Neohodnoceno

Brýle COLORTRACK k AVS přístroji BRAINMAX

Brýle ColorTrack byly vyvinuty v roce 2005 a dodnes jsou, pokud nepočítáme brýle Ganzfeld u přístrojů nové generace, nejlepší na světě, zejména v individuální práci s barvou.
Skladem (1 ks)
Kód: 270
4 999 Kč –3 % 4 850 Kč 4 008 Kč bez DPH
Kategorie: Samostatné brýle
122 bryle colortrack k avs pristroji brainmax
4 999 Kč –3 %

Základní použití: jako náhradní k modelu Brainmax (nebo staršímu modelu InnerPulse exclusive).

Další použití: jako nadstandardní brýle k jiným modelům: zvýší účinnost, obohatí smyslově a umožňují experimenty a práci s barvou. Vzhledem k tomu, že většina ovládání, zejména výběr barev, je přímo na brýlích, tak je lze připojit a úspěšně používat i s levnějšími modely (které jinak použití jiných barev neumožňují). Brýle ColorTrack byly vyvinuty v roce 2005 a dodnes patří k nejlepší AVS brýlím na světě, zejména v individuální práci s barvou. Narozdíl od většiny jiných AVS brýlí mají několik samostatných funkcí, které se ovládají přímo na brýlích, mimo jiné i výběr z 18 různých přímých barev! Jen u nich si můžete naladit třeba tyrkysovou nebo zlatou barvu. Součástí kompletu je návod (original Galaxy, v češtině). Použití k jednotlivým modelům: k jakýmkoliv modelům se zdířkou pro klasický kulatý jack (3,5mm) - což je drtivá většina všech světových AVS přístrojů. Nelze je použít k přístrojům, které používají hranaté konektory (např. Laxman). Určení: pro jakékoliv příležitosti, barevná stimulace obohacuje jakýkoliv typ stimulačního programu a zvyšuje jeho účinek.

Standartní polarita brýlí: CG.

Vysvětlení k polaritám: Nezapomeňte při objednávání (náhradních, dalších) brýlí k Vašemu přístroji zkontrolovat správnou polaritu brýlí (a Vašeho AVS přístroje)! Váš AVS přístroj i brýle musí mít stejnou polaritu (CP nebo CG), v opačném případě nebudou fungovat! Pokud mají Vámi vybrané brýle jinou polaritu než Váš AVS přístroj, můžete je také používat, ale s měničem polarity - viz níže:  

Pomocná tabulka pro zjištění polarity Vašeho přístroje:

AVS přístroje s polaritou CP Potřebujete k nim brýle s polaritou CP. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CG - musíte použít Měnič polarity (z CG na CP). Galaxy Esprit Laxman Sírius Orion MindSpa Proteus Procyon Voyager XL Mindlab AVS přístroje s polaritou CG Potřebujete k nim brýle s polaritou CG. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CP - musíte použít Měnič polarity (z CP na CG). Dreamer iBrain Brainmax Muse Luma 10 Zen Master iLightz Inner Pulse Nova Pro 100 Galaxy Pro

 

Standartní provedení, pevná konstrukce, kvalitní výroba (přímo v USA). Kabel je spojen s brýlemi přes konektor, což je výhodnější: při zničení kabelu lze vyměnit pouze kabel (a nikoliv celé brýle), kvůli přepravě, čištění atd… Konektor, který se zasunuje do zdířky AVS přístroje: klasický kulatý stereo jack 3,5 mm.

Fotografie jsou ilustrativní, dodáváme brýle podle aktuálního typu.

 

Balení obsahuje:

  • brýle ColorTrack
  • návod (v češtině)
  • pevné pouzdro