Neohodnoceno

Jednotlivé programy - Laxman Premium

Jeden nebo více programů, které si můžete vybrat ze Speciální edice Laxman Premium. 
Jedná se o programy, kterými se Laxman Premium (70 programů) liší od Laxman Basic (56 programů).

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 629
Značka: Galaxy
450 Kč 372 Kč bez DPH

14 programů z Laxman Premium

Jedná se o programy, kterými se Laxman Premium (70 programů) liší od Laxman Basic (56 programů), které si můžete jednotlivě dokoupit.

 

Pokud si chcete zakoupit všech 14 programů Laxman Premium, kupte si celou Sadu ZDE.

 

Seznam programů:

ADHD neexistuje

Kategorie: UČENÍ

Délka programu: 15 minut

Zvuková stimulace: hudba /speciální AV stimulační zvuky

ADHD, syndrom nepozornosti a z toho plynoucí špatné výsledky dítěte ve škole = toho se lze s AVS přístrojem zbavit velmi účinně! Program podle vzorů NLP (neurolingvistického programování) napovídá, že ADHD lze vyřešit. Program využívá speciální pásmo vědomí, které právě dětem se syndromem ADHD chybí. Tak program akutně zvyšuje jejich momentální koncentraci a při pravidelném používání alespoň 2-3x týdně urychluje přirozené dozrání mozku a jeho schopnosti navozovat správné mozkové frekvence vhodné pro koncentraci a učení. Zmíněné pásmo vědomí se nazývá SMR (senzomotorické rytmy) a odpovídají mu frekvence 12-15 Hz. V tomto stavu se zvyšují kognitivní schopnosti, tok kreativního myšlení a navozuje se optimální koncentrace. Současně program utlumuje hladinu vědomí theta, která je při ADHD nežádoucí. Navíc využívá i speciální frekvenci 40 Hz, která podporuje rozvoj (vyšší) inteligence.

Určení: pro odstranění ADHD u dětí. Používejte pravidelně, první výsledky včetně zlepšení školních dovedností budou patrné již po několika použitích. Program má kreativnější ztvárnění a obsahuje prvky zábavnosti, aby děti ani při opakovaném použití nenudil.

 

Bez alergie

Kategorie: SPECIÁL – Alergie

Délka programu: 12 minut

Zvuková stimulace: hudba / speciální AV stimulační zvuky

Alergie velice úzce souvisí s imunitou a AVS technologie dokáže výrazně zvýšit imunitu. Účinky pocítíte během prvních týdnů používání. Využívá frekvencí v hluboké relaxaci nebo při takzvaném bdělém snění, které zvyšují imunitní reakci až o 50%. Do těla se v těchto stavech vyplavují hormonální látky, které jsou pro imunitu klíčové, například růstový hormon a melatonin. Z výše uvedených důvodů je program účinný pro téměř všechny druhy alergií. Program používejte minimálně 3x týdně a kombinujte jej s jinými programy různých kategorií.

Určení: pro snížení výskytu všech druhů alergií, též astmatického původu.

 

Chytrá hlava

Kategorie: UČENÍ

Délka programu: 18 minut

Zvuková stimulace: hudba / speciální AV stimulační zvuky

Fenomenální výzkumy v oblasti neurověd za posledních 20 let ukázaly, že IQ i EQ lze vhodnou stimulací mozku zvyšovat. Tento program stimuluje centra zodpovědná za intelektuální výkon. Sjednocuje funkce obou hemisfér a používá i frekvenci 40 Hz, která byla vysledována při podávání mimořádných intelektuálních výkonů. Tato frekvence totiž podle výzkumů nositele Nobelovy ceny Francise Cricka synchronizuje větší sítě neuronů. Zlepšuje jako klíč k pochopení vědomí paměť a učení. Program používejte pravidelně, nejméně 2x týdně a kombinujte jej s jinými programy, například relaxačními.

Určení: pro zvyšování intelektuální kapacity, pro růst IQ a EQ, u zdravých i nemocných lidí.

 

Jupííí

Kategorie: SPECIÁL – Zábava

Délka programu: 8 minut

Zvuková stimulace: hudba

Jděte se bavit! Každou sekundu se odehrává pro mozek zdravá zábava.

 

Mental Ironman

Kategorie: SPECIÁL – Psychická odolnost

Délka programu: 18 minut

Zvuková stimulace: hudba / speciální AV stimulační zvuky

Velmi zajímavý program pro zvýšení psychické odolnosti a vytrvalosti. Využívá speciální frekvence a afirmační nahrávky v podvědomém stavu vědomí theta. Stimuluje neotřesitelné sebevědomí, vytváří pozitivní a silnou osobnost, mentálního vítěze. Používejte jej preventivně min. 2x týdně a prostřídejte jej s programy na relaxaci nebo spánek.

Určení: pro zvýšení psychické odolnosti.

Upozornění: tento program je určen zejména pro mužské pohlaví, svojí strukturou i afirmačními nahrávkami. Ženy jej mohou využít také, nicméně výhodnějšími je pro ně psychickou odolnost trénovat pomocí klasických relaxačních programů.

 

Onko léčitel

Kategorie: SPECIÁL – Onokolog

Délka programu: 25 minut

Zvuková stimulace: hudba / speciální AV stimulační zvuky

Program je určen pacientům s onkologickým nálezem. AVS technologie sama o sobě nemůže být léčebnou metodou, ale může prospět jako doprovodná metoda. Největší význam má pro psychiku. Použita je vážná hudba, která má hluboký terapeutický účel: způsobuje totiž aktivaci různých vrstev vědomí, což je pro mentální odolnost při tak obrovské stresové zátěži důležité. Program působí ve třech vrstvách. Za prvé eliminuje bolest a to tvorbou velkého množství endorfinů, zejména alfa a beta endorfinů. Za druhé stimuluje růstový hormon (HGH), který sám o sobě posiluje hojení a uzdravování tělesných tkání, včetně správné funkce buněk.  Za třetí obsahuje program relaxační, protistresovou rovinu a tu zřejmě uživatel pocítí i ocení nejvíce. Obrovskou míru stresu, kterou musí pacient s rakovinou snášet, výrazně redukuje. Pro tento účel můžete využít samozřejmě i relaxační programy, nicméně tento program je výhodný právě pro kombinované účinky. Navozuje také frekvenci v pásmu 8-10 Hz, která nabízí integraci těla a mysli a podporuje sebeuvědomění. Používejte tento program co nejčastěji, například 1x denně a kombinujte jej s jinými relaxačními programy.

Určení: psychická i fyzická úleva při onkologických onemocněních

 

Pozitivum 

Kategorie: DEPRESE

Délka programu: 16 minut

Zvuková stimulace: hudba

Jak název napovídá, program je určený pro zlepšení nálady. Zejména tehdy, pokud máte nějaké negativní myšlenky, pocity, negativní stavy mysli a neznáte jejich původ, nevíte proč Vás provází. Obdobně Vám mohou pomoci i relaxační programy, ale tento je speciální, silnější. Vážná hudba jako podklad programu slouží k tomu, aby na sebe navázala případný negativní emoční potenciál a umožnila mu propuknout a odeznít. Připravte se na silný zážitek.

Určení: Odstranění nedefinovatelných negativních pocitů a myšlenek.

 

Říše klidu

Kategorie: DEPRESE

Délka programu: 10 minut

Zvuková stimulace: hudba

Velmi jednoduchý, ale účinný program pro řešení podrážděnosti, která může vznikat z různých příčin. Uvolňuje mentální i somatické napětí v těle. Kromě vhodné hudby používá na pozadí tzv. bílý šum, což je velmi účinný druh zvuku pro přeladění mozkových vln do relaxace a útlumu. Používejte při vzniku problémů nebo preventivně min. 2x týdně.

Určení: pro odstranění podrážděnosti, nervozity obecně a také symptomů při PMS (premenstruačním syndromu).

