Neohodnoceno

Lightcar - světelná terapie do auta + Metodika (1210 Kč) zdarma

Všechny výhody světelné terapie (relaxace, spánek, energie a mnoho dalších...) a ještě další úspora času.
Světová novinka!

Skladem (>5 ks)
Kód: 1044
Značka: Galaxy
4 250 Kč –8 % 3 900 Kč 3 223 Kč bez DPH
Side left with button ON
Novinka
4 250 Kč –8 %

Lightcar připevníte na sluneční clonu v autě. Poskytne vám všechny výhody světelné terapie (podobně jako brýle pro světelnou terapii Lumi nebo Retimer), navíc si ale můžete být jisti, že se nedostaví únava a za volantem neusnete. Lightcar je velmi zdravým, bio a spolehlivým řešením, narozdíl od přemáhání, energetických nápojů, kávy apod., jak vydržet za volantem stále svěží - zvyšuje koncentraci a eliminuje únavu. Dokonce s dalším efektem: ani po dlouhé jízdě nebudete unaveni! 

 

Metodika ZDARMA: Lightcar (návod) sám o sobě obsahuje jen velmi obecné (nedostatečné) informace o tom, jak jej efektivně a správně používat pro různé účely (doba, čas, frekvence apod.). Nicméně během několika let vývoje a používání Lightcaru jsme vyvinuli unikátní Metodiku (konkrétní způsoby použití, medicínské info). Lze ji koupit i samostatně, ke světelným brýlím (Galaxy) je zdarma.   

 

Hlavní účinky světelné terapie: 

lepší a vyváženější nálada, relaxace, vnitřní zklidnění, eliminace stresu a únavy, nárůst energie, vyšší koncentrace, lepší kvalita spánku a náprava nespavosti, zvýšení mentální výkonnosti, redukce depresí, úprava jetlag a další. 

Aktuálně i zvýšení produkce vitaminu D, který má souvislost s covid-19!

Chybí vám motivace? Cítíte pokles energie? Cítíte se duševně špatně? Máte neustále chuť na jídlo? Nebo menší chuť na sex? Jste po ránu malátní? Probouzíte se ráno příliš brzy? V tom případě určitě světelnou terapii začněte používat – vše se zlepší. Přístroje pro světelnou terapii vyrovnávají deficity současného industriálního způsobu života: nepravidelnost biorytmů, nedostatek slunečního svitu na podzim a v zimě, umělé osvětlení.

Pozor - neplést si světelnou terapii s AVS přístroji: ty mají mnohem širší využití a princip je zcela odlišný! 

Více o účincích ZDE

Provedení

Připevníte magnetický držák na sluneční clonu (ten tam můžete nechat i trvale). Na něj připnete magnetem Lightcar. Můžete si zvolit tři stupně intenzity (jasu) světla, podle vzdálenosti Lightcaru od očí. Modré světlo svítí z přístroje v mírném úhlu zeshora - absolutně neoslňuje.

Parametry: váha pouhých 51 gramů. Úroveň jasu: cca 100 luxů. Vlnová délka: 470 nm (nanometrů). Rozměry 17x16x3 cm.

Nabíjení: nabíjí se pomocí USB kabelu, z automobilové zástrčky. USB kabel a USB koncovka je zvlášť (odnímatelné), takže jej můžete dobíjet i USB kabelem z PC.   

 

Vývoj

Na vývoji se podíleli odborníci z oborů neurologie, fyziatrie a optiky. Vývoj probíhal v prestižní Liege University (Belgie). Klinické studie představily například tyto výsledky:

 • pokles deprese (index BDI) po prvním měsíci o 45%, po dalším druhém měsíci o dalších 18%.
 • zvýšení času spánku (u insomnie) o 18%, po prvním týdnu používání 

Názor významného českého psychiatra na světelnou terapii (fototerapii): Účinek je výrazný u 70–90 % nemocných s SAD (sezonní afektivní deprese – občas je zažije téměř každý dospělý). Plná remise se objevuje po fototerapii již po 1–2 týdnech aplikace. Její použití je bezpečné, ovšem efekt přetrvává jen krátce po době aplikace.

Doc. MUDr. Ján Praško, CSc.

Lightcar si můžete vyzkoušet na prodejnách Galaxy Praha a dalších našich partnerů v ČR.

 

Balení obsahuje:

 • přístroj
 • návod
 • metodiku k používání
 • nabíjecí USB kabel + USB koncovku
 • upevňovací popruh s magnetickým držákem (na sluneční clonu)
 • klíč na uvolnění matice držáku
 • obal 
 • Jako bonus zdarma (1210 Kč): Metodiku používání Galaxy (ZDE) - konkrétní způsoby použití pro různé účely (čas, denní doba), medicínské informace, klinické studie. 
  •  

   

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:
  Zpět do obchodu