50 hodnocení

EEG biofeedback přístroj Neuroset 4

Neuroset 4 slouží pro zlepšování psychické kondice. Trénujete s ním aktivně mozek a mentální funkce. Zejména napravuje ADHD, učí relaxovat a koncentrovat se. 

Do 30.června (1 ks)
Kód: 9929
Značka: Galaxy
10 240 Kč 8 463 Kč bez DPH
Neuroset 4 1
Novinka
ZDARMAZDARMA

Momentálně vyprodáno (velký zájem). Doskladnění dalších zásob během června (max. do 30.6.)

 

Neuroset 4: domácí EEG biofeedback přístroj

Přístroj pro zlepšování duševní kondice a schopností mozku, zejména pro nácvik relaxace, uvolnění a koncentrace. Neuroset 4 je nástupce dřívějších modelů na stejné principu. Zdravé hraní her na mobilu či PC! 

Co je to metoda (EEG) biofeedback a její srovnání s AVS přístroji - ZDE.

Máte doma starý AVS přístroj?
Pak můžete pořídit Neuroset ve Zlaté záruce se slevou 10-20%!

 

Jak se Neuroset používá?

Nainstalujete si do mobilního telefonu nebo PC speciální aplikace (hry) Neuroset, nasadíte si na hlavu přístroj, který snímá vaší mozkovou aktivitu a hrajete hry – nikoli myší, ale pouze vlastní myslí, vlastní myšlenkou. Tím zlepšujete podle dané aplikace činnost mozku a trénujete jej.

 

Upozornění: 

A/ Neuroset musíte nejdříve přes bluetooth spárovat s vaším zařízením (mobilní telefon, tablet, PC...). Důležité informace ohledně této konektivity a kompatibility Neurosetu s Vaším zařízením najdete v závěru této strany. 

B/ Aplikace (hry) nejsou součástí přístroje! Aplikace pro mobilní telefony si sami stáhnete z GooglePlay (Android) nebo z AppStore (iOS-  Apple) - seznam aplikací naleznete v návodu (existují aplikace zdarma i placené). Aplikace pro PC (zatím zdarma) si objednejte u nás - ZDE.

C/ Domácí EEG biofeedback přístroje vstoupily ve známost zejména jako pomůcka pro nápravu ADHD. Nicméně tato rozšířená informace není zcela přesná ve dvou směrech:

1/ Jejich primárním účelem je vlastní trénink psychické kondice a mentálního nastavení a to zejména v oblasti relaxace (naučit se uvolňovat) a koncentrace (naučit se soustředit dlouho a bez napětí). Při těchto trénincích dochází k mnoha dalším druhotným efektům a jedním z nich je i (spontánní) náprava ADHD. 

2/ Pro nápravu ADHD existuje ještě další neurotechnologická metoda, s cílenějšími a rychlejšími účinky pro nápravu ADHD, zejména se Sadou programů ,,Náprava ADHD" (dále širšími možnostmi využití): AVS přístroje/technologie. Porovnání AVS technologie a EEG domácího biofeedback přístroje ZDE (Co je to biofeedback).  

 

V čem je Neuroset unikátní?

 • EEG biofeedback přístroj pro domácí použití, pro laiky (samozřejmě i pro zdravotní profesionály, odborníky).
 • Cenově dostupný.
 • Otevřený systém: umožňuje používat různé aplikace v oblastech měření EEG, tréninku mozku a mysli. 
 • Je velmi jednoduchý na používání - proto je určený pro jakékoliv laiky všeho věku, od dětí po seniory, kteří chtějí trénovat svoji mentální výkonnost.
 • Používají jej a doporučují i zdravotní profesionálové, např. psychologické poradny, psychologové, kouči nebo terapeuti ADHD.
 • Kromě samotného tréninku umožňuje většina her (aplikací) i zaznamenat a srovnávat výsledky (vaše osobní zlepšování nebo porovnání s jinými).

 

Co všechno Vám Neuroset poskytne?

Neuroset slouží pro zlepšování činnosti mozku a mysli. Trénuje mozek a mentální funkce a tím zlepšuje duševní kondici – podobně jako fyzické cvičení udržuje tělesnou kondici. Cíleně lze podle jednotlivých aplikací zlepšovat a nacvičit zejména schopnost RELAXACE (meditace, uvolnění od stresu) a KONCENTRACE. Zprostředkovaně pak Neuroset zlepšuje všechny kognitivní funkce, celkovou mentální kondici, zejména bystrost, mentální reakce, kreativitu, schopnost rozhodování, paměť, duševní svěžest, zlepšuje výsledky v mentálních a matematických úlohách a školních testech.

