1 hodnocení

Autogenní relaxace - CD audio

Nahrávky pro relaxaci a nácvik relaxace. Určeno pro přehrání v klasických CD (MP3, PC) přehrávačích. Novinka 2024!

Skladem (>5 ks)
Kód: 10023
Značka: Galaxy
1 200 Kč 992 Kč bez DPH
Kategorie: Neuromusic
CD – Autogenni relaxace WEB
Novinka

Čtyři, resp. osm audionahrávek - čtyři základní nahrávky + stejné nahrávky obohacené binaurálními rytmy. Obsahují řízenou relaxaci, mluvené slovo, afirmace pro perfektní, rychlou a hlubokou relaxaci, nácvik relaxace a vytvoření automatické relaxační reakce. Určeno pro klasické CD přehrávače (formát .cda/.wav). Lze přehrávat též na většině MP3 přehrávačů nebo v PC.

 

 

Automatická relaxační reakce

Hluboce zrelaxovat lze i v autobuse plném lidí! Jde trochu o nadsázku, protože účinné relaxace se standardně dosahuje v naprostém klidu a ideálně v poloze vleže. Ale nadsázka není zase tak velká. Tyto nahrávky totiž natrénují Vaší automatickou relaxační reakci. Automatická relaxační reakce je významný fenomén, protože Vám mnohem snadněji umožní relaxovat a zvyšuje i preventivní odolnost vůči stresu.

Co je to automatická relaxační reakce? Při poslechu těchto nahrávek klasickým způsobem (v klidu, vleže) se tělo a mysl naučí relaxovat. Pravidelným používáním mozek propojí konkrétní mluvené slovo a hudbu s relaxací a tím nacvičí podvědomou reakci, známou jako Pavlovův reflex. Kdykoliv pak uslyšíte stejnou nahrávku, tělo začne automaticky relaxovat – už po prvních tónech, i za ztížených relaxačních podmínek! V tomto ohledu jsou nahrávky unikátní.

 

Co je to autogenní relaxace? 

Autogenní relaxace je relaxace, kterou v zásadě provádíte sami. V tomto případě ale máte pomocníka – vedou vás mluvené pokyny, tzv. sugesce, díky kterým je uvolnění mysli a těla, relaxace, mnohem účinnější, přesnější, silnější. Jedná se o Schultzovu relaxační techniku, vyvinutou již před 75 lety.

S relaxací, na mnoho způsobů, máme v neuroinstitutu Galaxy zkušenosti přes 29 let. Proto jsme mohli vyvinout tyto nahrávky, velmi účinné a dokonalé po stránce metodické i formou zpracování. Při tvorbě jsme spolupracovali také s psychology a mnohokrát jsme měli možnost je testovat přímo v praxi.

 

Binaurální rytmy 

Navíc jsme nahrávky obohatili o tzv. binaurální rytmy – tím se účinnost relaxace ještě významně zesiluje. Binaurální rytmus, zvuk používaný v neurotechnologiích, slouží k přeladění frekvence mozkových vln – v tomto případě do stavu relaxace. Jedná se o nejúčinnější druh zvuku ke změně vzorce mozkových vln. Některým uživatelům bude příjemnější verze pouze s hudbou, proto jsou nahrávky zhotoveny ve dvou provedeních: pouze s hudbou a s hudbou i binaurálními rytmy současně. Obě dvě verze samozřejmě obsahují mluvené slovo.

 

8 audionahrávek, celkem na 4 CD: 

CD 1

Klasická autogenní relaxace    26:31
Hluboká relaxace. Pro odpočinek na závěr dne nebo při velkém stresu či před spaním. V úvodu uslyšíte pokyny, jak se máte na relaxaci připravit. Přesto, že to jsou pro Vás známé informace, nepodceňujte tuto úvodní pasáž – už tehdy tělo začíná relaxovat.

Uvolnění    15:51
Kratší, středně hluboká relaxace. Vhodné pro odpočinek během dne. Namluvil Ota Jirák.

 

CD 2

Světlo    39:59
Hluboká relaxace. Pro odpočinek na závěr dne nebo při velkém stresu či před spaním.

Svižně      14:17
Kratší, středně hluboká relaxace. Vhodné pro odpočinek během dne – pro zvýšení energie.

 

CD 3 - binaurální

Klasická autogenní relaxace    26:31

Uvolnění    15:51


 

CD 4 - binaurální

Světlo    39:59

Svižně      14:17

 

 

Balení obsahuje:

  • 4 ks CD s nahrávkami
  • Obal (se seznamem nahrávek) 

 

Technické informace:

  • Všechny nahrávky obsahují mluvené slovo a hudbu.
  • Tyto nahrávky jsou (v případných obměnách) použity v Sadě programů Relaxace pro AVS přístroje Laxman a Relaxman.
  • Nahrávky jsou připraveny ve formátu WAV (pro klasické CD přehrávače), případně na vyžádání ve formátu MP3.
  • Autorská práva: Neuroinstitut Galaxy. Jan Valuch, 2024. Všechna práva vyhrazena. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu