Jak dobře vybrat AVS přístroj

Tento návod je sestavený na základě zkušeností zákazníků za 26 let činnosti Galaxy.

Motto:

Je to jako s auty: i ten nejlevnější vůz (Fabia?) - v Galaxy základní model (2022 - Mindspa), Vás odveze z bodu A do bodu B. Tedy poskytne základní účinky, jako jsou špičková relaxace, lepší spánek a nálada, více energie, eliminace stresu, rychlejší učení.
Mercedes - v Galaxy ten nejlepší model (2022 - Laxman), Vás tam odveze rychleji a s větším komfortem. Rychlost účinku Laxmanu je proti základnímu AVS přístroji zhruba dvojnásobná, líbivost, zážitek z používání a komfort ovládání taktéž, navíc má spoustu specializovaných programů - další desítky možností. 
Nelze vždy říct, že nejdražší AVS přístroj je právě pro Vás ten nejlepší, stejně tak nelze tvrdit, že s nejlevnějším modelem ušetříte - záleží na tom, co přesně Vy hledáte. Rozhodně je ale cena AVS přístrojů, podobně jako u aut, přesným odrazem kvality a účinnosti.  

 

1. Užitek, který hledáte

Chcete relaxovat? Odstranit nespavost? Zvýšit odolnost na stres, zlepšit učení, odstranit deprese? Vybírejte přístroj, který bude mít dostatek programů v dané kategorii, kterou potřebujete.

 

2. Účinnost

Všechny naše AVS přístroje mají garantovanou účinnost, ty dražší poskytují účinky rychleji a cíleněji. O účinnosti rozhoduje nejvíce přesné zacílení programu: čím více programů v dané kategorii, tím lépe.

 

3. Cena

AVS přístroj je jednorázová investice. Průměrná užitná doba našich AVS přístrojů je 12 let, není výjimkou ani 15-20 let spolehlivého používání jednoho přístroje (případně s občasnou obměnou nebo opravou doplňků, jako jsou brýle apod.). Jedno použití AVS přístroje tak vychází v průměru na 1-5 Kč.

 

4. Vkus, zkušenost, obliba

Programy s hudbou, kterými disponují modely nové generace (Brainy, Relaxman, Laxman) jsou pro uživatele jednoznačně líbivější než programy bez hudby (pouze se speciálními rytmickými zvuky). Podobně druh světelné stimulace - modely nové generace používají brýle s Ganzfeld efektem, které jsou účinnější i líbivější.
Dále existují rozdíly, které lze objektivně těžko hodnotit (design) nebo rozdíly, které jsou pro někoho podstatné a pro někoho naopak vůbec (druh sluchátek, možnost dalších speciálních funkcí, bonusy zdarma, přehlednost displeje, možnost dohrát si další programy apod.). Tyto parametry si tedy musíte zvážit sami.

 

 

Pomůcka - tabulka prodávaných modelů: 

 

tabulka Nejprodávanější modely

Zpět do obchodu