1 hodnocení

AVS přístroj Galaxy - bazar

Nejlevnější AVS přístroj s ověřenou účinností na světě. V ČR se prodával neuvěřitelných 16 let (2005-2020)!.

Skladem (1 ks)
Kód: 5
Značka: Galaxy
8 360 Kč –10 % 7 500 Kč 6 198 Kč bez DPH
Kategorie: Bazar
Galaxy
Akce
8 360 Kč –10 %

Galaxy je zaměřen na základní účinky, které může AVS technologie poskytnout, především relaxaci, celkové vylepšení duševní kondice, upevnění zdraví a dodání energie. Najdete zde i programy jiného zaměření (např. kreativita, spánek – většinou po 1 programu) jako ukázku, co je možné s AVS přístroji dosahovat. Model Galaxy je určen pro nenáročné nebo příležitostné uživatele. Jednoduše se ovládá, je skladný – vejde se do nevelkého pouzdra (součástí balení). Někteří uživatelé si Galaxy pořizují jako „druhý“ přístroj, například na cesty, na chatu, do práce. Upozorňujeme, že model Galaxy nedostačuje na řešení vážnějších psychických potíží, jako je dlouholetá nespavost, deprese apod.

Upozornění: tento model byl do června 2021 (nový) v běžném prodeji.  

 

Stav / opotřebení: ovládací jednotka a brýle jako nové (!), sluchátka a další příslušenství zcela nové 

 

Účinky (programy):

Galaxy obsahuje nejzákladnější programy, zejména pro relaxaci, případně meditaci, učení.

30 programů v 9 kategoriích

Počty programů v kategoriích je třeba brát jako orientační: Některé účinky se překrývají, např. část relax programů dobře poslouží i pro účely spánku apod. V některých kategoriích mohou být obsaženy další specifické programy, např. programy pro sport, jetlag, somatické potíže apod.

Kompletní popis programů s grafickým zobrazením frekvence (Programová knihovna) ke stažení zde galaxy-navod . K zakoupenému přístroji je dodávána tištěná Programová knihovna.  

 

Barva brýlí: jednobarevné, barva bílá nebo červená 

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Tělo přístroje je vyrobeno z klasického tvrzeného plastu, s displejem, který ukazuje výběr programu a probíhající frekvenci programu. Tělo má na sobě ovládání hlasitosti zvuku a intenzity světel, dále vstup na připojení audiokabelu (k příposlechu hudby).

Světelná stimulace, resp. brýle, jsou klasického provedení, z tvrdého plastu, s diodami umístěnými uvnitř brýlí. 

Zvuková stimulace, prostřednictvím sluchátek, používá binaurální rytmy (nejúčinnější zvuky v AVS technologii, vzdáleně připomínající bubínky). Lze ji zpříjemnit příposlechem vhodné hudby (jednoduše propojením přes audiokabel, je součástí kompletu).

Na přístroji Vás nic nezklame ani nepřekvapí. Přesto, že se poslední roky vyrábí v Číně (výrobce je americká firma), vyznačuje se vysokou kvalitou provedení – i po mnoha letech bude sloužit a vypadat jako málo opotřebovaný. V ČR se prodává již od roku 2005.

 

Balení obsahuje 

  • Tělo přístroje
  • Stimulační brýle
  • Sluchátka (nová)
  • Baterie (3xAA) (nové)
  • přepravní obal
  • Propojovací audiokabel (nový)
  • Originální návod Galaxy s programovou knihovnou obsahující grafy programů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu