Neohodnoceno

Brýle DREAMER ZELENÉ k AVS přístroji - psychowalkmanu

Zelená barva je velmi jemná, proto se používá zejména pro citlivé či starší osoby, případně tehdy, když jsou hlavním používaným účinkem program na spaní. Zelená se používá k léčení, protože harmonizuje lymfatický systém.
Skladem (4 ks)
Kód: 287
1 815 Kč –7 % 1 680 Kč 1 388 Kč bez DPH
Kategorie: Samostatné brýle
Colortrack brýle zepředu tisk 1024x535
1 815 Kč –7 %

Základní použití: jako náhradní k modelu Dreamer. Další použití: zelená barva je velmi jemná, šetrná, citlivá, proto se používá zejména pro citlivé či starší osoby, případně tehdy, když jsou hlavním používaným účinkem program na spaní. Zelená se používá k léčení, protože harmonizuje lymfatický systém. Je možné je tedy použít jako druhé, alternativní brýle. Použití k jednotlivým modelům: k jakýmkoliv modelům se zdířkou pro klasický kulatý jack (3,5mm) - což je drtivá většina všech světových AVS přístrojů. Nelze je použít k přístrojům, které používají hranaté konektory (např. Laxman).

Standartní polarita brýlí: CG.

Brýle s polaritou CP: k dostání na objednávku. Vysvětlení k polaritám: Nezapomeňte při objednávání (náhradních, dalších) brýlí k Vašemu přístroji zkontrolovat správnou polaritu brýlí (a Vašeho AVS přístroje)! Váš AVS přístroj i brýle musí mít stejnou polaritu (CP nebo CG), v opačném případě vůbec nepůjdou! Pokud mají Vámi vybrané brýle jinou polaritu než Váš AVS přístroj, můžete je také používat, ale s měničem polarity - viz níže:  

Pomocná tabulka pro zjištění polarity Vašeho AVS přístroje - psychowalkmanu:

AVS přístroje s polaritou CP

Potřebujete k nim brýle s polaritou CP. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CG - musíte použít Měnič polarity (z CG na CP).

Galaxy

Esprit

Laxman

Sírius

Orion

MindSpa

Proteus

Procyon

Voyager XL

Mindlab

 

AVS přístroje s polaritou CG Potřebujete k nim brýle s polaritou CG. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CP - musíte použít Měnič polarity (z CP na CG).

Dreamer

iBrain

Brainmax

Muse

Luma 10

Zen Master

iLightz

Inner Pulse

Nova Pro 100

Galaxy Pro

 

Standartní provedení, pevná konstrukce, kvalitní výroba (přímo v USA). Kabel je spojen s brýlemi přes konektor, což je výhodnější: při zničení kabelu lze vyměnit pouze kabel (a nikoliv celé brýle), kvůli přepravě, čištění atd… Konektor, který se zasunuje do zdířky AVS přístroje: klasický kulatý stereo jack 3,5 mm.

Fotografie jsou ilustrativní, dodáváme brýle podle aktuálního typu a zásob.