 

Růst dendritů

Kategorie: SPECIÁL – Duševní choroby

Délka programu: 21 minut

Zvuková stimulace: hudba / speciální AV stimulační zvuky

Ještě před 20 lety měla věda za to, že růst dendritů, tedy výběžků neuronů, které přijímají informace,  končí ve věku kolem 30 let a dále nemůže pokračovat. Výzkumy posledních desetiletí posunuly tuto oblast dále. Dnes je již jisté, že lze stimulovat růst nových dendritů téměř v každém věku. Dokonce je možné stimulovat růst celých neuronů – nervových buněk. Nervové buňky stejně jako jiné buňky v těle s věkem odumírají a zmenšuje se jejich počet. Tento proces lze však do jisté míry zastavit, resp. vhodnou stimulací mohou vzniknout zcela nové nervové buňky. AVS přístroj takový proces umožňuje.  Používejte program co nejčastěji, například 1-2x týdně a kombinujte jej s jinými programy. Vážná hudba účinek programu vhodně posiluje.

Určení: pro růst dendritů a mozkových buněk. Významně pomáhá při Parkinsonově a Alzheimerově chorobě a Roztroušené skleróze. Při pravidelném a dlouhodobém používání můžete příznaky těchto nemocí dokonce na určitou dobu zastavit.

  

Svoboda

Kategorie: SPECIÁL – Závislosti

Délka programu: 30 minut

Zvuková stimulace: hudba / speciální AV stimulační zvuky

Jedná se o autoterapeutický program a může jej použít kdokoliv ke zmírnění, odstranění a léčbě závislostí. Není podstatné, o jakou závislost se jedná, neboť mentální vzorec pro většinu závislostí je stejný. Při nejběžnějších závislostních jednáních, jako je například kouření tabáku či pití alkoholu zmenší i jediné použití tohoto programu chuť na návykovou látku. Pravidelné používání (min. 2-3x týdně) je nejúčinnější.

Zárodek závislostního jednání spočívá v tom, že závislý není schopen adekvátně navodit hlubší relaxační stavy vědomí, tj. produkovat v dostatečné míře určité neurohormony, zejména ty, které navozují stavy blaha (endorfiny). Tuto možnost pak vyhledává a uspokojuje z vnějšího prostředí. U alkoholiků bylo např. zjištěno, že mají oblast frekvence 7-8 Hz, která odpovídá stav vnitřní pohody, blaha, tzv. uzamčenu, buď geneticky nebo z jiných důvodů. Nemohou se spontánně na tuto oblast naladit. Když alkoholik nedostane ,,odměnu“ ve formě slastného pocitu z produkce příslušných hormonů, která probíhá právě v této frekvenci, žene ho to do spirály neustálé touhy po uspokojení v jiné formě – alkoholem. Zatímco ,,normální“ člověk se i po troše alkoholu do stavu 7-8Hz dostane, alkoholik nikoliv. Obdobně je to u ostatních závislostí. U alkoholiků a jiných závislostí byl zaznamenán (i mimo dobu užívání omamných látek) výrazně nižší výskyt hladiny vědomí alfa (8-12 Hz), což je hladina vědomí, která je dosahována při kvalitní relaxaci.

Přitom nemusí jít přímo o alkoholika, stejný princip se týká závislosti na jídle (zejména sladkém) apod. Tento program funguje jako redukční pomůcka: častým navozováním hladiny alfa a  theta (hluboké relaxace) zvyšuje přirozené schopnosti mozku produkovat příslušné hormony. Snižuje tak celkově závislost obnovováním přirozených schopností organismu a omezováním abstinenčních příznaků.

Jedná se vlastně o zpětné natrénování zeslabené schopnosti mozku navozovat stavy relaxace. Tím snižuje subjektivní pocit závislosti i objektivní děje v organismu, které jsou pro závislosti příznačné.

Nejúčinnější je použít AVS přístroj v okamžiku přicházející chuti na omamnou látku: tím se vyměňuje chybný mentální vzorec ,,slast = návyková látka“ za správný: ,,slast = relaxace“. Program obsahuje vhodné afirmační nahrávky ve formě mluveného slova.

Program používejte co nejčastěji a kombinujte ho s jinými relaxačními programy. První výsledky pocítí většina lidí po 1-5  použitích.

