1 hodnocení

Set Učení

Nejlepší podpora učení!

Skladem (> 5 ks)
Kód: 993
Značka: Galaxy
9 900 Kč –5 % 9 400 Kč 7 769 Kč bez DPH
Kategorie: Výhodné balíčky
Učební set
Akce
9 900 Kč –5 %

UČEBNÍ SET obsahuje:

  • AVS přístroj Mindspa s průhledovými brýlemi (8.920 Kč)
  • Psychoaktivní CD ,,Mentální zaměření" a ,,Ať se mozek rozsvítí!" (190 Kč x 2)
  • Doplňky stravy ,,Brahmi Plus" a ,,Gotu Kola" (330 Kč + 270 Kč)

Standartní cena všech výrobků: 9.900 Kč

Cena setu: 9.400 Kč

Sleva = ušetříte 500 Kč

Neurotechnologie, včetně speciálních stimulačních brýlí pro učení, vybrané doplňky stravy a psychoaktivní nahrávky zvýší koncentraci, navodí uvolněné učení v hladině alfa a zafixují paměťovými kotvami informace lépe v hlavě. Zároveň dává Učební set možnost nejrychlejší hluboké relaxace, která je klíčem k pevné paměti, rychlému učení, koncentraci a bystrému uvažování. Učební set udrží Vaši plnou pozornost i hodiny v kuse! 

 

UČEBNÍ SET obsahuje:

AVS přístroj Mindspa

Účinky našich AVS přístrojů jsou rozmanité, spolehlivé a často velmi silné. Mindspa je základní model AVS přístroje, který Vám pomůže nejen s učením, ale i v dalších oblastech života, jako je rychlá relaxace, kvalitnější spánek nebo zlepšení psychické odolnosti. AVS přístroj Mindspa naladí mozek na frekvence, ve které nejlépe a nejrychleji přijímá informace. Jedná se o metodu pasivní - nasadíte si sluchátka a brýle, zapnete start a necháte na sebe AVS přístroj působit. 

 

Průhledové brýle

Mindspa obsahuje speciální stimulační brýle s průhledy na oči, se kterými se můžete při současné stimulaci mozku učit (nebo cokoliv jiného - číst, uklízet...).
 

Doplňky stravy Gotu Kola a Brahmi Plus

Oba dva působí na mentální a kognitivní funkce, každý trochu jinak. Zlepšují prokrvení a výživu mozku, paměť, zvyšují mentální svěžest a činnost kognitivních funkcí. Je velmi vhodné nastartovat učení kromě přístrojových, biofyzikálních metod ještě na úrovni biochemické cesty - účinek se tak násobí.

 

Psychoaktivní CD Mentální zaměření a Ať se mozek rozsvítí!

Speciální psychoaktivní hudba – podpora pro déletrvající duševní práci. Při poslechu tohoto CD budete koncentrovaní a výkonní několik hodin.

 

Na tento set není možné uplatnit žádné další slevy ani výhody (nesčítá se s jinými).

 

Balení obsahuje:

  • AVS přístroj MIndspa
  • doplněk stravy Gotu Kola a Brahmi Plus
  • CD Mentální zaměření a Ať se mozek rozsvítí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení