Doprava a platby

DOPRAVA
Zboží zasíláme (v případě potvrzené objednávky, že zboží je na skladě či přijetí platby), do 48 hodin (platí v pracovní dny), většinou odesíláme do 24 hodin od objednání.

 


Doprava ČESKO

Česká pošta – dobírka (170 Kč)
Doručuje Česká pošta v pracovní dny. V případě nepřítomnosti nechává oznámení k vyzvednutí na poště. Doručení České pošty je většinou do 24 hodin (do druhého dne) od odeslání, resp. potvrzení objednávky. Doručení avizuje formou sms v den dodání.
Upozornění: zásilku je třeba hradit v hotovosti (nikoli platební kartou). 

Česká pošta – bez dobírky při platbě předem (120 Kč)
Doručuje Česká pošta v pracovní dny. V případě nepřítomnosti nechává oznámení k vyzvednutí na poště. Doručení České pošty je většinou  do 24 hodin (do druhého dne) od odeslání, resp. potvrzení objednávky. Doručení avizuje formou sms v den dodání.

 

PPL – dobírka (200 Kč)
Doručuje přepravní služba PPL v pracovní dny. Doručení PPL je většinou do 24 hodin (do druhého dne) od odeslání, resp. potvrzení objednávky. Doručení avizuje formou sms v den dodání. Při neúspěšném doručení (nebudete doma) pokus opakuje. Sami se můžete s PPL doručovatelem domluvit, resp. upřesnit dobu doručení – ve větších městech doručují i ve večerních hodinách. Také je možné zažádat o sobotní doručení – toto je nutné hlásit současně s objednávkou zboží! 
Upozornění: zásilku je třeba hradit v hotovosti (nikoli platební kartou). 

PPL – bez dobírky při platbě předem (150 Kč)
Doručuje přepravní služba PPL v pracovní dny. Doručení PPL je většinou do 24 hodin (do druhého dne) od odeslání, resp. potvrzení objednávky. Doručení avizuje formou sms v den dodání. Při neúspěšném doručení (nebudete doma) pokus opakuje. Sami se můžete s PPL doručovatelem domluvit, resp. upřesnit dobu doručení – ve větších městech doručují i ve večerních hodinách. Také je možné zažádat o sobotní doručení – toto je nutné hlásit současně s objednávkou zboží!

 

PRAHA – kurýrem (200 Kč)
Doručuje kurýrní služba, v pracovní dny (zhruba v rozmezí 9-19 hodin). Jakmile od Vás obdržíme platbu, neprodleně Vás budeme kontaktovat a domluvíme si přesný čas doručení (bývá v rozmezí hodin během určitého dne). Pro tento způsob dopravy lze použít pouze platbu bankovním převodem (předem). Tuto službu lze objednat pouze pro doručení v Praze.

 

Zásilkovna - dobírka (160 Kč)
Přes 4500 míst po ČR, kde si sami objednávku vyzvednete. 
Upozornění: přes zásilkovnu lze poslat zboží na dobírku pouze do hodnoty 20.000 Kč!

Zásilkovna - bez dobírky při platbě předem (110 Kč)
Přes 4500 míst po ČR, kde si sami objednávku vyzvednete. 

 

Osobní vyzvednutí na prodejnách PRAHA a BRNO (zdarma)
Zboží si můžete vyzvednout na prodejně Galaxy Praha, Anglická 16, Praha 2 nebo Galaxy Brno, Mojmírovo náměstí 27, během běžné otevírací doby (nebo po domluvě mimo ní). Jakmile od Vás obdržíme platbu, neprodleně Vám potvrdíme, že zboží je pro Vás připraveno k vyzvednutí na prodejně. Úložní doba na prodejně je 14 dní. Pro tento způsob dopravy lze použít pouze platbu předem (dle možností eshopu, viz níže). 
Upozornění: platbu je nutné provést předem! Pokud chcete platit (a vyzvednout) zboží na prodejně, je zbytečné objednávat/rezervovat přes eshop – navštivte rovnou prodejnu - ceny eshopu i prodejny jsou zcela shodné.

 

Doprava SLOVENSKO
Vybraná přepravní služba.
Na dobírku: 13 eur. Zaslání po platbě předem: 11 eur. 
Doručuje vybraná přepravní služba v pracovní dny. Doba doručení: většinou do 3 pracovních dní od odeslání objednávky (z Praha).

Objednávky nad 13.500 Kč / 500 eur – doprava/platba (poštovné) je ZDARMA!

 

 

Doprava do ZAHRANIČÍ (celý svět kromě Slovenska)
Poštovní/přepravní služba (s ohledem na lokalitu: 200-700 Kč)
Doručuje poštovní/přepravní služba v pracovní dny. Konkrétní přepravní službu a možnosti termínu doručení Vám sdělíme bezprostředně po přijetí objednávky. Nejoptimálnější způsob, který používáme, je zaslání Českou poštou (poté přebírá a doručuje Vaše místní pošta) – doba doručení do evropských zemí je cca 1 týden. Posíláme běžně zásilky do celého světa, vybereme pro Vás tu nejvhodnější.

 

 

PLATBY

Upozornění: dobře si v eshopu při objednávce zvolte platební metodu – později již nejde měnit.

 

Platby v rámci ČR

1/ Dobírka
Cena dobírky 50 Kč (bez dopravného/poštovného).

2/ Bankovní převod (předem - zdarma)
Informace (fakturu) pro platbu bankovním převodem (fakturu s č. účtu a variabilním symbolem) od nás obdržíte emailem bezprostředně po obdržení objednávky, většinou do 24 hodin (v pracovní dny).

3/ Platební karta (předem - zdarma)
Visa, Mastercard, případně další.

4/ Přímé online platby - bankovní tlačítka (gopay - předem - zdarma)
Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Raiffeisenbank, UniCredit bank, Moneta, mBank, Fiobanka, Airbank, Poštovní spořitelna, Equabank, ING, Oberbank AG, Všeobecná úvěrová banka, Hello bank, Creditas, Expobank (seznam se může měnit).

5/ Gopay účet / peněženka (předem - zdarma)

6/ Bitcoin (předem - zdarma)

7 Mplatba (předem - zdarma)

 

 

Platby ze zahraničí 

1/ Bankovní převod (předem - bankovní poplatky platí zákazník)
Informace pro platbu bankovním převodem (fakturu s č. účtu a variabilním symbolem) od nás obdržíte emailem bezprostředně po obdržení objednávky (nicméně pro jistotu uvádíme čísla účtu a swift kód i níže).
Bankovní převod můžete uskutečnit z téměř jakékoliv zahraniční banky – jde o europlatbu nebo zahraniční platbu (poplatky za bankovní převod jdou na vrub zákazníka). Číslo účtu (v mezinárodním formátu IBAN): CZ5320100000002400459784. Swift kód: FIOBCZPPXXX.
Platbu pro zahraniční bankovní převod standartně požadujeme (a vystavujeme fakturu) v českých korunách – drtivá většina zahraničních bank umí převod v Kč zrealizovat. Pokud byste však požadovali provést platbu v jiné měně (EUR, USD), uveďte to do poznámky k objednávce.

2/ Platební karta (předem - zdarma)
Visa, Mastercard, případně další.

3/ Přímé online platby - bankovní tlačítka (gopay - předem - zdarma) 
Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Raiffeisenbank, UniCredit bank, Moneta, mBank, Fiobanka, Airbank, Poštovní spořitelna, Equabank, ING, Oberbank AG, Všeobecná úvěrová banka, Hello bank, Creditas, Expobank (seznam se může měnit).

4/ Gopay účet / peněženka (předem - zdarma)

5/ Bitcoin (předem - zdarma)

 

Zpět do obchodu