nás můžete zakoupit speciální reproduktor Neuromusic a paměťovou kartu, na kterou Vám nahrávky zdarma nahrajeme.     

 

Masér očí (verze Basic a Premium)Masér očí premium hlavni

Tento přístroj jsme uvedli na český trh jako novinku v roce 2021 a zájem zákazníků překonal očekávání - po AVS přístrojích a světelné terapii je to nejprodávanější výrobek. Zejména pro vynikající účinky a jednoduché použití. Masér očí, na principu shiatsu masáže, odborně zrelaxuje unavený zrak (unavené oči z PC má dnes 70% populace) a zrelaxuje celkově. Akutně zlepší zrak (většina lidí používajících dioptrické brýle či čočky referuje o subjektivním zlepšení zraku už po jediném použití!) a působí též jako prevence očních chorob (zákaly - glaukomy a jiné). Oblíbíte si jej okamžitě. 

 

 

Podmínky akce:

  • Akce se nesčítá s jinými akcemi a slevami, vyjma Zlaté záruky (při nákupu AVS přístroje ve Zlaté záruce dárek obdržíte) a stálé slevy 5% pro seniory, dárce krve, studenty (čili tyto skupiny mohou koupit AVS přístroj se slevou a ještě dostanou dárek).  
  • Dárky obdržíte zdarma automaticky se zakoupeným AVS přístrojem.
  • Na dárky platí standardní záruka 24 měsíců. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení