Neohodnoceno

Mentální koučink a terapie

Služby mentálního kouče a terapeuta.

Skladem (>5 ks)
Kód: 617
2 800 Kč 2 314 Kč bez DPH
Kategorie: Kurzy a workshopy

Mentální koučink je čím dál rozšířenější a vyhledávanější

 

V našem případě zajišťuje tyto služby Jan Valuch, který popisuje: 

 

Obrací se na mne tři různé skupiny lidi:
  • Vrcholoví sportovci – pomocí mentálního koučinku se zbavují trémy, nadbytečného stresu,  pracují s demotivací porážky, udržují klidnou hlavu, motivují se, dokáží navodit mentální stav vítěze a další.
  • Lidé, kteří chtějí dosáhnout nějakých cílů v práci i osobním životě – většinou to jsou manažeři a podnikatelé, ale i další lidé, pracující na svém osobním rozvoji. Jsou do nějaké míry sami motivovaní a snaží se, ale cítí, že jim odborné vedení pomůže daleko rychleji a efektivněji  dosáhnout stanových cílů.
  • Lidé, kteří mají menší či větší psychické těžkosti  buď ,,negativní“ životní situace, jsou na tom psychicky špatně a neví si rady nebo řeší nějaký zdravotní problém. Nejčastěji nespavost, deprese, ale nemusí jít jen o psychické potíže. Tady se také dobře využívá mentální práce – hledáme východiska, zadáme cíle, ...

 

 Jak to probíhá:

  • Cena je za jedno první ,,sezení“, které trvá většinou 2-3 hodiny (někdy i déle).
  • Takové sezení je zásadní, někomu stačí jedno sezení, někdo se objedná na další (hned nebo s odstupem měsíců či let). Při dalších sezeních je cena dohodou (výhodnější).
  • Sezení zahrnuje individuálně to, co je potřeba – někdy převažuje konzultace, někdy rovnou používám mentální techniky nebo nějakou techniku dotyčného učím používat.
  • Mentální koučink probíhá v Praze. Po úhradě nákladů na cestu může probíhat i jinde (u sportu běžně i mimo ČR).

Upozornění: vzhledem k časové vytíženosti objednávejte minimálně 2 měsíce předem

 

Reference Jan Valuch, MBA:

Mentální koučink provozuje od roku 1999, je průkopníkem těchto směrů u nás. V oboru psychotechnologií patří ke světovým expertům (je autorem desítek mentálních a afirmačních programů a prezidentem WAAT). V koučinku používá velký soubor metod (jednodušší behaviorální psychologii, neurolingvistické programování, různé druhy meditací, biofeedback, AVS technologii, systemickou terapii, léčení podle psychických příčin aj.). Spolupracuje s úspěšnými sportovci, včetně reprezentantů a s významnými lidmi z businessu.

 

Balení obsahuje:

  • Jednorázové koučování v délce 2-3 hodin.
  • Po zaslání objednávky se Vám obratem ozveme pro domluvení podrobností. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu