Nejprodávanější

AVS přístroj Laxman je velmi účinný v léčbě několika nemocí. 

 

Prodej a léčení v Jižní Americe:

Tradičně se Laxman nejvíce prodává / používá ve vyspělých západních zemích, zejména na severní polokouli (Západní Evropa, USA, Jižní Korea). Jižní regiony, např. Afrika, střední Amerika, Asie přece jen nejsou tak vyspělé - bohaté regiony a to na peníze i na civilizační nemoci, jako je nespavost, stres a deprese. Nicméně několik let rostou prodeje například v Jižní Americe - Peru, Bolívie, Argentina, Chile. Působí tam mnoho prestižních soukromých klinik, kde s Laxmanem léčí krevní tlak, cukrovku, roztroušenou sklerozu, Alzheimerovu nemoc, nespavost, autismus, deprese. 
Celosvětově vzrostl meziročně (červen 2023) prodej Laxmanů o 320%!

 

Zásobování:

Zvýšenou poptávku se bohužel nedaří pokrýt výrobně. Laxman sestává asi ze 100 součástek (z různých zemí), větší část se vyrábí a kompletuje převážně v Německu a menší část v ČR (modely pro střední Evropu). Zejména německé továrny, kde navíc probíhá i nutný odborný zdravotní dohled nad výrobou, nemají momentálně dostatek kapacity. Proto je zásobování zpožděno (i u nás, v ČR) - momentálně asi o měsíc. V některých zemích, kde nemá prodej takovou tradici, se Laxman objednává dokonce na přímou objednávku s čekací lhůtou 3 měsíce.

 

Milan4-zezadu_1

 

Verze Laxmanu: Laxman Basic a Laxman Premium.

 

10 let nejprodávanější

Laxman je nejprodávanější zejména kvůli své účinnosti. Také má největší rozsah účinků a možností ze všech světových AVS přístrojů.

Laxman je nejprodávanější AVS přístroj - ve světě několik posledních let, v České republice 10 let (od roku 2013 do 2023). Tabulka prodejů 2013-2021 zde:

Banner_Graf 

 

 

Klinické studieNada4-zem

Laxman si kupují lidé nejčastěji i přes to, že je nejdražší. Laxman je nejprodávanější pro svoje účinky a pro možnost přihrávat stále další programy (některé i zdarma).

Účinnost dokumentují výsledky klinických studií, například studie prestižní německé kliniky Charité (University Hospital of the Charité), která patří do TOP10 evropských nemocnic - mimo jiné zde léčili ruského opozičního předáka Navalského. Po jediném použití AVS přístroje došlo ke zlepšení celkové psychické kondice o 27%

!Studie Laxman - Gabriel Berlínská univerzitní klinika ANG

Studie Laxman - Gabriel Berlínská univerzitní klinika PREKLAD cestina-pracovní

laxman pilot study

 

 

Známé osobnosti

Laxman si oblíbili také známé osobnosti. V zahraničí například George Clooney, miliardář a majitel 400 firem Richard Branson, syn bývalého amerického prezidenta Jack Carter a u nás přes osmdesát nejznámnějších herců, zpěváků a sportovců.

Simona Babčáková, známá aktivním přístupem ke zdraví: ,,Používám ho nejčastěji na relaxaci a meditaci." 

Zpět do obchodu