Určení: pro řešení závislosti jakéhokoliv druhu, zejména od závislosti na alkoholu a drogách, ale dobře poslouží i například pro závislost pojídání sladkého jídla.

 

Vášeň

Kategorie: SPECIÁL – Syndrom vyhoření

Délka programu: 22 minut

Zvuková stimulace: hudba / speciální AV stimulační zvuky

Sezení ,,Vášeň“ Vás probudí ze zlého snu – ze Syndromu vyhoření. Vrátí Vám vnitřní klid a cestu k sobě sama. Používejte jej minimálně obden, po dobu 1-2 týdnů a kombinujte jej s relaxačními a energizačními programy.

Určení: pro řešení Syndromu vyhoření. Program vrací duševní klid a nabízí jemnou inspiraci k novému začátku, k podnícení vášně.

 

Vizualizace

Kategorie: SPECIÁL – Vizualizace

Délka programu: 20 minut

Zvuková stimulace: hudba / speciální AV stimulační zvuky

Tento program Vám usnadní vizualizaci a prohloubí její účinek. Programem vás bude provázet mluvené slovo zkušeného mentálního terapeuta, který Vám tak ulehčí celý proces a dá jistotu, že na nic důležitého nezapomenete. Vizualizace je vynikající mentální technika, kterou lze použít pro téměř všechny možné životní menší i větší cíle. Pokud je použita správně, lze s ní účinně mentálně přitahovat vítězství ve sportu, podnikání stejně tak jako se uzdravovat z těžkých nemocí. Její důležitost roste v posledních 20 letech, kdy nové výzkumy z kvantové fyziky (mechaniky) a biologie poukazují na to, že mentální energie (myšlenka) je nadřazena hmotě a předurčuje dění na fyzické úrovni. Některé výzkumy mluví i o změně hmoty (buňky) na základě myšlení.

Postup: první část programu Vás ponoří do vhodné relaxace a odstraní nutkavé myšlenky a bloky stresu. Druhá část, která je určena pro vizualizaci, začne gongem a slovním pokynem.

Dodržte tři základní, nezbytná pravidla:

1/ Už jste cíle dosáhli. Představte si sebe sama, jak už jste cíle dosáhli – stojíte na stupních vítězů, díváte se na bankovní účet se svým jedním milionem korun, lékař vám oznamuje, že Vaše choroba zázračně zmizela apod. Představujte si sebe sama v ,,cílovém“ stavu, a to nikoli jako postavu, na kterou se díváte, ale představujte si sebe sama pocity zevnitř, ze středu (nebo hlavy) Vás samotných. Představujte si sebe jako hlavní postavu této události.

2/ Co nejživěji. Představy si udělejte co nejživější, snažte se představit si další a další detaily mentálního obrazu, barvy, vůně, dialog, jakékoliv detaily jsou vhodné. Ideálně by se mělo jednat o známá místa, lidi, situace a představa by měla být jen jedna a stále neměnná.

3/ Představa je jen radost. Ideální představa je jen radostná. Pokud se vám tam mísí nějaké nepříliš radostné nebo dokonce negativní myšlenky, vyřaďte je tím, že budete myslet na pozitivní věci.

Na vizualizaci máte od gongu 2 minuty. Pokud udržíte mentální představu na jedinou událost, jednu myšlenku, celé 2 minuty, tak je to slušný výkon. Pokud ne, nic se neděje, Vaše schopnosti se časem zlepší. Po dvou minutách vizualizace zazní zvonek a následuje dvouminutový odpočinek – nic nedělejte, pusťte ovládání mysli z hlavy, myslete na něco pozitivního. Pokud vydržíte kvalitně vizualizovat déle než 2 minuty, tak pokračujte – vizualizujte i v době odpočinku do té doby, dokud vám to půjde. Ale lepší je provádět vizualizaci precizně, kvalitně a méně času než naopak.

Tento cyklus – gongem začínající 2 minuty vizualizace a poté zvonkem začínající 2 minuty odpočinku se zopakuje třikrát (celkem tedy 12 minut).

