Doprava a platby

DOPRAVA
Zboží zasíláme (v případě potvrzené objednávky, že zboží je na skladě či přijetí platby), do 48 hodin (platí v pracovní dny), většinou odesíláme do 24 hodin od objednání.

 


Doprava ČESKO

Česká pošta – dobírka (190 Kč)
Doručuje Česká pošta v pracovní dny. V případě nepřítomnosti nechává oznámení k vyzvednutí na poště. Doručení České pošty je většinou do 24 hodin (do druhého dne) od odeslání, resp. potvrzení objednávky. Doručení avizuje formou sms v den dodání.
Upozornění: zásilku je třeba hradit v hotovosti (nikoli platební kartou). 

Česká pošta – bez dobírky při platbě předem (140 Kč)
Doručuje Česká pošta v pracovní dny. V případě nepřítomnosti nechává oznámení k vyzvednutí na poště. Doručení České pošty je většinou  do 24 hodin (do druhého dne) od odeslání, resp. potvrzení objednávky. Doručení avizuje formou sms v den dodání.

 

PPL – dobírka (200 Kč)
Doručuje přepravní služba PPL v pracovní dny. Doručení PPL je většinou do 24 hodin (do druhého dne) od odeslání, resp. potvrzení objednávky. Doručení avizuje formou sms v den dodání. Při neúspěšném doručení (nebudete doma) pokus opakuje. Sami se můžete s PPL doručovatelem domluvit, resp. upřesnit dobu doručení – ve větších městech doručují i ve večerních hodinách. Také je možné zažádat o sobotní doručení – toto je nutné hlásit současně s objednávkou zboží! 
Upozornění: zásilku je třeba hradit v hotovosti (nikoli platební kartou). 

PPL – bez dobírky při platbě předem (150 Kč)
Doručuje přepravní služba PPL v pracovní dny. Doručení PPL je většinou do 24 hodin (do druhého dne) od odeslání, resp. potvrzení objednávky. Doručení avizuje formou sms v den dodání. Při neúspěšném doručení (nebudete doma) pokus opakuje. Sami se můžete s PPL doručovatelem domluvit, resp. upřesnit dobu doručení – ve větších městech doručují i ve večerních hodinách. Také je možné zažádat o sobotní doručení – toto je nutné hlásit současně s objednávkou zboží!

 

PRAHA – kurýrem (200 Kč)
Doručuje kurýrní služba, v pracovní dny (zhruba v rozmezí 9-19 hodin). Jakmile od Vás obdržíme platbu, neprodleně Vás budeme kontaktovat a domluvíme si přesný čas doručení (bývá v rozmezí hodin během určitého dne). Pro tento způsob dopravy lze použít pouze platbu bankovním převodem (předem). Tuto službu lze objednat pouze pro doručení v Praze.

 

Zásilkovna - dobírka (170 Kč)
Tisíce míst po ČR, kde si sami objednávku vyzvednete. 
Upozornění: přes zásilkovnu lze poslat zboží na dobírku pouze do hodnoty 20.000 Kč!

Zásilkovna - bez dobírky při platbě předem (120 Kč)
Tisíce míst po ČR, kde si sami objednávku vyzvednete. 

 

Osobní vyzvednutí na prodejně PRAHA (zdarma)
Zboží si můžete vyzvednout na prodejně Galaxy Praha, Anglická 16, Praha 2 během běžné otevírací doby (nebo po domluvě mimo ní). Jakmile od Vás obdržíme platbu, neprodleně Vám potvrdíme, že zboží je pro Vás připraveno k vyzvednutí na prodejně. Úložní doba na prodejně je 14 dní. Pro tento způsob dopravy lze použít pouze platbu předem (dle možností eshopu, viz níže). 
Upozornění: platbu je nutné provést předem! Pokud chcete platit (a vyzvednout) zboží na prodejně, je zbytečné objednávat/rezervovat přes eshop – navštivte rovnou prodejnu - ceny eshopu i prodejny jsou zcela shodné.

 

Doprava SLOVENSKO
Vybraná přepravní služba.
Na dobírku: 13 eur. Zaslání po platbě předem: 11 eur. 
Doručuje vybraná přepravní služba v pracovní dny. Doba doručení: většinou do 3 pracovních dní od odeslání objednávky (z Praha).

Objednávky nad 13.500 Kč / 500 eur – doprava/platba (poštovné) je ZDARMA!

 

 

Doprava do ZAHRANIČÍ (celý svět kromě Slovenska)
Poštovní/přepravní služba (s ohledem na lokalitu: 200-700 Kč)
Doručuje poštovní/přepravní služba v pracovní dny. Konkrétní přepravní službu a možnosti termínu doručení Vám sdělíme bezprostředně po přijetí objednávky. Nejoptimálnější způsob, který používáme, je zaslání Českou poštou (poté přebírá a doručuje Vaše místní pošta) – doba doručení do evropských zemí je cca 1 týden. Posíláme běžně zásilky do celého světa, vybereme pro Vás tu nejvhodnější.

 

 

PLATBY

Upozornění: dobře si v eshopu při objednávce zvolte platební metodu – později již nejde měnit.

 

Platby v rámci ČR

1/ Dobírka
Cena dobírky 50 Kč (bez dopravného/poštovného).

2/ Bankovní převod (předem - zdarma)
Informace (fakturu) pro platbu bankovním převodem (fakturu s č. účtu a variabilním symbolem) od nás obdržíte emailem bezprostředně po obdržení objednávky, většinou do 24 hodin (v pracovní dny).

3/ Platební karta (předem - zdarma)
Visa, Mastercard, případně další.

4/ Přímé online platby - bankovní tlačítka (gopay - předem - zdarma)
Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Raiffeisenbank, UniCredit bank, Moneta, mBank, Fiobanka, Airbank, Poštovní spořitelna, Equabank, ING, Oberbank AG, Všeobecná úvěrová banka, Hello bank, Creditas, Expobank (seznam se může měnit).

5/ Gopay účet / peněženka (předem - zdarma)

6/ Bitcoin (předem - zdarma)

7 Mplatba (předem - zdarma)

 

 

Platby ze zahraničí 

1/ Bankovní převod (předem - bankovní poplatky platí zákazník)
Informace pro platbu bankovním převodem (fakturu s č. účtu a variabilním symbolem) od nás obdržíte emailem bezprostředně po obdržení objednávky (nicméně pro jistotu uvádíme čísla účtu a swift kód i níže).
Bankovní převod můžete uskutečnit z téměř jakékoliv zahraniční banky – jde o europlatbu nebo zahraniční platbu (poplatky za bankovní převod jdou na vrub zákazníka). Číslo účtu (v mezinárodním formátu IBAN): CZ5320100000002400459784. Swift kód: FIOBCZPPXXX.
Platbu pro zahraniční bankovní převod standartně požadujeme (a vystavujeme fakturu) v českých korunách – drtivá většina zahraničních bank umí převod v Kč zrealizovat. Pokud byste však požadovali provést platbu v jiné měně (EUR, USD), uveďte to do poznámky k objednávce.

2/ Platební karta (předem - zdarma)
Visa, Mastercard, případně další.

3/ Přímé online platby - bankovní tlačítka (gopay - předem - zdarma) 
Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Raiffeisenbank, UniCredit bank, Moneta, mBank, Fiobanka, Airbank, Poštovní spořitelna, Equabank, ING, Oberbank AG, Všeobecná úvěrová banka, Hello bank, Creditas, Expobank (seznam se může měnit).

4/ Gopay účet / peněženka (předem - zdarma)

5/ Bitcoin (předem - zdarma)

 

Zpět do obchodu