41 hodnocení

Set ADHD - Relaxman

Extra účinný, praktický a cenově výhodný balíček pro domácí zvládnutí ADHD.

Skladem (>5 ks)
Kód: 593
Značka: Galaxy
22 910 Kč –12 % 19 990 Kč 16 521 Kč bez DPH
Kategorie: AVS přístroje
593 adhd cd relaxman 1
Akce
ZDARMAZDARMA 22 910 Kč –12 %

Dva klíčové výrobky rozhodují o extrémní účinnosti tohoto setu: AVS přístroj a Sada programů Náprava ADHD. Sada byla vyvinuta na základě klinických studií zhotovených za posledních 30 let. Účinnost tohoto balíčku je opravdu mimořádná. V testech (Sada programů ADHD + Relaxman), které probíhaly přímo v rodinách, byla přímá úspěšnost přes 95 % (tento počet rodin zaznamenal pozitivní účinky).

Máte doma starý AVS přístroj?
Pak můžete pořídit tento set ve Zlaté záruce s (další) slevou 5-10%!

Dole na stránce výtah z klinických studií.

Technické upozornění: tento set obsahuje AVS přístroj Relaxman. Druhý obdobný set (Set ADHD – Laxman) obsahuje místo AVS přístroje Relaxman AVS přístroj Laxman.

 

ADHD balíček (set) obsahuje:

AVS přístroj Relaxman Basic
Sadu programů Náprava ADHD (k Relaxmanu)

Standartní cena všech výrobků: 22.910 Kč
Cena balíčku: 19.990 Kč
UŠETŘÍTE 2.920 Kč

 

AVS přístroj Relaxman

Špičkový přístroj, který se účinností blíží k nejlepšímu AVS přístroji Laxmanu. Moderní technologie a kvalitní programy nabízí mimořádné účinky a zážitky. Relaxman byl vyvíjený v České republice, a proto vyhovuje české mentalitě a potřebám. Je přímo předurčen pro rodinné používání.

Plná cena AVS přístroje Relaxman Basic je 18.230 Kč – ZDE

 

Sada programů Náprava ADHD

Edice MEDICLINE

Sada programů k nápravě ADHD je určena laikům na domácí použití i odborníkům – pedagogickým a výchovným pracovníkům, psychologům, lékařům.

Sada programů Náprava ADHD vznikla na základě unikátního projektu a klinických studií za posledních 20 let. Její účinnost je podle projektu i studií suverénně přes 95 % a tak je tato Sada používaná s AVS přístrojem prakticky nejúčinnější metodou pro nápravu ADHD. Navíc bezfarmakovou a příjemnou cestou.
Všechny rodiny (účastníci projektu), které Sadu používaly, zaznamenaly výsledky už během prvního měsíce používání – pouze 1 rodina později (do 9 týdnů).

 

Rodiče zapojení v projektu uvedli:

 • u dětí se po používání AVS přístroje zlepšila koncentrace, zejména při učení a čtení,
 • děti lépe zvládaly emoce,
 • byly klidnější, méně impulsivní, lépe se ovládaly,
 • doma i ve škole pracovaly lépe, rychleji a více samostatně,
 • během jediného měsíce si zlepšily školní prospěch,
 • děti používání AVS přístrojů bavilo a ve většině případů vyžadovaly další pokračování.

 

O programech:Dvořák

Sada obsahuje celkem 41 programů a to nejen pro zvládnutí nejklasičtější formy ADHD.

Naleznete zde programy pro nápravu ADHD (poruchy pozornosti s hyperaktivitou / hypoaktivitou), ADD (poruchy pozornosti) a poruchy školních dovedností, jako je dyslexie či dysgrafie. Dále obsahuje také programy pro další symptomatické okruhy ADHD, jako je zvýšená úzkost, depresivní chování, snížené sebevědomí, afektivita, impulsivita, nestabilní emocionalita a programy pro obecné zlepšení učení (zlepšení paměti, fixování učení či zvýšení matematických schopností).

41 programů je rozděleno do dvou kategorií: Hlavní a doplňkové. Programy byly zhotoveny podle výsledků klinických studií z let 1995-2010 a doladěny podle výsledků projektu z roku 2018. Mimo samotné účinnosti se programy zaměřují i na další aspekty, například aby byly pro děti dostatečně motivující, zajímavé, zábavné. Některé programy tak obsahují kromě stimulačních zvuků i zajímavou hudbu a mluvené slovo.

Plná cena Sady programů Náprava ADHD je 3.590 Kč – ZDE

 

Výtah z klinických studií

Souhrnně v těchto studiích neurovědci zdokumentovali, že světelná a zvuková stimulace:

 • Posiluje vzory mozkových vln, které se synchronizují s frekvencí blikajícího světla nebo rytmickým zvukem a tyto změny přetrvávají při plnění duševních úkolů
 • zvyšuje metabolismus mozku a průtok krve v mozku.

Tato zjištění poskytují silné teoretické základy pro pochopení, proč je AVS metoda (audiovizuální stimulační metoda) účinnou léčbou pro problémy s ADHD a učením. Léčba AVS má aktivační účinek na mozek, který přetrvává i po ukončení léčby.

 

AVS náprava ADHD a problémů s učením

Jedenáct studií zahrnujících více než 500 osob popisuje použití AVS metody k nápravě nedostatečného vzruchu čelní kůry, která se vyskytuje u lidí s ADHD a poruchami učení. Tyto studie dokládají účinnost AVS u mnoha symptomů běžných u lidí s ADHD nebo poruchami učení. Souhrnně v těchto studiích vědci zjistili, že léčba pomocí AVS technologie způsobila tyto efekty:

 • Zvýšená trvalá pozornost
 • Snížená hyperaktivita
 • Zlepšená kontrola impulsů
 • Snížená úzkost a deprese
 • Vylepšené základní dovednosti v oblasti učení zahrnující:
  Lepší sluchová paměť
  Rychlost duševního zpracování
  Verbální a nonverbální IQ
  Zvýšená školní výkonnost
 • Všeobecně jsou zlepšení stejná nebo vyšší, než stimulační léky
 • Zlepšení v případě IQ a schopnosti koncentrace přetrvaly 16 měsíců po skončení AVS léčby

Osoby s ADHD potřebují kromě léků přístup k jiným účinným alternativám. Protože řada vědců (např. Nash, 2000, Swanson et al., 1993, Volkow et al., 1996) má zdokumentované problémy se stimulujícími léky, které tak pochopitelně omezují jejich užitečnost:

 • léky nemají výsledky u 25 až 40 % osob
 • mají vysokou míru negativních vedlejších účinků, včetně tiků, úbytku tělesné hmotnosti, bolesti hlavy, bolesti žaludku, nespavosti, úzkosti a zvýšeného srdečního rytmu a krevního tlaku
 • nedostatečné pozitivní účinky po přerušení léčby
 • neznámé riziko dlouhodobého užívání

 

 

 

 

Na tento set není možné uplatnit žádné další slevy ani výhody (nesčítá se s jinými).

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu