Neohodnoceno

iPhone 5 konektor pro AVS přístroj - psychowalkman iBrain

Je to univerzální konektor iPhone 5 pro starší zařízení připojitelná k iPhone, takže jej samozřejmě můžete použít ke korekci libovolných starších zařízení (Apple) na nový iPhone 5.
Skladem (1 ks)
Kód: 259
1 360 Kč 1 124 Kč bez DPH
Konektor pro iPhone 5 (a vyšší), který potřebujete pro používání AVS přístroje iBrain. Je to univerzální konektor iPhone 5 pro starší zařízení připojitelná k iPhone, takže jej samozřejmě můžete použít ke korekci libovolných starších zařízení (Apple) na nový iPhone 5. Starší modely iPhone, nejznámější je iPhone 4, používal široký, 30pinový konektor (zdířku). Na tento rozměr byly a jsou stále vyráběna různá připojitelná zařízení, například i AVS přístroj iBrain. Pro použití iBrainu k novému iPhone 5 proto potřebujete tento převodní konektor.

Důležité upozornění:

Tento konektor, který dodáváme, je originál Apple. Na trhu jsou k dostání též neznačkové konenktory (stojí cca 400-500 Kč - nejdříve jsme je také nabízeli), ale ty bohužel pro připojení AVS přístroje iBrain nelze použít - nefungují spolehlivě. AVS přístroj iBrain je přece jen náročnější zařízení a je nutné použít tento originál konektor. Máme to vyzkoušeno v praxi.