Neohodnoceno

Brýle ESPRIT k AVS přístroji - psychowalkmanu ESPRIT

Brýle jsou osazeny třemi barvami diod (zelená, červená, modrá) a fungují na základě řízené stimulace: prolínání barev se řídí podle potřebného účelu. Každý program vysílá jiné spektrum barev.
Skladem (3 ks)
Kód: 266
2 820 Kč –7 % 2 630 Kč 2 174 Kč bez DPH
Kategorie: Samostatné brýle
116 bryle esprit k avs pristroji psychowalkmanu esprit
2 820 Kč –7 %

Základní použití: jako náhradní brýle pro AVS přístroj Esprit (nebo starší model Procyon). Další možnosti: pro účinnější a líbivější stimulaci místo brýlí jednobarevných (lze připojit k mnoha současným i starším modelům - viz info níže). Brýle jsou osazeny třemi barvami diod (zelená, červená, modrá) a fungují na základě řízené stimulace: prolínání barev se řídí podle potřebného účelu dle daného programu. Každý program vysílá jiné spektrum barev. S řízenou stimulací je lze použít i k modelu Procyon. Jinak je lze použít i k jiným modelům: stimulace nebude řízená (podle programu), ale bude probíhat ve standartním tříbarevném módu. Důležité upozornění: Dříve se vyrábět model Esprit i s hranatým konektorem - pro něj potřebujete brýle s hranatým konektorem. Tento typ brýlí se již nevyrábí, na případné zásoby se u nás informujte.

Polarita brýlí: CP.  Vyrábí se pouze v této polaritě. Pro použití s AVS přístrojem polarity CG použijte měnič polarity - viz níže:

Vysvětlení k polaritě: Nezapomeňte při objednávání (náhradních, dalších) brýlí k Vašemu přístroji zkontrolovat správnou polaritu brýlí (a Vašeho AVS přístroje)! Váš AVS přístroj i brýle musí mít stejnou polaritu (CP nebo CG), v opačném případě nebudou brýle fungovat. Pokud mají Vámi vybrané brýle jinou polaritu než Váš AVS přístroj, můžete je také používat, ale s měničem polarity - viz dále:  

Pomocná tabulka pro zjištění polarity Vašeho přístroje - psychowalkmanu / AVS přístroje:

AVS přístroje s polaritou CP

Potřebujete k nim brýle s polaritou CP. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CG - musíte použít Měnič polarity (z CG na CP).

Galaxy

Esprit

Laxman

Sírius

Orion

MindSpa

Proteus

Procyon

Voyager XL

Mindlab

 

AVS přístroje s polaritou CG

Potřebujete k nim brýle s polaritou CG. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CP - musíte použít Měnič polarity (z CP na CG).

Dreamer

iBrain

Brainmax

Muse

Luma 10

Zen

Master

iLightz

Inner Pulse

Nova Pro 100

Galaxy Pro

 

Použití k jednotlivým modelům: k jakýmkoliv modelům se zdířkou pro klasický kulatý jack (3,5mm) – což je drtivá většina všech světových AVS přístrojů. Nelze je použít k přístrojům, které používají hranaté konektory (např. Laxman).

Technické provedení: standartní provedení, ,,plné“ (mají plné, silnější nožičky). Kabel je napevno spojen s brýlemi. Konektor, který se zasunuje do zdířky AVS přístroje: klasický kulatý stereo jack 3,5 mm.

Fotografie jsou ilustrativní, dodáváme brýle podle aktuálního typu a zásob.