Neohodnoceno

Rozbočovač pro druhého uživatele Relaxman - včetně brýlí a sluchátek

S rozbočovačem mohou používat Relaxman dvě osoby současně.

Skladem (>5 ks)
Kód: 9961
Značka: Galaxy
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky
13 bryle relaxman 1
Novinka

Tento produkt se skládá ze dvou speciálních konektorů (jeden pro zvuk, druhý pro brýle) a brýlí a sluchátek, díky kterým mohou použít jeden Relaxman dvě osoby současně. Pokud již vlastníte druhé brýle a sluchátka k Relaxmanu, stačí Vám zakoupit produkt: Rozbočovač pro druhého uživatele Relaxman, který obsahuje pouze rozbočovací konektory. Rozbočovač je možno použít pouze k AVS přístroji Relaxman.   

 

Upozornění při použití rozbočovače pro sluchátka:

  • Zvuk ve sluchátkách (obou) z rozbočovače může být mírně tižší (do 10%) než při použití samotných jedněch sluchátek. Je to spíše výjimečné, ale stát se to může (záleží nejvíce na značce sluchátek). Nicméně maximální zvuk programů je na dostatečně vysoké úrovni, takže to v praxi nezpůsobuje žádné potíže (pokud to je vůbec subjektivně postřehnutelné).
  • Při použití různých sluchátek (různé modely) může dojít k tomu, že jedna sluchátka budou hrát v jiné intezitě než druhá (méně hlasitěji nebo více hlasitěji). Je to normální, protože každá sluchátka mají jinou citlivost (impedianci). V praxi to samozřejmě nemusí nijak vadit, když jeden uživatel bude mít mírně jinou intenzitu zvuku. Řešením je používat sluchátka, která mají ladění hlasitosti samostatně (na kabelu nebo přímo na sluchátkách) a rozdíl doladit nebo použít totožný model obou sluchátek. 

 

Balení obsahuje:

  • Konektor pro zdvojení výstupu pro sluchátka.
  • Konektor pro zdvojení výstupu pro brýle.
  • Brýle Relaxman.
  • Sluchátka (střední).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu