Bazar AVS přístrojů

Koupit bazarový AVS přístroj (Galaxy) není špatná volba. Nové AVS přístroje mají samozřejmě lepší komfort (více programů, dále většinou programy s hudbou, celobarevnou stimulaci apod.) a rychlejší účinky. Ale pokud chcete levný a spolehlivý AVS přístroj, je takový bazarový přístroj ideální možnost. Tyto bazarové modely bývají dost spolehlivé a jsou prověřeny mnoha lety celosvětového prodeje a používání, včetně používání v medicíně.

Medicína

Je příznačné, že většina modelů, které najdete v bazaru, byla notně používána v celosvětové medicíně - zdravotnických zařízeních. Vyráběli se totiž v době velkého boomu AVS technologie právě v medicíně. Tyto modely jsou prověřené ze všech stran.  

 

Nejčastější motivace k nákupu

Zákazníci si bazarové přístroje kupují nejčastěji samozřejmě kvůli nižší ceně - ale nejen to. Dále si je také kupují noví zákazníci, aby si ověřili účinky AVS technologie (a později investují do nového AVS přístroje). Nebo pro vyřešení krátkodobé situace (učení na zkoušky, krátkodobé léčení zdravotních potíží) či jako druhý náhradní přístroj (na cesty) apod. 

Navíc - bazarový AVS přístroj můžete vždy výhodně ,,vyměnit" za zcela nový přístroj (nové generace) - jedná se o službu Zlatá záruka - ZDE.  

 

 

Vstup do Eshopu Bazar ZDE.

 

Výhody bazaru

  • Největší bazar AVS přístrojů v ČR a SR.
  • Záruka na vše 24 měsíců (!).
  • Po technické stránce jsou všechny přístroje zkontrolované, vyčištěné, testované.
  • Doplňky jako sluchátka, brýle, kabely a baterie jsou většinou zcela nové (vždy je to konkrétně uvedeno u daného modelu).
  • Z hlediska účinků prodáváme v drtivé většině osvědčené modely, které jsme sami v minulosti prodávali. 

Služba: bazarový přístroj nebo přístroje si můžete nezávazně prohlédnout a vyzkoušet i osobně, na prodejně Galaxy Praha (tel. 774 444 795). Jen nám dejte 1-2 dny času, abychom jej na prodejnu dopravili (jsou uloženy ve skladu na jiném místě).

 

Orientační rozdělení bazarových AVS přístrojů 

  model AVS přístroje   popis

  počet programů
  / kategorií 

  funkce
  Esprit I. Jeden z prvních sériově vyráběných AVS přístrojů na světě (1988-1997). Spolehlivý, kvalitní programy - byť malý počet.    6 / v 5 kategoriích  Zajímavá je možnost změny tóniny zvuku.
  Voyager Galaxy Technicky stejný jako Esprit I., jen s více programy.   12 / v 5 kategoriích Zajímavá je možnost změny tóniny zvuku.
  Orion Nejprodávanější AVS přístroj na světě.   23 / ve 4 kategoriích Zajímavá je možnost individuální frekvence. 
  Sirius Nástupce Orionu, prakticky ve všem stejný jako Orion.   23 / ve 4 kategoriích Stejné jako Orion.
  Galaxy Nástupce Siria, více programů, jinak stejný jako Sirius. Prodával se standardně ještě v roce 2021.   30 / v 9 kategoriích Stejné jako Orion/Sirius.
  Sportslink Cílený na amatérský i vrcholový sport, ale dá se použít obecně i podobně jako jiné přístroje na relaxaci, energii, spánek a další.   12 / nelze definovat Nic speciálního.
  Brainsportslink Technicky stejný jako Sportslink, ale programy mají běžné zaměření.   12 / nelze definovat Nic speciálního.
  Mindlab (DLS) Dobrý standard.   50, resp. 5 - liší se
  mezi sebou délkou / 5 
Nic speciálního.
  Voyager XL Mistrovské programy od mnoha autorů, dnes světových guru. Dosud nepřekonaný pro osobní transformaci.   50 / v 5 kategoricích
  (ale spíše více,
  překrývají se).
Nic speciálního.
  iBrain Použitelný pouze s iPhonem (Apple zařízeními). Předchůdce dnešního Brainy.   83 / v cca 10
  kategoriích
Ganzfeld světelná stimulace. Ovládání brýlí přes aplikaci v telefonu.
  Dreamer Klasická střední třída. Pestrá zvuková stimulace (více druhů zvuku). Programy vyvíjela Galaxy pro české potřeby a mentalitu.    40 / v 6 kategoriích Zajímavá je funkce úprava délky programu. 
  Luma 10 Stejný jako Dreamer, jen víc programů.    45 / v 8 kategoriích dtto
  Neo Technicky stejný jako Luma10, ale programy vyvíjela Galaxy pro české potřeby a mentalitu.    45 / v 8 kategoriích dtto, proti Luma 10 nepoužívá klasické baterie (dobíjí se zabudovaný akumulátor)
  Energys Ovládání i sluchátka jsou přímo v brýlích.   32 / cca v 7
  kategoriích 
Celobarevná Ganzfeld stimulace a hudba u programů!
  Proteus Klasická střední třída.   50 / v 7 kategoriích Nic speciálního. Dodávaný s originál dvoubarevnými brýlemi, příp. s jednobarevnými br. 
  Procyon Klasická střední třída, nahradil Proteus.   50 / v 7 kategoriích Nic speciálního. Dodávaný s originál tříbarevnými brýlemi, příp. s jednobarevnými br. nebo celobarevnými brýlemi Laxman. 
  Esprit Technicky zcela shodný s Procyon, jen více programů.   60 / v 9 kategoriích Stejné jako Procyon.
  InnerPulse Ve své době nejlepší na světě. Dodnes v některých parametrech nepřekonaný.   65 / v 9 kategoriích Mnoho funkcí! Dodávaný s originál Multicolor brýlemi, příp. s jedno nebo dvoubarevnými br.
  Brainmax Technicky stejný jako InnerPulse, jen vylepšené programy.   65 / v 9 kategoriích Stejné jako InnerPulse.

 

Modely jsou v tabulce řazeny přibližně podle ceny - od levnějších po nejdražší.

Více informací najdete vždy u konkrétního modelu.

 

 

Nejprodávanější modely za posledních cca 10-15 let

Prodejnost v bazaru nejvíce souvisí s tím, kolik se těchto modelů prodalo v minulosti (takový počet se také dostává do bazaru). Na druhém místě o tom rozhoduje kvalita přístrojů - například modely Orion, Sirius apod. jsou prakticky nezničitelné, technicky/výrobně velmi kvalitní, spolehlivé, takže fungují dobře i po mnoha letech používání.

 

1. skupina - nejprodávanější. Jednalo se opravdu o spolehlivé, masově prodávané AVS přístroje:

Orion, Sirius, Galaxy, Esprit, Procyon.

 

2. skupina - většinou patřili k cenově dražším přístrojům, proto jejich prodej nebyl tak masový. Nicméně např. InnerPulse, Brainmax a Voyager XL nejsou v několika parametrech  novými AVS přístroji dosud překonány. Na bazaru se také dlouho ,,neohřejí": 

Dreamer, Brainmax, InnerPulse, Proteus, Voyager XL.

 

3. skupina - z různých důvodů se v prodeji v minulosti neudrželi dlouho, ač to jsou kvalitní přístroje (někdy je rychle nahradili novější modely - rychlý vývoj apod.). Nebo jde o technicky výjimečné přístroje (např. iBrain):

Neo, Mindlab, Muse, Luma 10, Esprit I. (se 6ti programy).

 

 

Prodej - vstup na eshop bazar ZDE.

 

 

Zpět do obchodu