Jak ušetřit při nákupu

1. Sleva na AVS přístroje, programy, Sady programů a samostatné brýle k AVS přístrojům pro vybrané skupiny - sleva 5%:

SENIOR – starobní: doložit občanský průkaz nebo Důchodový výměr (stačí viditelný jméno a věk, ostatní data můžete začernit) / invalidní: doložit průkaz ZTP, ZTP/P.

STUDENT: doložit kartu ISIC, ITIC, ITYC, Alive či Soft Card.

DÁRCE KRVE: doložit kartu dárce krve.

 • Upozornění: neplatí pro jiný sortiment (viz titulek). Platí pouze pro AVS přístroje (bez Zlaté záruky), Sady programů a jednotlivé programy k AVS přístrojům a samostatné brýle k AVS přístrojům.
 • Uplatnění: v košíku vepište do řádky Vložit slevový kupon slovo: SENIOR. A sleva se vám odečte. Současně nám zašlete příslušný doklad (senior, student, dárce krve) na: kancelar@galaxy.cz.

 

2. Nákup 2 a více kusů AVS přístrojů - sleva 20%: 

Na ten levnější AVS přístroj (ze dvou) je sleva 20%. Nákup musí proběhnout současně.

 • Upozornění/Uplatnění: na eshopu nelze při použití online přímých okamžitých plateb (online karta, gopay apod.) slevu zadat. Proto pokud chcete platit přímým okamžitým bankovnictvím, tak udělejte a zaplaťte objednávku za plnou cenu a my Vám slevu (rozdíl ceny) vrátíme obratem bankovním převodem na účet, který nám sdělíte. Nebo použijte jako způsob platby dobírku či klasický bankovní převod fakturou - v tomto případě vám již slevu započítáme (odečteme) a potvrdíme: dobírka vám přijde za správnou cenu (po odečtení slevy) nebo vám pošleme fakturu se správnou cenou (odečtení slevy).  Pokud by to pro Vás nebylo srozumitelné, rádi vysvětlíme na těchto kontaktech: kancelar@galaxy.cz, tel. 774 444 187.

 

3. Výhodné balíčky. Slevy tisíce korun - ZDE


4. Bazar. Slevy cca 30-75% – ZDE:

Záruka na ovládací jednotku většinou 24 měsíců, na příslušenství 6, 12 i 24 měsíců. Typově starší modely, většinou značkové přístroje s ověřenou účinností. Nyní mimořádná akce (únor/březen 2024): sleva 1000 Kč! Informace k uplatnění v bazaru (na hlavní straně nahoře).

 

5. Zlatá záruka. Sleva 5-25% – ZDE:

Odevzdáte nebo ukážete starší AVS přístroj (od jakéhokoliv výrobce či dodavatele) a nový koupíte s velkou slevou.

 

6. Sleva na Sadu programů při zakoupení společně s AVS přístrojem: sleva 500 Kč (standardní Sada) a 1000 Kč (Sada Medicline). Sady Laxman ZDE, Sady Relaxman ZDE.

 • Nesčítá se s jinými slevami (důchodce, student, apod.).
 • V jedné objednávce lze technicky uplatnit pouze jeden kupón (slevu). Pokud kupujete dvě nebo více Sad programů (např. Čakry a Náprava ADHD), rozdělte nákup do dvou (nebo více) objednávek, abyste si na každou sadu zvlášť mohli uplatnit slevu.
 • Slevu nelze nárokovat zpětně - platí jen při koupi současně s AVS přístrojem!
 • Uplatnění: postup naleznete u každého výrobku (Sady), které se to týká. 

 

7. Sleva na Učení - Magickou edici jazyků (sleva 800 Kč až 1300 Kč) ZDE a hudbu ke Spa ZDE a Mindspa ZDE (sleva 850 Kč), při zakoupení společně s AVS přístrojem. 

 • Nesčítá se s jinými slevami (důchodce, student, apod.).
 • Slevu nelze nárokovat zpětně - platí jen při koupi současně s AVS přístrojem!
 • Uplatnění: postup naleznete u každého výrobku, kterého se to týká. 

 

Podmínky:

 • Jednotlivé slevy se mezi sebou nesčítají - platí pouze jedna sleva (jeden druh slevy) na jeden nákup.
 • Můžete si vždy vybrat pro Vás tu nejvýhodnější slevu.
 • Všechny slevy poskytuje Galaxy Praha, případně partneři Galaxy (u těch je nutné si předem ověřit!) - kontakty ZDE a tento eshop www.galaxy.cz
 • Na slevy neexistuje právní nárok.

 

 

Zpět do obchodu