Jak dobře vybrat AVS přístroj

Tento návod je sestavený na základě zkušeností zákazníků za 26 let činnosti Galaxy.

Motto:

Je to jako s auty: i ten nejlevnější vůz (Fabia?) - v Galaxy základní model (2022 - Mindspa), Vás odveze z bodu A do bodu B. Tedy poskytne základní účinky, jako jsou špičková relaxace, lepší spánek a nálada, více energie, eliminace stresu, rychlejší učení.
Mercedes - v Galaxy ten nejlepší model (2022 - Laxman), Vás tam odveze rychleji a s větším komfortem. Rychlost účinku Laxmanu je proti základnímu AVS přístroji zhruba dvojnásobná, líbivost, zážitek z používání a komfort ovládání taktéž, navíc má spoustu specializovaných programů - další desítky možností. 
Nelze vždy říct, že nejdražší AVS přístroj je právě pro Vás ten nejlepší, stejně tak nelze tvrdit, že s nejlevnějším modelem ušetříte - záleží na tom, co přesně Vy hledáte. Rozhodně je ale cena AVS přístrojů, podobně jako u aut, přesným odrazem kvality a účinnosti.  

 

1. Užitek, který hledáte

Chcete relaxovat? Odstranit nespavost? Zvýšit odolnost na stres, zlepšit učení, odstranit deprese? Vybírejte přístroj, který bude mít dostatek programů v dané kategorii, kterou potřebujete.

 

2. Účinnost

Všechny naše AVS přístroje mají garantovanou účinnost, ty dražší poskytují účinky rychleji a cíleněji. O účinnosti rozhoduje nejvíce přesné zacílení programu: čím více programů v dané kategorii, tím lépe.

 

3. Cena

AVS přístroj je jednorázová investice. Průměrná užitná doba našich AVS přístrojů je 12 let, není výjimkou ani 15-20 let spolehlivého používání jednoho přístroje (případně s občasnou obměnou nebo opravou doplňků, jako jsou brýle apod.). Jedno použití AVS přístroje tak vychází v průměru na 1-5 Kč.

 

4. Vkus, zkušenost, obliba

Programy s hudbou, kterými disponují modely nové generace (Brainy, Relaxman, Laxman) jsou pro uživatele jednoznačně líbivější než programy bez hudby (pouze se speciálními rytmickými zvuky). Podobně druh světelné stimulace - modely nové generace používají brýle s Ganzfeld efektem, které jsou účinnější i líbivější.
Dále existují rozdíly, které lze objektivně těžko hodnotit (design) nebo rozdíly, které jsou pro někoho podstatné a pro někoho naopak vůbec (druh sluchátek, možnost dalších speciálních funkcí, bonusy zdarma, přehlednost displeje, možnost dohrát si další programy apod.). Tyto parametry si tedy musíte zvážit sami.

 

 

Pomůcka - tabulka prodávaných modelů: 

 

tabulka Nejprodávanější modely

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení