Neohodnoceno

AVS přístroj Dreamer - bazar

Dreamer byl vyvinut společností Galaxy na základě 15 let zkušeností v ČR - speciálně podle potřeb českých uživatelů. Vynikající na relaxaci, meditaci a odstranění nespavosti.

Skladem (1 ks)
Kód: 132
Značka: Galaxy
11 890 Kč –25 % 8 912 Kč 7 365 Kč bez DPH
Kategorie: Bazar
Dreamer psychowalkman
11 890 Kč –25 %

Dreamer je model střední třídy, jeho předností je velmi jednoduché ovládání (2 tlačítka) a skladba programů, která byla vytvořena přesně pro potřeby Čechů. Programy psychowalkman Dreamer byly totiž vyvinuty společností Galaxy na základě 15 let zkušeností v ČR, speciálně podle potřeb českých uživatelů! Dreamer byl druhým nejprodávanějším AVS přístrojem v Česku za rok 2011 i 2012. Dobře uspokojí nejčastější potřeby: relaxaci, zlepšení spánku, zlepšení nálad a psychické kondice, dodání energie, zrychlení učení. Nejproslulejší je Dreamer poslední roky pro perfektní řešení nespavosti, resp. většiny potíží se špatným spánkem.

Záruka: 24 měsíců

Stav/opotřebení: vše téměř jako nové.

 

Čím se zásadně liší od ostatních:

jednoduchý: vyvinutý přesně pro potřeby Čechů.

Účinky (programy)

Dreamer bezpečně a výborně uspokojí nejčastější potřeby, jako je relaxace, kvalitní spánek, okamžité odstranění stresu a únavy, dodání energie. Obsahuje i 4 programy na meditaci a po jednom programu na sport, depresi či sexuální apetenci (kategorie Speciálních programů).

40 programů v 6 kategoriích

Počty programů v kategoriích je třeba brát jako orientační: 1/ Některé účinky se překrývají, např. část relax programů dobře poslouží i pro účely spánku apod. 2/ V některých kategoriích mohou být obsaženy další specifické programy, např. programy pro sport, jetlag, somatické potíže apod.

Programová knihovna

Kompletní popis programů s grafickým zobrazením frekvence (Programová knihovna) ke stažení zde: Dreamer-programová-knihovna Poznámka: toto je pouze náhled se seznamem programů. K zakoupenému přístroji je dodávána plnohodnotná tištěná Programová knihovna. 

Brýle - světelná stimulace: jednobarevná, barva diod: zelená

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Tělo přístroje je vyrobeno z klasického tvrzeného plastu, s displejem, který ukazuje výběr programu, případně další funkce. Tělo má na sobě ovládání hlasitosti zvuku a intenzity světel, dále vstup na připojení audiokabelu (k příposlechu hudby) a adaptéru.

Světelná stimulace, resp. brýle, jsou klasického provedení, z tvrdého plastu, s diodami umístěnými uvnitř brýlí.

Zvuková stimulace, prostřednictvím sluchátek, používá binaurální rytmy (nejúčinnější zvuky v AVS technologii, vzdáleně připomínající bubínky) a další druhy zvuku. Zvukovou stimulaci si můžete zpestřit příposlechem vhodné hudby (jednoduše propojením přes audiokabel, je součástí kompletu).

Programy Dreameru vyvinula společnost Galaxy. Dreamer vyrábí pro Galaxy renomovaný americký výrobce. Jako jeden z mála světových producentů vyrábí Dreamer přímo v USA, což je znát na kvalitě: na Dreamer je nejméně reklamací ze všech světových přístrojů. V ČR se prodává od roku 2010.

 

Doplňkové funkce:

 • úprava délky programu: velmi praktická věc!
 • více druhů zvuku: obohacují zvukovou stimulaci
 • experimentální programy: slouží pro experimenty – generují v náhodných sekvencích jednotlivé hladiny vědomí alfa, beta, theta, delta

Nabíjení: 4 tužkovými bateriemi (součást balení), přístroj nemá velkou spotřebu. Případně je možné přikoupit adaptér.

Balení obsahuje:

 • tělo přístroje
 • stimulační brýle zelené
 • sluchátka
 • alkalické baterie AA - 4 ks
 • napájecí adaptér
 • kartonový obal
 • propojovací audiokabel
 • originální návod Galaxy včetně programové knihovny s grafy frekvencí