Dárek

Chystáte se koupit AVS přístroj? 

Investice do vlastního zdraví a rozvoje patří k těm nejužitečnějším. Rádi podpoříme Vaší snahu pěknými dárky!
Nyní tedy dostanete:15-relaxman-8-orez

 

k Relaxmanu Premium a Laxmanu Basic - Masér očí Basic (v hodnotě 3105 Kč!)

k Laxmanu Premium - Masér očí Premium (v hodnotě 3925 Kč!)

a ke všem ostatním AVS přístrojům (Mindspa, Brainy, Spa, Relaxman Basic) - unikátní CD Spánek s neuro nahrávkami na zkvalitnění usínání a spánku (v hodnotě 1560 Kč).

 

Koupíte si AVS přístroj a... odpočinete si, uzdravíte, definitivně zbavíte stresu, napětí, úzkostí, špatných nálad. Zvýšíte výkonnost a odolnost proti stresu, rozšíříte vědomí... K tomu můžete krásně usínat a kvalitně spát s CD Spánek nebo uzdravit zrak s Masérem očí.Milan4-zezadu

 

Dárky:

 

CD Spánek

Unikátní CD s neuro nahrávkami pro kvalitní spánek bylo zhotoveno na základě vědeckých studií. Budete lépe usínat a mít hlubší, kvalitnější spánek a budete vstávat odpočinutější. CD je určeno zejména pro ,,nespavce“, tedy ty, kteří mají nejrůznější problémy se spánkem, spánek ovšem zkvalitní i zcela zdravým lidem!

CD obsahuje zhruba 40 zvukových nahrávek z populární Sady programů Sladký spánek. Najdete zde vyprávěné příběhy z české a světové literatury, pohádky a ukolébavky. Vrcholem jsou speciální afirmační mantry na usínání a jedna nahrávka manter v elfštině, inspirovaná Pánem prstenů podle J.R.R. Tolkiena. 

  • CD Spánek (resp. 2 ks CD) (v hodnotě 1560 Kč) je v tomto provedení samostatně neprodejné.
  • CD Spánek (2 ks) obdržíte (jako dárek zdarma společně se zakoupeným AVS přístrojem) na CD, ve formátu MP3. K tomu navíc dostanete i odkaz ke stažení nahrávek z webových stránek (formát MP3, WAW) - pro případ, že nemáte ve svém ,,poslechovém" zařízení (notebooku, mobilním telefonu apod.) mechaniku na CD. 
  • Upozornění: některé CD přehrávače starší výroby neumí přehrát nahrávky ve formátu MP3. V tom případě si nahrávky můžete stáhnout a poslouchat je například z PC či mobilního telefonu nebo si u nás můžete zakoupit speciální reproduktor Neuromusic a paměťovou kartu, na kterou Vám nahrávky zdarma nahrajeme.     

 

Masér očí (verze Basic a Premium)Masér očí premium hlavni

Tento přístroj jsme uvedli na český trh jako novinku v roce 2021 a zájem zákazníků překonal očekávání - po AVS přístrojích a světelné terapii je to nejprodávanější výrobek. Zejména pro vynikající účinky a jednoduché použití. Masér očí, na principu shiatsu masáže, odborně zrelaxuje unavený zrak (unavené oči z PC má dnes 70% populace) a zrelaxuje celkově. Akutně zlepší zrak (většina lidí používajících dioptrické brýle či čočky referuje o subjektivním zlepšení zraku už po jediném použití!) a působí též jako prevence očních chorob (zákaly - glaukomy a jiné). Oblíbíte si jej okamžitě. 

 

 

Podmínky akce:

  • Akce se nesčítá s jinými akcemi a slevami, vyjma Zlaté záruky (při nákupu AVS přístroje ve Zlaté záruce dárek obdržíte) a stálé slevy 5% pro seniory, dárce krve, studenty (čili tyto skupiny mohou koupit AVS přístroj se slevou a ještě dostanou dárek).  
  • Dárky obdržíte zdarma automaticky se zakoupeným AVS přístrojem.
  • Na dárky platí standardní záruka 24 měsíců. 

Akce je mimořádně prodloužena do 31. srpna!