Nejprodávanější

Laxman je nejprodávanějším AVS přístrojem.

Zejména proto, že disponuje nejvyšší účinností a největším rozsahem účinků a možností ze všech světových AVS přístrojů.

Milan4-zezadu_1

 

Verze Laxmanu: Laxman Basic a Laxman Premium.

 

 

8 let

Laxman je nejprodávanější AVS přístroj. Ve světě několik posledních let, v České republice 8 let (od roku 2013). Tabulka prodejů 2013-2020 zde:

Banner_Graf 

 

 

Klinické studieNada4-zem

Laxman si kupují lidé nejčastěji i přes to, že je nejdražší a přestože designem nepatří ke špičce. Laxman je nejprodávanější pro svoje účinky - je nejúčinnější.

Dokumentují to výsledky klinických studií, například studie prestižní německé kliniky Charité (University Hospital of the Charité), která patří do TOP10 evropských nemocnic - mimo jiné zde léčili ruského opozičního předáka Navalského. Po jediném použití AVS přístroje došlo ke zlepšení celkové psychické kondice o 27%

!Studie Laxman - Gabriel Berlínská univerzitní klinika ANG

 

 

Známé osobnosti

Laxman si oblíbili také známé osobnosti. V zahraničí například George Clooney, miliardář a majitel 400 firem Richard Branson, syn bývalého amerického prezidenta Jack Carter a u nás přes osmdesát nejznámnějších herců, zpěváků a sportovců.

Simona Babčáková, známá aktivním přístupem ke zdraví: ,,Používám ho nejčastěji na relaxaci a meditaci." 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení