1 hodnocení

Čakry – sada programů pro AVS přístroj Relaxman

Speciální sada dodatečných programů pro Relaxman. NOVINKA!

Skladem (>5 ks)
Kód: 9931
Značka: Galaxy
2 060 Kč –15 % 1 751 Kč 1 447 Kč bez DPH
Sada Relaxman Cakry CD potisk
Akce Novinka
2 060 Kč –15 %

Mimořádná sleva 309 Kč! V rámci Anti-inflačního programu - více ZDE

 

Sada Čakry – 20 programů pro Relaxman

Vynikající sada, která se zabývá harmonizací čaker. Je známo, že čakry, energetická centra v těle, která přesně odpovídají žlázám nervového systému západní medicíny, mohou být zablokované, slabé, nevyrovnané.  Podle východních filozofií má totiž porušení toku životní síly kdekoliv mezi 1. a 7. čakrou za následek poškození integrity osobnosti a úbytek nebo ztrátu životní energie. Lepší vyladění činnosti čaker, tedy energetického těla, napomáhá k odst­ranění disharmonie, případně i některých zdravotních potíží a zlepšení emocionálního stavu.

AVS přístroj s programy této sady, vysílá centrální nervové soustavě frekvenci, na kterou se má daná čakra vyladit. Frekvence se přenáší nervovým systémem, meridiánami přímo příslušné čakře. Mozek tak přímo dává pokyn čakře, aby se vyladila na danou konkrétní frekvenci. Neboť vše ve známém vesmíru jsou frekvence. Tato sada vznikla za spolupráce několika znalců této tematiky a autorů vhodné hudby. Harmonizuje, odblokovává, vylaďuje čakry.  

 

 
Seznam programů:

Frekvenční programy – 7 programů
Těchto 7 programů obsahuje vždy určitou barvu, frekvenci mozkových vln a frevenci zvuku – vše pro příslušnou čakru. Tyto programy neobsahují hudbu. Působí velmi cíleně na vyladění, harmonizaci jednotlivé čakry.

Hudební programy – 7 programů
Těchto 7 programů se zaměřuje vždy na danou čakru, takže obsahuje příslušné frekvence a barvy, ale v pestřejší paletě a také obsahuje hudbu. Je to taková ,,měkčí“ forma předešlých programů. Hudební programy jsou vhodnější spíše pro základní odblokování čakry nebo zklidnění čakry, pokud máte v dané oblasti vážnější potíže.

Celkové programy – 6 programů
Každý z těchto programů vylaďuje postupně všechny čakry, od první po sedmou. Seznam těchto programů s délkou programu v minutách: 

Rezonance 21:00
Program používá příslušné barvy, frekvence mozkových vln a frekvence zvuku, postupně pro všechny čakry. Vysílá rytmické zvuky, neobsahuje hudbu. Zhruba 3 minuty harmonizuje každou čakru.

Vše je frekvence 16:58
Opět harmonizuje postupně všechny čakry. Tento program je vhodný na úplný začátek, na základní srovnání všech čaker mezi sebou.

Očištění čaker  20:25
Použijte v případě, že se chcete očistit od stresu, napětí, úzkosti, když jste na dně. Očistí čakry od velké negace a zklidní je na základní poměrnou úroveň.

Harmonizace 10:20
Sezení je vhodné použít na denní vyladění, když nemáte velké stresy, čili jste relativně v pohodě. Je také určeno pro prevenci – pro průběžné vylaďování, vylepšování frekvence čaker. Doporučujeme program použít ráno.

Biochakras 9:40
Působí podobně jako Harmonizace, je ale živější, pestřejší. Má větší schopnost rozvibrovat, uvést do pohybu frekvenci čaker, jejichž energie je velmi slabá, zablokovaná, zpomalená.

Víry energie 34:02
Naprosto zásadní program pro komplexní vyčištění, odblokování čaker a jejich rozvibrování na správnou frekvenci. Zvoneček vždy oznámí předěl mezi čakrami.

 

Návod k použití:
Návod ke stažení (platí pro Relaxman i Laxman): Čakry návod-knihovna vnitřek-web

Tištěný návod je také vložen k CD.

 

Nahrání Sady do Relaxmanu

Nahrání (stažení) sady do AVS přístroje Relaxman je velmi jednoduché (návod ke stažení je přiložen u této Sady). Všechna data překopírujete běžným způsobem z CD do svého PC a z PC do Relaxmanu, který připojíte k PC přiloženým USB kabelem.  

Poznámka: Programy nejsou na CD odděleny v adresářích (Hudební, Frekvenční, Celkové programy), ale jsou uspořádány všechny najednou (CD vytvořit adresáře neumožňuje). Nicméně, před přenosem programů do Relaxmanu si ve svém počítači můžete vytvořit libovolné adresáře (složky), do nich roztřídit programy a celé adresáře pak zkopírovat do Relaxmanu (Relaxman s adresáři pracovat umí).

 

Autorská práva: 
Supervize a odborná kontrola: Jan Valuch 
Vydavatel: Galaxy, 2023, 2013 pro Laxman
Společnost Galaxy děkuje několika autorům a hudebnímu vydavatelství Oreade za licenční poskytnutí některých nahrávek.

 

Balení obsahuje:

  • CD s programy a hudbou (ke stažení do přístroje Relaxman) v obalu
  • Programová knihovna
  • Návod jak nahrát programy do AVS přístroje

 

 

 

 

Zpět do obchodu