O nás

GalaxyR-jpeg-bez odsazení copy

Založena roku 1995. Odborný garant AVS technologie pro ČR a SR.

Světový specialista na psychotechnologie, jeden z prvních dodavatelů AVS technologie v Evropě.

 • První dodavatel domácích biofeedback přístrojů v ČR a SR.
 • Od roku 1996 největší dodavatel AVS přístrojů v ČR a SR.
 • Od roku 2003 největší dodavatel AVS přístrojů v Evropě.

 

Prvenství a úspěchy Galaxy (v oboru AVS technologie):

 • Vlastní vývoj od roku 1998, jako druhá firma v Evropě.
 • Největší sortiment a služeb v Evropě.
 • První kamenná prodejna v kontinentální Evropě (Galaxy Praha, 1998).
 • Dosažení obratu 1.000.000 EUR jako první v Evropě.
 • Zastupujeme všechny světové renomované výrobce AVS přístrojů (výhradně). 
 • První dodavatel samouživatelských biofeedback přístrojů ve střední Evropě (1995).
 • Odborný garant oboru AVS technologie v ČR a SR.
 • Od roku 1996 největší dodavatel AVS přístrojů v ČR a SR.
 • Od roku 2003 největší dodavatel AVS přístrojů v Evropě.
 • Zavedení novotvaru ,,psychowalkman“ do českého jazyka (světový unikát, ochranná známka Galaxy).
 • Zavedení AVS technologie do českého zdravotnictví (největší projekt 1996-1998).
 • O Galaxy a jejích přístrojích bylo publikováno v letech 1995-2012 přes 225 reportáží a článků (tisk, rozhlas, televize – ČR a SR).
 • K roku 2016 přes 120.000 zákazníků – uživatelů.

Nejvíce nás těší, že naši zákazníci, zejména uživatelé AVS přístrojů, jsou s výrobky nadmíru spokojeni (98% spokojenost) a že jim pomáháme
významně zlepšovat zdraví a život.

V letech 1996 až 2021 (25 let existence) jsme dosáhli obratu 438.000.000 Kč (438 miliónů korun).

 


 


 Prodejna_Praha

Prodejna Galaxy Praha na Moráni (1998-2013). 

 

Garance Galaxy

Garantujeme Vám, že s našimi AVS přístroji budete spokojeni! Stejně jako 150.000 zákazníků-uživatelů AVS přístrojů před Vámi.

Všechny výrobky, které dodáváme, testujeme nebo sami vyvíjíme. Uvádíme pouze ověřené a objektivní informace.

Celkový počet obsloužených zákazníků, eshop i prodejny (1995-2021): zhruba přes 320.000 osob (opakované nákupy se počítají za jednu osobu). 

Podílíme se na světovém vědeckém vývoji, spolupracujeme s stovkami českých a zahraničních lékařů a vědců a se Světovou asociací pro AVS technologii (WAAT). 

 

Co vše při nákupu AVS přístroje Galaxy dostáváte?

 • Ověřený a garantovaný účinek.
 • Návody, rady a tipy k co nejlepšímu využití – na základě 25 let zkušeností několika desítek tisíc uživatelů před Vámi.
 • Vždy všechno kompletní k používání, nemusíte již nic dokupovat – můžete ihned začít používat.
 • Poradenství – kdykoliv, i při používání.
 • Vynikající návody k používání (originál Galaxy) – přehledné, informačně bohaté, aktualizované.
 • A konečně: naši péči kdykoliv: můžete se s námi poradit – o zdraví, nemocech, souvislostech s našimi výrobky. Pečujeme o své zájemce a zákazníky do posledního dechu, a to stále – nejen před prodejem

 

 

Historie společnosti Galaxy (a AVS technologie) v ČR

1985-1990 / S AVS přístroji se v zahraničí setkalo několik českých lékařů, mj. i MUDr. Jan Cimický, CSc. a MUDr. Vladimír Edl. Pan doktor Edl si jeden AVS přístroj přivezl a začal používat – jednalo se o poměrně velký model, tehdy ještě ,,krabicový“, nepřenosný.

1990-1993 / Objevují se nahodilé pokusy AVS přístroje různé výroby a kvality v Česku prodávat. Mezi tyto případy patří i pokus neznámého obchodníka prodávat podomácku zhotovený ,,AVS přístroj“, kdy světla i zvuk jsou zabudovány v lyžařské helmě.

1994-1995 / Jeden z prvních Čechů, kteří pochopili význam AVS přístrojů, byl Milan Calábek, známý český guru alternativní medicíny, znalec východních filozofií a změněných stavů vědomí. Ve svém tehdy legendárním obchodě Mandala v Dlouhé ulici v Praze prodával belgický AVS přístroj Dreamer 5 (6 programů) za 8.500 Kč.

1995 / Jan Valuch (starší) objevil AVS přístroje v zahraničí, ihned se pro ně nadchnul a nechal si poslat několik kusů. Po prvním vyzkoušení je poskytl novinářům a některým lékařům.

1996 / V českém tisku vychází 3 první reportáže o AVS technologii a čtenáři bombardují redakce, aby jim poskytly kontant, kde si mohou přístroje koupit. Jan Valuch (st.) zakládá se synem (Jan Valuch ml.) společnost Galaxy, která se stává hlavním propagátorem AVS přístrojů u nás, později i v Evropě.

1997 a dále / V českém tisku vyšlo postupně přes 250 reportáží, v nejrůznějších novinách a časopisech, včetně časopisů jako jsou Playboy, Spy, Reflex či Chatař a chalupář a vzniklo zhruba 20 reportáží v televizích a rozhlase. Jan Valuch (st.) pokračuje v propagaci AVS technologie a dalších neurotechnologií, mj. píše první vydání publikace: ,,Neurotechnologie, mozek a souvislosti“, která se prodává dodnes (3. vydání).

1998 / Společnost Galaxy začala používat a do českého povědomí zavedla výraz ,,psychowalkman“, který má dodnes chráněný jako svou ochrannou známku. Do té doby se AVS přístroje označovali jako ,,Počítače (přístroje) pro stimulaci mozku (mysli).“ Označení psychowalkman je tedy českým názvem, ale postupně je přebírají i další jazyky.

1997-2000 / První velká vlna zájmu o AVS přístroje – společnost Galaxy prodává ročně několik tisíc kusů a exportuje do Polska a Slovenska. Mimo jiné zorganizovala projekt: ,,Zavedení AVS technologie do českého zdravotnictví“, kdy s AVS přístroji osobně seznámila několik set lékařů.

2001 / Společnost Galaxy otevřela další prodejny a možnost vyzkoušení v dalších větších městech.

2003-2008 / Druhá velká vlna zájmu o AVS přístroje: několik desítek tisíc Čechů, zákazníků Galaxy, přijímá AVS přístroje do svého života jako běžnou součást péče o zdraví a osobní rozvoj.

2009 / O český trh se viditelně uchází další dodavatelé, zatím jen na internetu. Jedná se o dovoz přístrojů menší kvality, většinou konkurují zavedeným značkovým výrobkům Galaxy pouze nižší cenou na internetu, čemuž napomáhá i hospodářská krize.

2010 / Společnost Galaxy vyvíjí ve větší míře vlastní aplikace, například stimulační programy a na trh uvádí první dva ,,vlastní“ AVS přístroje (Dreamer a Brainmax) – vyrobil je zavedený výrobce na objednávku Galaxy, část programů vyvíjela Galaxy.

2014 / Po ,,hubených“ letech, kdy klesl prodej díky hospodářské krizi, nastává v roce 2014 oživení. Začíná být zájem i o další neurotechnologické metody, zejména biofeedback.

2015 / Růst opět pokračuje, roční nárůst obratu o 15%. Uvádíme na trh přelomovou novinku ,,Laxman Premium“, nejlepší AVS přístroj na světě, kdy spoluvyvíjíme design a většinu programů. Čím dál více zajímá AVS technologie českou medicínu.

2016 / Dodáváme na trh ,,Relaxman“, jehož vývoj probíhal téměř celý v Česku. Je to největší událost v AVS technologii za posledních 6 let. Naše přístroje přitahují pozornost řady celebrit (našich i světových), čehož využíváme v propagaci a to se zase zpětně vrací v podobě růstu objednávek. Po dlouhých 8 letech otevíráme zase novou prodejnu – Galaxy Brno. Meziroční růst obratu je 34%.

2017 / Přinášíme další novinky, jako jsou Sady programů k Laxmanu, nebo nový AVS přístroj Neo. Kromě běžných zákazníků si letos naše AVS přístroje koupilo zase více lékařů a specializovaných odvětví, například Český olympijský výbor. Vytvořili jsme a financovali unikátní projekt ,,Léčba ADHD“, jehož prozatímní výsledky jsou fantastické (vyhodnocení provedeme v roce 2018). Růst obratu meziročně: 21%.

2018 / Vyjívíme další výrobky, zejména programy pro Laxman.

2019 / Pokračujeme ve standardní práci. Nic relativně nového se neděje, ale vždy nás těší, že jsme pomohli dalším tisícům lidí. Postupně se obměňuje tým firmy.

2020-2021 / Léta epidemie covid - pokles tržeb, ekonomická nejistota. Na druhou stranu - v krizi častou vznikají dobré věci, také jsme měli díky útlumu obchodu více času na vývoj. Světlo světa spatřil speciální program na imunitu pro Laxman (Superimunita), který dáváme zdarma a vynikající sady programů pro Laxman - Sladký spánek a Bez tinnitu. 

2022 / Zvyšuje se prodej nových biovýrobků, nejvíce světelné terapie (světelné brýle, lampy). Je to sortiment, který nás fascinuje: úžasné účinky pro dnešní dobu, přirozené použití, zanedbatelná cena. 

 

Kontakty

Velkoobchod, propagace, marketing: Email: marketing@galaxy.cz, telefon: 778 035 561.

Spolupráce s novináři, strategie: Jan Valuch, MBA. Email: valuch@galaxy.cz.

Kontakty pro zákazníky (prodej, eshop apod.) najdete ZDE.

 

 

Zpět do obchodu