Zvyšuje psychickou výkonnost, vytrvalost, odolnost vůči stresu – po dostatečném tréninku například dokážete duševně pracovat déle a budete méně podléhat stresorům. Neuroset pomáhá napravovat poruchy školních dovedností – ADHDmozkové dysfunkce, syndrom hyperaktivity (LMD, ADDH). Jeho ,,klinické" verze se ostatně pro nápravu ADHD používají (spolu s AVS přístroji) jako hlavní bezfarmaková metoda. Zprostředkovaně slouží jako prevence duševních nemocí, jako je demenceAlzheimerova choroba a Parkinsonova choroba

 

Kompatibilita/konektivita:

Výrobce procesorových čipů použitých v Neurosetu 4 (jihokorejská firma) uvádí velmi široké spektrum zařízení (PC, tablety, mobilní telefony), se kterými lze Neuroset  používat. V praxi to však vždy neplatí, zejména kvůli odlišným vnitřním nastavení operačních systémů, zejména blokování externích přístrojů (Windows, Android) v Asii a u nás. Následně se ještě jedná o kompatibilitu samotných aplikací (her) s PC a také jejich spárování přes bluetooth (aplikace vyrábí různí výrobci. Z těchto důvodu jsme Neuroset 4 testovali několik měsíců v českém prostředí, zejména na PC.

 

Kompatibilita s PC, operační systém Windows:

Neuroset 4 se projevil jako plně kompatibilní s operačními systémy Windows XP, 7, 8, 10 (Home i Pro), Vista.  

 

Kompatibilita s mobilními telefony a tablety, operační systém Android:

Neuroset 4 se projevil jako plně kompatibilní s mnoha mobilními telefony pořízenými v ČR, se systémem Android 2.3 a vyšší.  

 

Kompatibilita s mobilními telefony a tablety, operační systém iOS (Apple):

Neuroset 4 se projevil (i podle informací výrobce) jako plně kompatibilní se zařízeními: iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8/8 Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone SE, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5s/5c/5. Většinou se projevil jako plně kompatibilní i s vyššími verzemi iPhone. Dále iPad Pro (12.9 inch), iPad Pro (10.5 inch) iPad Pro (9.7 inch), iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad (3. a 4. generace).

 

Kompatibilita s počítači Mac: 

V českém prostředí jsme tuto variantu vůbec netestovali, podle výrobců čipů a aplikací by měl být Neuroset 4 kompatibilní se systémem OSX 10.8 a vyšší. 

 

Kompatibilita bluetooth:
 • Bezproblémově funguje většina mobilních telefonů a tabletů se systémem Android a notebooků, které mají většinou vlastní kvalitní bluetooth funkci.
 • U PC záleží na tom, zda má svojí spolehlivou funkci bluetooth nebo ne. Pokud má PC funkci bluetooth nespolehlivou, nebo ji vůbec nemá, musíte si dokoupit USB bluetooth adaptér! (Najdete jej v obchodech s elektronikou, vyberete i podle verze Windows, kterou máte na svém PC). S tím poté funguje Neuroset většinou dobře. 

 

Důležité upozornění:

Vzhledem k tomu, že konektivita a nastavení operačních systémů a funkce bluetooth na vašich zařízeních se může lišit od standardu Neurosetu 4 a standardu jednotlivých aplikací k Neurosetu, neneseme odpovědnost za správnou funkci bluetooth a plnou konektivitu Neurosetu 4 na Vašich zařízeních. 

U mobilních telefonů (Android i iOS), tabletů, notebooků a u PC s průměrně kvalitní bluetooth funkcí, nebývá v praxi s připojením Neurosetu k zařízením problém. V nejhorším případě například nefunguje jedna z více aplikací, nebo spojení bluetooth není vždy kvalitní, občas vypadává. Potíže mohou nastat v případě mobilních telefonů a dalších zařízení nekupovaných v ČR nebo u velmi nestandardních, okrajových zařízení (speciální typy notebooku apod.)  

  

Doplňkové informace

 • Přístroj nemá žádné zdravotní omezení.
 • Určen pro děti od 5 let.
 • Upravitelná čelenka pro různé obvody hlavy - celkem obvod 40 cm.
 • Snímá mozkové vlny v celé škále hladin vědomí.
 • Přístroj má zabudovanou dobíjitelnou baterii (Lithium 3.7V, 160mAH) a dobíjí se USB kabelem z PC nebo ze sítě. 
 • Nízká hmotnost: 40 gramů.
 • Kompatibilní s bluetooth EBR.
 • Čas nabíjení: 1:30 hod.
 • Výdrž baterie v režimu ,,standby": 7-8 hodin.
 • Výdrž baterie při provozu: 4-5 hodin.

 

Balení obsahuje:

 • Jednotka - přístroj Neuroset 4
 • Tištěný návod k instalaci a obsluze (v českém jazyce)
 • Dobíjecí kabel
 • Krabice (obal)

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu