Neohodnoceno

UČEBNÍ SET: AVS přístroj - psychowalkman + Magická angličtina + doplňky

Nejrychlejší způsob jak se naučit cizí jazyk! Za pomocí moderních metod a psychotechnologií.
Skladem (3 ks)
Kód: 993
Značka: Galaxy
8 600 Kč –12 % 7 531 Kč 6 224 Kč bez DPH
Kategorie: Výhodné balíčky
Ucebni set 1024x683
8 600 Kč –12 %

Dvě efektivní metody pro rychlé učení.

UČEBNÍ SET obsahuje:

AVS přístroj Galaxy učební kurz Magická angličtina basic (nebo Magická němčina dle vašeho výběru) doplněk stravy Gotu Kola CD s psychoaktivní hudbou ,,Mentální zaměření"

Standartní cena všech výrobků: 8.721 Kč.

Cena setu: 7.531 Kč. Sleva = ušetříte 1.582 Kč!

Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak se naučit cizí jazyk! Zároveň možnost nejrychlejší hluboké relaxace, která je klíčem k pevné paměti, rychlému učení, bystrému uvažování. AVS přístroj Galaxy naladí váš mozek na frekvenci, ve které nejlépe a nejrychleji přijímá informace. Spolu s kurzem Magické edice světových jazyků tak dostáváte nepřekonatelný set pro zvládnutí cizího jazyka. Pro potvrzení účinku obsahuje set ještě potravinový doplněk - tzv. ,,chytrou drogu" Gotu Kola, která na biochemické úrovni zlepšuje činnost mozku a procesu učení, zvláště u lidí středního a staršího věku. Jako bonus navíc obsahuje Učební set CD s psychoaktivní hudbou: ,,Mentální zaměření". Toto CD udrží Vaši pozornost i hodiny v kuse! Spojení kurzu Magické edice, AVS přístroje, výživy mozku a psychoaktivní hudby vás naučí víc, než si myslíte, že se do hlavy vejde.

Novinka: Pokud vlastníte starý psychowalkman, můžete pořídit tento výrobek ve Zlaté záruce se slevou 5-30 %!

 UČEBNÍ SET obsahuje:

AVS přístroj Galaxy

Galaxy

Účinky našich AVS přístrojů jsou rozmanité, spolehlivé a často velmi silné. Přesto, že Galaxy je základní, nejlevnější model AVS přístroje, Vám pomůže v mnoha oblastech života a napoví Vám, jak si udržet vysokou mentální svěžest a výkonnost i do daleké budoucnosti. Jedná se o metodu pasivní - nasadíte si sluchátka a brýle, zapnete start a necháte na sebe AVS přístroj působit. Plná cena AVS přístroje Galaxy: 6.420 Kč. Více informací o AVS přístroji Galaxy zde.

Magická angličtina basic (Magická němčina)

MA-basic-stojici

Magická edice světových jazyků je revoluční metoda učení se cizímu jazyku: rychlé, spolehlivé a snadné učení! Jedná se o učební kurz pro samouky, na trhu již od roku 2003. Plná cena Magické angličtiny basic nebo Magické němčiny: 1.815 Kč. Informace o Magické angličtině basic zde. Informace o Magické němčině zde. Informace o celé Magické edici světových jazyků zde. Do poznámky k objednávce uveďte, zda chcete Magickou angličtinu či němčinu!  

Doplněk stravy/mozkový nutrient Gotu Kola

gotu-cola

Přípravek Gotu Kola, od zavedeného výrobce Brainway INC., je určen k povzbuzení výkonnosti mozku, zlepšuje jeho prokrvení a výživu, mentální svěžest. Je velmi vhodné nastartovat trénink kromě přístrojových, biofyzikálních metod ještě na úrovni biochemické cesty - účinek se tak násobí. Plná cena: 296 Kč. Více informací zde.  

CD ,,Mentální zaměření"

MentalniZamereni_CD-kvalita

Jedná se o psychoaktivní hudbu: při poslechu tohoto CD budete koncentrovaní a výkonní několik hodin. Plná cena CD Mentální zaměření: 190 Kč. Více informací zde.

 

Do poznámky k objednávce uveďte, zda si přejete Magickou angličtinu či němčinu!

Na tento set není možné uplatnit žádné další slevy ani výhody (nesčítá se s jinými).

 

Balení obsahuje:

  • AVS přístroj Galaxy
  • učební kurz Magická angličtina basic (nebo Magická němčina)
  • doplněk stravy Gotu Kola
  • CD s psychoaktivní hudbou ,,Mentální zaměření"