Neohodnoceno

Relaxace - Tichá vnitřní radost

Řízená relaxace mluveným slovem.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 976
299 Kč 247 Kč bez DPH
Kategorie: Zvuková terapie

Relaxace Tichá vnitřní radost – mluvené a hudební CD

Výukové CD s řízenou relaxací, která přináší zážitek hlubokého tělesného a duševního uvolnění Vám nabízí vedení při rozvíjení schopnosti pozitivního a radostného vnímání sebe samého, lidí i světa. 
Opakovaný poslech do jisté míry zajistí, že si Vaše mysl a tělo postup relaxace zapamatujete a budete schopni navodit stav relaxace i sami (alespoň částečně), už při vzpomínce na daná slova. CD obsahuje dvě skladby: první skladba je relaxace s mluveným slovem s hudbou a druhá skladba je to samé, ale bez hudby. Ze začátku, zvláště pokud nemáte zkušenost s relaxací, používejte skladbu s hudbou, později můžete vyzkoušet i skladbu bez hudby. Dále se řiďte pouze svým citem, na co budete mít chuť – volba jedné nebo druhé varianty nemá žádný jiný hlubší význam.

Skladby

Tichá vnitřní radost 26:31 (mluvené slovo s hudbou)

Tichá vnitřní radost 25:25 (pouze mluvené slovo)

 

Celkový čas: 51:56
Autor: Petr Růžička
Kopírování a veřejné šíření je zakázané.
Vychází v edici Galaxy: ,,Psychoaktivní hudba“

 

O autorovi

Mgr. Petr Růžička je klinický psycholog, psychoterapeut, rodinný terapeut, konzultant, senior kouč. Člen stavovské rady České asociace koučů. Absolvent Státní konzervatoře v Praze a psychologie na FF UK Praha, věnuje se humanistické a transpersonální psychoterapii, systemické a rodinné tepraii, pozitivnímu koučování, firemnímu a manažerskému vzdělávání a metodám osobnostního růstu. Držitel funkční specializace z psychoterapie. Cvičitel jógy dle Systému Jóga v denním životě.

 

Recenze

připravil mentální kouč Jan Valuch

Slyšel jsem a používal mnoho mluvených relaxací, naživo i z CD a musím říct, že toto je zřejmě nejkvalitnější řízená (slovem vedená) relaxace v češtině. Vysoká erudovanost a zkušenost autora, který sám aktivně přes 30 let medituje se samozřejmě do nahrávek pozitivně promítá.
Technická kvalita nahrávky, délka nahrávky, volba relaxační hudby, zejména její frekvence, přednes mluveného slova – včetně správné frekvence, frázování, text relaxace (sugescí) – vše je vynikající. Navíc – a tím se odlišuje od jiných kvalitních relaxací – je vše sladěno velmi citlivě. Je to znát v detailech, dám vám příklad jednoho takového. Běžně se při těchto relaxacích používají sugesce v přikazovacím tvaru (počítejte, představujte si, vnímejte apod.). Autor ale někdy použil tvaru, který nechává více prostoru pro lidskou individualitu: Zkuste… (zkuste si představovat, zkuste vnímat apod.). Musel o tom velmi dobře přemýšlet, protože tento způsob provedení je citlivě střídán s přikazovacími tvary ve vhodných situacích. Jedná se tedy o takové jemnější provedení, kdy si člověk volí, vybírá, přebírá iniciativu, je to od autora nabídka, která podporuje jeho svobodu rozhodování. Jistě – můžete Vám to připadat jako zanedbatelná drobnost, ale právě detaily odlišují vynikající věci od těch relativně kvalitních.

Toto CD je vynikající. Mohu ho vřele doporučit.

 

Balení obsahuje

CD v kartonovém obalu