Neohodnoceno

Masér očí Premium

Přístroj pro masáž očního okolí - verze PREMIUM: relaxace, akutně zlepší zrak, odpočinek očí, lepší spánek, kosmetická péče, prevence očních vad. NOVINKA!

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 1000
Značka: Galaxy
4 210 Kč –24 % 3 210 Kč 2 653 Kč bez DPH
Maser Premium modry
Akce Novinka
4 210 Kč –24 %

Mimořádná sleva na Masér očí Premium: ušetříte 1000 Kč!

Akce ,,Mimořádné slevy na 7 nejprodávanějších výrobků 2022" platí do 28. února 2023. Všech 7 zlevněných výrobků ZDE.

 

 

 

Přístroj pro masáž očního okolí masíruje oblast kolem očí, až ke spánkům. Jedná se o tlakovou masáž, která se používá v masérské praxi. Na tomto principu působí technika shiatsu (v překladu ,,tlaková masáž"). Přístroj má relaxační i unikátní zdravotní účinky, působí zprostředkovaně na duševní činnost. V dnešní době, kdy jsou oči namáhány stále více (práce na PC, sledování mobilních telefonů, umělé osvětlení), je tento způsob regenerace velmi prospěšný, až revoluční. Je vhodný pro odstranění únavy, zlepšení spánku, regeneruje oči, zvláště osobám, které často sledují monitory PC a mobilního telefonu. Opravdová, jednoduchá, přirozená a účinná pomoc pro většinu lidí.

Přístroj je určen pro domácí i profesionální použití.

NOVINKA

Účinky:

 • Relaxace: uvolňováním partií hlavy, které jsou v dnešní době u většiny lidí přetížené, dochází k tolik potřebné relaxaci. Tato relaxace je somatická, ale do velké míry i duševní (spojené nádoby, oblast hlavy). 
 • Lepší spánek: hluboká relaxace přístroje, jejíž součástí je relaxační hudba, má krásný efekt pro usínání a navození kvalitního spánku.
 • Kosmetická péče: režim, který používá prohřívání, vyhlazuje pleť v okolí očí.
 • Zdravotní prevence: část významných lékařů a studií uvádí, že příčinou očních vad jako je šedý či zelený zákal, je zatuhnutí, čili nedostatečná relaxace svalů v oblasti očí (resp. už od zádových šíjových svalů a vazů počínaje). Masáž a prokrvení těchto partií přístrojem je ta nejlepší prevence proti vadám zraku. Ze shiatsu a tlakových masáží je také známo, že zlepšují jakékoliv oční vady, včetně tolik rozšířené krátkozrakosti a dalekozrakosti. 
 • Pomáhá u pseudo-myopatie a asthenopie.

Z testování:

Nepochybovali jsme (Galaxy) o prospěšnosti takové přístroje pro dnešní dobu a masážní efekt byl také podle očekávání dobrý. Ale překvapil nás velmi silný relaxační efekt, a to i na psychicku. Většina testujících zažila podobně silnou relaxaci jako u AVS přístrojů, někdy i silnější. Použití před spaním často způsobovalo neodbytný příjemný relaxační nástup spánku. 

Další příjemné překvapení se odehrálo ve zlepšení vidění. Sice jen krátkodobě, ale v nadpoloviční většině uživatelé cítí, resp. pozorují po použití přístroje zlepšení zraku, pokud mají krátkozrakost nebo dalekozrakost. Přetrvává to kratší dobu, maximálně hodiny.

 

Režimy, možnosti:

Přístroj obsahuje šest režimů, kdy se střídají horká nebo tlaková masáž, při nízké nebo vysoké teplotě nebo jiném druhu tlaku (nebo kombinace). V režimech se určitým způsobem (podle principů masáží) střídá inteligentní tlaková masáž, prohřívání a vibrační masáž. Každý režim trvá 15 minut, přístroj můžete samozřejmě odložit a vypnout i dříve. 

 

Hudba

 • Přístroj můžete spouštět bez hudby. 
 • Nebo si můžete přes bluetooth funkci pustit do přístroje vlastní hudbu (z mobilního telefonu apod.).

 

 Další

 • Přístroj má vhodný a mírně upravitelný tvar - rozměrově nastavitelná páska, pro všechny velikosti hlavy, i pro děti.
 • Vše ovládáte stiskem jednoho tlačítka na přehledném displeji, který obsahuje kontrolní ikonky (diody) s režimy. 
 • Přístroj má nízký hluk.

 

Rozdíly mezi Masérem očí Basic a Premium:

Masér očí Premium obsahuje (na rozdíl od verze Basic):

 • vhodnější a přizpůsobitelnější tvar - možný použít i pro děti (menší hlavu) - nastavitelná páska
 • vylepšené režimy
 • jednodušší ovládání (displej s kontrolkami)
 • příjemnější materiál vnitřní části (která doléhá na obličej)
 • nižší hluk
 • funkce bluetooth - můžete si do přístroje pustit vlastní hudbu z mobilního telefonu (a jiných zařízení)
 • vyšší cena 

 

 

Nová zjištění a možnosti!

Kromě zákazníků-samouživatelů začalo přístroj používat a zevrubně testovat několik masérů a fyzioterapeutů a poskytují průběžně zpětnou vazbu (viz též foto):

1/ Zkušenosti potvrdily definitivně, že se po použití přístroje zlepšuje zrak. Cítí to většina lidí s vadami jako krátkozrakost, dalekozrakost (a dalšími), kdy bezprostředně po použití lépe vidí - obzvláť, pokud měli oči unavené. Poté se opět (po hodinách?) vrací samozřejmě oči do ,,normálu" - čili masírovat by je to chtělo častěji.

2/ Maséři objevili další možnost využití a sice v masáži obličeje (případně i jiných částí těla, kde lze přístroj nasadit). Ale obličej považují za důležitý, protože tam je tlaková masáž velmi vhodná a dělá se s přístrojem dobře. Postup: posunujte přístroj od očí dolů a nechte jej masírovat v poloze, která je vám příjemná nebo užitečná. Tato masáž (obličeje) má samozřejmě zdravotní účinky příslušné danému místu, ale také má vliv na kvalitu pleti, protože prokrvuje a stimuluje lymfu (chtělo by to samozřejmě pravidelně, častěji). Nehledě k tomu, že zrovna masáž obličeje je jedna z nejpříjemnějších.

3/ Lymfatické uzliny. Pokud si nasadíte přístroj na krk, budete masírovat (hlavní) lymfatické uzliny. Lymfatický systém lze masírovat po celém těle, používá se k tomu buď ruční masáž nebo ,,lymfomasážní" kalhoty či celý oblek. Nicméně hlavní lymfatické uzliny se nalézají na krku.    

 

Ovládání:

Přístroj se ovládá jednoduše na dotykovém ovládacím displeji. Přístroj se nabíjí USB kabelem, buď z PC nebo ze zásuvky (z elektrické sítě). Na jedno nabití vydrží několik hodin provozu. Přístroj se dá zaklapnout, čili složit (očnice k sobě) na minimální úspornou velikost.

Výroba:

Přístroj je z hlediska zpracování velmi kvalitní. Jedná se už o několikátý model v pořadí - výrobcem je zavedená asijská společnost (HongKong), která se zabývá vývojem a výrobou jen několika málo přístrojů pro domácí relaxaci a medicínu. Výhradní dovozcem do ČR a SR je společnost Galaxy.

Balení obsahuje:

 • přístroj
 • návod (originál Galaxy, v češtině)
 • nabíjecí USB kabel + USB koncovku
 • obal (krabici)

Zdravotní doporučení:

 • Oční vady jako krátkozrakost, dalekozrakost, tupozrakost a další a nošení brýlí či očních čoček není na závadu (ovšem s nimi je nepoužívejte!).
 • Osoby s citlivou pokožkou, alergickou dermatitidou na obličeji a podobnými potížemi, používejte přístroj citlivě.
 • Osoby trpící migrénou a osoby po chirurgickém zákroku očí, osoby trpící šedým nebo zeleným zákalem, osoby s oddělenou sítnicí nebo obdobnými očními vadami: používání může být pro tyto vady prospěšné, ale poraďte se nejdříve se svým lékařem.

 

Upozornění: fotografie jsou ilustrativní, dodáváme momentální typ dle skladových zásob (mírně se mezi sebou modely liší). Všechny vypadají dobře.

Zpět do obchodu