Neohodnoceno

Brýle ČERVENÉ k AVS přístroji - psychowalkmanu

Univerzální brýle. Červená barva se používá v AVS technologii často a pro mnoho účinků, protože je nejrychlejší a nejúčinnější: atakuje v mozku největší počet nervových buněk.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 302
1 836 Kč –8 % 1 680 Kč 1 388 Kč bez DPH
Kategorie: Samostatné brýle
146 bryle cervene k avs pristroji psychowalkmanu
1 836 Kč –8 %

Základní použití: jako náhradní brýle k modelu InnerPulse nebo některým starším modelům (ZenMaster, Luma 10). Další použití: univerzální brýle, možno použít jako druhé alternativní brýle, dobře je lze použít pro účinky/programy: dodání energie, zvýšení kreativity, odstranění depresí a další. Červená barva se používá v AVS technologii často, protože je nejrychlejší a nejúčinnější: atakuje v mozku největší počet nervových buněk. Účinnější stimulace je pouze celobarevná. Použití k jednotlivým modelům: k jakýmkoliv modelům se zdířkou pro klasický kulatý jack (3,5mm) - což je drtivá většina všech světových AVS přístrojů. Nelze je použít k přístrojům, které používají hranaté konektory (např. Laxman).

Standartní polarita brýlí: CG.

Objednat polaritu CP nelze (lze vyřešit zakoupením brýlí CG a měniče polarity z CG na CP). Vysvětlení k polaritám: Nezapomeňte při objednávání (náhradních, dalších) brýlí k Vašemu přístroji zkontrolovat správnou polaritu brýlí (a Vašeho AVS přístroje)! Váš AVS přístroj i brýle musí mít stejnou polaritu (CP nebo CG), v opačném případě vůbec nepůjdou! Pokud mají Vámi vybrané brýle jinou polaritu než Váš AVS přístroj, můžete je také používat, ale s měničem polarity - viz níže.  

Pomocná tabulka pro zjištění polarity Vašeho AVS přístroje - psychowalkmanu:

AVS přístroje s polaritou CP Potřebujete k nim brýle s polaritou CP. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CG - musíte použít Měnič polarity (z CG na CP).

Galaxy

Esprit

Laxman

Sírius

Orion

MindSpa

Proteus

Procyon

Voyager XL

Mindlab

 

AVS přístroje s polaritou CG Potřebujete k nim brýle s polaritou CG. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CP - musíte použít Měnič polarity (z CP na CG).

Dreamer

iBrain

Brainmax

Muse

Luma 10

Zen Master

iLightz

Inner Pulse

Nova Pro 100

Galaxy Pro

 

Standartní provedení, pevná konstrukce, kvalitní výroba (přímo v USA). Kabel je spojen s brýlemi přes konektor, což je výhodnější: při zničení kabelu lze vyměnit pouze kabel (a nikoliv celé brýle), kvůli přepravě, čištění atd… Konektor, který se zasunuje do zdířky AVS přístroje: klasický kulatý stereo jack 3,5 mm.

Fotografie jsou ilustrativní, dodáváme brýle podle aktuálního typu a zásob.