Neohodnoceno

Jednotlivé programy - Relaxman Premium

Jeden nebo více programů, které si můžete vybrat ze Speciální edice Relaxman Premium. 
Jedná se o programy, kterými se Relaxman Premium (52 programů) liší od Relaxman Basic (46 programů).

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 9937
Značka: Galaxy
450 Kč 372 Kč bez DPH
CD – Relaxman Premium
Novinka

6 programů z Relaxman Premium

Jedná se o programy, kterými se Relaxman Premium (52 programů) liší od Relaxman Basic (46 programů), které si můžete jednotlivě dokoupit.

 

Seznam programů:

 

Příprava na spánek

Kategorie: Spánek

Délka programu: 15 minut

Program Vás připraví na spánek a navodí hlubokou relaxaci, po které snadno usnete. Používejte jej těsně před spaním.

 

Maratonec

Kategorie: Energie

Délka programu: 21 minut

PrJestliže chcete vydržet velkou fyzickou zátěž, použijte toto sezení těsně před výkonem. Hluboce uvolní svalstvo a nastartuje fyzické síly. Po skončení byste měli cítit příval energie. Pokud Vaše fyzická aktivita trvá několik hodin, můžete toto sezení použít ještě jednou neogram Vás připraví na spánek a navodí hlubokou relaxaci, po které snadno usnete. Používejte jej těsně před spaním.

 

Jet lag

Kategorie: Speciální

Délka programu: 20 minut

Účinný odstraňovač nemoci z časového posunu (jet lag) při přeletu časových pásem. Postup pro začátečníky: začněte jej používat 1–2 dny před odletem, pak v den
odletu a poté 1–2 dny po příletu do cílové destinace. Vždy v tu dobu, která odpovídá dni ve Vaší mateřské zemi. Pokud přiletíte do jiné země v noci – jejího času, ale u nás je den, tak program použijte. Postupně, během několika použití, získáte citlivost ke svým biorytmům. Poté si upravte používání podle sebe – řiďte se účinky, které cítíte.

 

Sexuální apetence

Kategorie: Speciální

Délka programu: 15 minut

Nejčastějším problémem, proč lidé ztrácí chuť k sexu a erotice nebo proč odmítají sex, je stres. Tento program používá speciální rytmy a frekvence stimulující tělesné pocity (centra emocí a tělesných požitků v mozku) a současně vhodně odstraňuje stres a nabízí „prázdnou“, ničím nezatíženou hlavu.

 

Vysoký krevní tlak 

Kategorie: Speciální

Délka programu: 10 minut

Tento program zpomalí Váš srdeční puls na 60 úderů srdce za minutu. Tím snižuje vysoký krevní tlak, který Vám po jediném sezení klesne o několik jednotek. Největší význam má pravidelné používání minimálně 4× týdně – můžete si tak natrvalo snížit vysoký krevní tlak. Program střídejte s jakýmikoliv relaxačními programy. Tento program můžete použít i jako akutní „první pomoc“ v případě, že dojde najednou ke zvýšení krevního tlaku, například při stresu a podobně.

 

Závislosti 

Kategorie: Speciální

Délka programu: 20 minut

Většina závislostí vzniká jako nutkání vyvolat příjemný stav mysli. Závislí lidé mají sníženou schopnost přirozeně navodit hluboce příjemné stavy mysli (hladinu alfa a theta), a proto vyhledávají omamné látky, aby tento hendikep vyrovnali. Program pulsuje v hladině alfa (7–10 Hz) a dodává tak tělu i mysli
potřebnou dávku hormonů, které vyvolávají stav příjemnosti až blaha. Pravidelným používáním klesá chuť na omamné látky všeho druhu – alkohol, drogy, cigarety a částečně také na požitek z gamblerství. Program je určený pro „zdravé“ osoby i pro osoby silně závislé. U těch platí doporučení používat program co nejčastěji, například dvakrát denně a zejména v případě ataky, tedy ve chvíli vzrůstající chuti na omamné látky. Jedná se o princip naučit se nahrazovat omamnou látku tímto programem.

 

 

Doručení

Programy posíláme pouze online – přes www.uschovna.cz, odkud si je stáhnete.

 

Nahrání Sady do Relaxmanu

Nahrání (stažení) programů do AVS přístroje Relaxman je velmi jednoduché (návod ke stažení je přiložen). Všechna data překopírujete běžným způsobem z CD do svého PC a z PC do Relaxmanu, který připojíte k PC přiloženým USB kabelem.  

Poznámka: V PC si též můžete vytvořit vlastní adresář, kam si programy uložíte a ten poté zkopírovat do Relaxmanu (Relaxman s adresáři pracovat umí).

 

Popis programu

Naleznete jej zde na stránce a při zakoupení jej obdržíte online ve formě pdf spolu s grafickým zobrazením frekvence programu.

Spolu s tím také obdržíte v pdf postup k nahrání programu do Relaxmanu.

 

Objednání 

Do poznámky v objednávce nezapomeňte uvést, jaký program (nebo programy) chcete.

Pokud objednáváte více programů, zvolte v objednávce dané množství programů (například 2 kusy…). 

 

Platba 

Platba není možná na dobírku (z důvodu zasílání zboží online). Jsou možné elektronické platby na dálku, dle současných možností eshopu:

  • Gopay - přes přímé internetové bankovnictví  
  • online platební kartou
  • Převodem na fakturu kterou vám zašleme

 

Balení obsahuje

  • program/y (skládá se z jednoho nebo dvou souborů - vysvětlení najdete v postupu ke stažení programů do Laxmanu)
  • popis programu v pdf, včetně grafického zobrazení frekvence programu v pdf
  • postup na stažení programu do Laxmanu v pdf

Vše obdržíte pouze online (přes www.uschovna.cz)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu