Neohodnoceno

Brýle PRUHLEDOVÉ k AVS přístroji - psychowalkmanu

Ideální především pro učení, sport, dodání energie, manuální, domácí práce, koncentraci, při programech na kreativitu, zábavu, vrcholný výkon.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 280
2 320 Kč –9 % 2 100 Kč 1 736 Kč bez DPH
Kategorie: Samostatné brýle
125 bryle pruhledove k avs pristroji psychowalkmanu
2 320 Kč –9 %

Základní použití: ideální pro všechny příležitosti, kdy je vhodné a možné mít otevřené oči, tedy   především pro učení, sport, dodání energie, manuální a domácí práce, koncentraci, při programech na kreativitu, zábavu, vrcholný výkon. Stimulace probíhá s otevřenýma očima, ale lze je použít i se zavřenými očními víčky. Možno připojit k většině AVS přístrojů. Barva diod brýlí je modrá. Použití k jednotlivým modelům: k jakýmkoliv modelům se zdířkou pro klasický kulatý jack (3,5mm) - což je drtivá většina všech světových AVS přístrojů. Nelze je použít k přístrojům, které používají hranaté konektory (např. iBrain a Laxman).

Standartní polarita brýlí: CP

Vysvětlení k polaritám: Nezapomeňte při objednávání (náhradních, dalších) brýlí k Vašemu přístroji zkontrolovat správnou polaritu brýlí (a Vašeho AVS přístroje)! Váš AVS přístroj i brýle musí mít stejnou polaritu (CP nebo CG), v opačném případě nebudou fungovat! Pokud mají Vámi vybrané brýle jinou polaritu než Váš AVS přístroj, můžete je také používat, ale s měničem polarity - viz níže:  

Pomocná tabulka pro zjištění polarity Vašeho AVS přístroje - psychowalkmanu:

AVS přístroje s polaritou CP Potřebujete k nim brýle s polaritou CP. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CG - musíte použít Měnič polarity (z CG na CP). Galaxy Esprit Laxman Sírius Orion MindSpa Proteus Procyon Voyager XL Mindlab AVS přístroje s polaritou CG Potřebujete k nim brýle s polaritou CG. Pokud mají vaše (vybrané) brýle opačnou polaritu - CP - musíte použít Měnič polarity (z CP na CG). Dreamer iBrain Brainmax Muse Luma 10 Zen Master iLightz Inner Pulse Nova Pro 100 Galaxy Pro

 

Standartní provedení, lehká pružná konstrukce. Kabel je napevno spojen s brýlemi. Diody jsou umístěny po obvodu otvorů pro oči (zevnitř). Konektor, který se zasunuje do zdířky AVS přístroje: klasický kulatý stereo jack 3,5 mm.

Fotografie jsou ilustrativní, dodáváme brýle podle aktuálního typu.

 

Balení obsahuje:

  • Foto je ilustrativní, dodáváme konkrétní typ dle skladových zásob.