Neohodnoceno

Brýle PROTEUS - dvoubarevné k AVS přístroji - psychowalkmanu

S řízenou dvoubarevnou stimulací je lze použít k modelu Proteus. Jinak je lze použít i k jiným modelům: stimulace nebude sice řízená (podle programu), ale bude účinnější a vizuálně živější.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 298
2 100 Kč –12 % 1 852 Kč 1 531 Kč bez DPH
Kategorie: Samostatné brýle
140 bryle proteus dvoubarevne k avs pristroji psychowalkmanu
2 100 Kč –12 %

Základní použití: jako náhradní ke staršímu modelu Proteus. Další použití: jako druhé, alternativní brýle - například k modelům, které mají standardně pouze jednobarevné brýle. Dvoubarevné brýle zvýší účinnost a oživí vizuální vjemy. Brýle jsou osazeny dvěmi barvami diod (zelená, červená) a fungují na základě řízené stimulace: prolínání barev se řídí podle potřebného účelu. Každý program vysílá jiné spektrum barev. S řízenou stimulací je lze použít pouze k modelu Proteus. Jinak je lze použít i k jiným modelům: stimulace nebude řízená (podle programu), ale bude probíhat ve standartním dvoubarevném módu. Použití k jednotlivým modelům: k jakýmkoliv modelům se zdířkou pro klasický kulatý jack (3,5mm) - což je drtivá většina všech světových AVS přístrojů. Nelze je použít k přístrojům, které používají hranaté konektory (např. Laxman).

Polarita brýlí: CP.

Vysvětlení k polaritám: Nezapomeňte při objednávání (náhradních, dalších) brýlí k Vašemu přístroji zkontrolovat správnou polaritu brýlí (a Vašeho AVS přístroje)! Váš AVS přístroj i brýle musí mít stejnou polaritu (CP nebo CG), v opačném případě vůbec nepůjdou! Pokud mají Vámi vybrané brýle jinou polaritu než Váš AVS přístroj, můžete je také používat, ale s měničem polarity - viz níže:  

Pomocná tabulka pro zjištění polarity Vašeho AVS přístroje - psychowalkmanu:

AVS přístroje s polaritou CP Potřebujete k nim brýle s polaritou CP. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CG - musíte použít Měnič polarity (z CG na CP).

Galaxy

Esprit

Laxman

Sírius

Orion

MindSpa

Proteus

Procyon

Voyager XL

Mindlab

 

AVS přístroje s polaritou CG Potřebujete k nim brýle s polaritou CG. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CP - musíte použít Měnič polarity (z CP na CG).

Dreamer

iBrain

Brainmax

Muse

Luma 10

Zen Master

iLightz

Inner Pulse

Nova Pro 100

Galaxy Pro

 

Standartní provedení, ,,plné“ (mají plné, silnější nožičky). Kabel je napevno spojen s brýlemi. Konektor, který se zasunuje do zdířky AVS přístroje: klasický kulatý stereo jack 3,5 mm.

Fotografie jsou ilustrativní, dodáváme brýle podle aktuálního typu a zásob.