Po posledním odpočinku bude následovat krátká závěrečná pasáž, která je také důležitá: ukotví v jiném stavu vědomí vaše mentální obrazy do paměti. Po tuto dobu zcela odpočívejte, relaxujte. Neanalyzujte nic, co jste předtím v mysli prováděli, nehodnoťte to.

Určení: pro provádění úspěšné vizualizace. Používejte opakovaně, co nejčastěji, například 3x týdně na stejný mentální cíl. Používejte vždy obden, aby představy mohly v mozku dostatečně ,,uzrát“. Při dobře zvládnuté vizualizaci vidí úspěšnost u menších cílů většina lidí do 2-3 týdnů. Při pravidelném provádění se schopnosti stále zvyšují, téměř do nekonečna a navíc se stále více upevňuje Vaše sebevědomí. Mistrovské používání vizualizace je velmi mocným nástrojem ovlivňování vlastní budoucnosti, jehož sílu si většina lidí (zatím) neumí vůbec ani představit.

 

V zóně

Kategorie: SPECIÁL – Sport

Délka programu: 16 minut

Zvuková stimulace: hudba / speciální AV stimulační zvuky

Stav zóny je poslední dobou používán zejména ve vrcholovém sportu, ale užitečný může být pro kohokoliv, pro každodenní život. Jedná se o stav, kdy je sportovec (anebo manažer) plně ponořen do svého výkonu a tělo a mysl funguje v naprosté a jakoby automatické synchronicitě. V tomto stavu, jemuž odpovídá určitá frekvence mozkových vln, je člověk schopen podávat vrcholné, maximální výkony – ať už fyzické nebo psychické.

Určení: k navozování stavu zóny, zejména pro sportovce, amatérské i vrcholové. Vyzkoušejte několikrát před tréninkem a jakmile si program ,,osaháte“, tak naostro těsně před závodem.

 

Znovuzrození

Kategorie: SPECIÁL – Chronický únavový syndrom (CFC)

Délka programu: 20 minut

Zvuková stimulace: hudba / speciální AV stimulační zvuky

Program je určen pro zvládnutí Chronického únavového syndromu (CFC). Prostřídávejte tento program s  relaxačními a energizačními programy, vždy jedenkrát tento program, druhý den nějaký relaxační program atd. Používejte jej min. 14 dní intenzivně, to znamená každý den jeden program.

Určení: pro vyřešení CFC – Chronického únavového syndromu. Můžete jej také použít kdykoliv na zbavení se únavy – zabere perfektně!

 

 

Doručení
Programy posíláme pouze online – přes www.uschovna.cz, odkud si je stáhnete.

 

Stažení programů
Je velmi jednoduché – ovládací jednotku přístroje Laxman připojíte k PC a program (soubor) přetáhnete do přístroje Laxman. Postup obdržíte v pdf spolu se zakoupeným programem nebo si jej můžete stáhnout v sekci ,,Další programy pro Laxman“ (nahoře na stránce).

 

Popis programu
Naleznete jej zde na stránce a při zakoupení jej obdržíte online ve formě pdf spolu s grafickým zobrazením frekvence programu. Spolu s tím také obdržíte v pdf postup k nahrání programu do Laxmanu.

 

Objednání 
Do poznámky v objednávce nezapomeňte uvést, jaký program (nebo programy) chcete. Pokud objednáváte více programů, zvolte v objednávce dané množství programů (například 2 kusy…). 

 

Platba 
Platba je možná pouze:

  • Gopay přes přímé internetové bankovnictví  
  • Převodem na fakturu kterou vám zašleme

Obě možnosti jsou součástí eshopu (platba na dobírku není možná z důvodu zasílání zboží online). 

 

Balení obsahuje

  • program/y (skládá se z jednoho nebo dvou souborů - vysvětlení najdete v postupu ke stažení programů do Laxmanu)
  • popis programu v pdf, včetně grafického zobrazení frekvence programu v pdf
  • postup na stažení programu do Laxmanu v pdf

Vše obdržíte pouze online (přes www.uschovna.cz)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu