Neohodnoceno

AVS přístroj Brainmax - bazar

Špičkový AVS přístroj, který má vynikající možnosti individuálního programování a mnoho účinků. Proto si Brainmax pořizují většinou nároční samouživatelé, experimentátoři nebo zdravotní profesionálové - lékaři a psychologové.

Skladem (1 ks)
Kód: 9988
Značka: Galaxy
20 500 Kč –32 % 13 890 Kč 11 479 Kč bez DPH
Kategorie: Bazar

Stav: minimální opotřebení, jako nový! Brýle a sluchátka zcela nové!

Brýle: Multicolor (dřív.zn. ColorTrack) - umožňují např. výběr z 16 barev a další možnosti (tyto brýle nové stojí kolem 4000 Kč - brýle Multicolor)

 

Stále výborný AVS přístroj, který má velké množství účinků (65 programů) a nepřeberné možnosti.

Využití: možnost krácení a prodloužení programů, vlastní programování. Brainmax si kupují nároční samouživatelé, experimentátoři nebo zdravotní profesionálové – lékaři a psychogové. Brainmax je nástupcem oblíbeného a dlouho prodávaného modelu InnerPulse.

 

Čím se zásadně liší od ostatních:

největší individuální experimentální možnosti.

 

Účinky (programy)

Brainmax poskytuje velké možnosti použití. Kromě standardních velmi kvalitních programů pro relaxaci, spánek, učení, meditaci nabízí zejména v sekci Speciální programy několik lahůdek. Programy Pravá hemisféra, Silná imunita, Probuzená touha, Proti bolesti nebo Vyhnání smutku patří k velmi sofistikovaným a v jiných AVS přístrojích je nenajdete. Taktéž ,,Dýchací programy“, které Vás naučí mj. správnému (jógovému) dýchání, jsou unikátní.

65 programů v 9 kategoriích 

Počty programů v kategoriích je třeba brát jako orientační:
1/ Některé účinky se překrývají, např. část relax programů dobře poslouží i pro účely spánku apod.
2/ V některých kategoriích mohou být obsaženy další specifické programy, např. programy pro sport, jetlag, somatické potíže apod.

Programová knihovna

Kompletní popis programů s grafickým zobrazením frekvence (Programová knihovna) ke stažení zde:
.Brainmax-programová-knihovna Poznámka: toto je pouze náhled se seznamem programů. K zakoupenému přístroji je dodávána plnohodnotná tištěná Programová knihovna. 

 

 

Technické specifikace

Tělo je vyrobeno z klasického tvrzeného plastu, s displejem, který ukazuje výběr programu a případně další funkce. Tělo má na sobě ovládání hlasitosti zvuku a intenzity světel, dále vstup na připojení audiokabelu (k příposlechu hudby) a adaptéru.

Zvuková stimulace, prostřednictvím kvalitních sluchátek, používá binaurální rytmy (nejúčinnější zvuky v AVS technologii, vzdáleně připomínající bubínky) a další druhy zvuku – neobsahuje hudbu(!). Zvukovou stimulaci si můžete zpestřit příposlechem vhodné hudby (jednoduše propojením přes audiokabel, je součástí kompletu).

Většinu programů Brainmaxu vyvinula společnost Galaxy. Brainmax vyrábí pro Galaxy renomovaný americký výrobce. Jako jeden z mála světových producentů vyrábí Brainmax přímo v USA, což je znát na kvalitě: na Brainmax  (a podobně Dreamer) je nejméně reklamací ze všech světových přístrojů. V ČR se prodává od roku 2010.

Napájení: čtyřmi bateriemi AA nebo adaptérem (oboje součástí kompletu).

 

Doplňkové funkce

  • významné: úprava délky programu, více druhů zvuku
  • méně významné: AudioStrobe, Experimentální programy, Manuální programování, Individuální frekvence, Režim osobních preferencí, Tvoba a stahování programů

Podrobné vysvětlení funkcí a režimů najdete na straně: Slovník pojmů.

Výroba: kompletně v USA. Patří k nejméně poruchovým přístrojům, slouží bez poruchy většinou 10 a více let (výjimku tvoří jako u všech AVS přístrojů brýle, diody v brýlích někdy tak dlouhou dobu nevydrží – záleží samozřejmě na intenzitě používání).

 

Balení obsahuje

  • Tělo přístroje 
  • Stimulační brýle - ColorTrack (Multicolor) (NOVÉ)
  • Sluchátka (NOVA)
  • Baterie - 4xAA, alkalické (NOVÉ)
  • Propojovací audiokabel (NOVY)
  • Napájecí adaptér (NOVÝ)
  • Návod original Galaxy s programovou knihovnou s grafickým znázorněním Programů
  • Kartonový obal

 

 

 

 

Zpět do obchodu