Neohodnoceno

Rozbočovač pro druhého uživatele - Laxman

S rozbočovačem mohou používat Laxman dvě osoby současně.
Skladem (>5 ks)
Kód: 7103
Značka: Galaxy
980 Kč 810 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky

Tento produkt se skládá ze dvou speciálních konektorů (jeden pro zvuk, druhý pro brýle), díky kterým mohou použít AVS přístroj Laxman dvě osoby současně. Při použití pro dvě osoby je pochopitelně nutné mít dvoje sluchátka (můžete použít i svoje - jakákoliv stereofonní) a dvoje brýle. Pokud nevlastníte druhé brýle (či sluchátka) k Laxmanu, kupte si produkt: Rozbočovač pro druhého uživatele Laxman - včetně brýlí a sluchátek, který kromě kabelů obsahuje i brýle (1 ks) k Laxmanu a sluchátka (1ks). Rozbočovač je možno použít pouze k AVS přístroji Laxman. 

 

Upozornění při použití rozbočovače pro sluchátka:

Zvuk ve sluchátkách (obou) z rozbočovače může být mírně tižší (do 10%) než při použití samotných jedněch sluchátek. Je to spíše výjimečné, ale stát se to může (záleží nejvíce na značce sluchátek). Nicméně maximální zvuk programů je na dostatečně vysoké úrovni, takže to v praxi nezpůsobuje žádné potíže (pokud to je vůbec subjektivně postřehnutelné).

Při použití různých sluchátek (různé modely) může dojít k tomu, že jedna sluchátka budou hrát v jiné intezitě než druhá (méně hlasitěji nebo více hlasitěji). Je to normální, protože každá sluchátka mají jinou citlivost (impedianci). V praxi to samozřejmě nemusí nijak vadit, když jeden uživatel bude mít mírně jinou intenzitu zvuku. Řešením je používat sluchátka, která mají ladění hlasitosti samostatně (na kabelu nebo přímo na sluchátkách) a rozdíl doladit nebo použít totožný model obou sluchátek. 

 

Balení obsahuje:

  • Kabel pro zdvojení výstupu pro sluchátka.
  • Kabel pro zdvojení výstupu pro brýle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu