21 hodnocení

AVS přístroj Brainy - psychowalkman

AVS přístroj na mobilním telefonu - plně kompatibilní (použitelný) s Apple (iPhone) a částečně s telefony Android. Stáhnete si do telefonu aplikaci Brainy, stimulační brýle a sluchátka bezdrátově spojíte s telefonem a máte plnohodnotný AVS přístroj. 
Doprava zdarma.

Skladem (>5 ks)
Kód: 142
Značka: Galaxy
13 890 Kč 11 479 Kč bez DPH
Kategorie: AVS přístroje
18 ibrain 01
Akce
ZDARMAZDARMA

K Brainy dostanete nyní mimořádně v září zdarma dárek (v ceně 1620 Kč)  -

CD Spaníčko nebo CD Bez tinnitu. Více o akci ZDE.

Svůj výběr CD (Spaníčko nebo Bez tinnitu) nám prosím napište do poznámky objednávky.

 

Brainy je AVS přístroj, ovládaný pouze přes mobilní telefon (nebo jiná mobilní zařízení). iBrain tedy nemá žádné ,,tělo" - ovládací jednotku jako jiné AVS přístroje. Skládá se pouze ze stimulačních brýlí a sluchátek, připojených bezdrátově a poté z aplikace, kterou si nahrajete do telefonu. Přes aplikaci volíte programy a ovládáte všechny funkce. 

Brainy disponuje velkým počtem programů, řadou užitečných funkcí a intuitivním, jednoduchým ovládáním. Vejde se vám i se sluchátky do malé krabičky. Používá nejúčinnější světelnou stimulaci typu Ganzfeld - tzv. otevřený Ganzfeld. Tato verze není tak účinná, jako uzavřený Ganzfeld (např. u Relaxmanu, Laxmanu), ale účinnost (zejména rychlost navození účinků) je stále velmi vysoká. Programy obsahují jako zvukovou stimulaci rytmické zvuky - ty si však můžete ztlumit a zvolit si zvuky přírody, které jsou již v aplikaci instalované nebo si připojit k programu jakoukoliv vaší hudbu z mobilního telefonu. Z hlediska poměru cena/výkon je zřejmě Brainy na prvním místě ze všech světových AVS přístrojů - zejména kvůli absenci ovládací jednotky, a tedy příznivé ceně, vysoké účinnosti (brýle Ganzfeld) a velkému množství programů. 

Upozornění: mobilní telefon ani jiné mobilní zařízení není součástí tohoto výrobku!

 Máte doma starý AVS přístroj?
Pak můžete pořídit Brainy ve Zlaté záruce se slevou 15-25%!

Upozornění pro Android: Přístroj Brainy je kompatibilní pouze s některými telefony Android. Vzhledem k rozdílným verzím telefonů na různých trzích (USA versus Asie versus Evropa), velkému počtu telefonů a neustálým změnám aktualizací firmware telefonů, nelze spolehlivě určit rozsah/modely telefonů, se kterými je Brainy kompatibilní a se kterými ne. Nutné je to vyzkoušet. Možnost máte na prodejně nebo doma při objednání na dálku (eshop, telefon) a případné vrácení Brainy (ve lhůtě 14 dní). 

Pro platformu Apple je Brainy kompatibilní. 
Upozornění pro iPhone 13 a 14:
u těchto zařízení jsou občas zjišťovány potíže při provozu (vypadává spojení, nefungují spolehlivě posuvné lišty apod.). Nyní je připravována aktualizace Brainy, která tuto nekompabilitu řeší, hotova by měla být v květnu 2023. Spolehlivě fungují s Brainy starší zařízení, např. iPhone 4-10).

 

 

Účinky: 83 programů v 6 hlavních kategoriích

iBrain obsahuje 83 programů ve všech myslitelných kategoriích, včetně velmi speciálních programů. Počty programů v kategoriích:

Relaxace  19
Spánek  5
Učení  9
Energie  14
Meditace  6
Deprese 2

Další, vedlejší kategorie: Kreativita 3, Zábava 2, Výkon 2, Bolest svalů, Hluboká regenerace, Imunita/Zdraví, Energie těla, Podrážděnost, Sport, Speciální 3, Vizualizace 2, Sebepoznání, Hyperaktivita u dětí, Před sportem 2, ADHD 5.

Počty programů v kategoriích je třeba brát jako orientační: některé účinky se překrývají, např. část relaxačních programů dobře poslouží i pro účely spánku a v některých kategoriích mohou být obsaženy další specifické programy. 

Kompletní popis programů (Programová knihovna) ke stažení dole. 


Brýle – celobarevná stimulace, brýle typu otevřený Ganzfeld

Ganzfeld je nejúčinnější a nejlíbivější typ světelné stimulace – více ve Slovníku pojmů.

 

K jakým přístrojům s operačním systémem iOS (Apple) lze Brainy použít

 • iPhone 4S (a novější).
 • iPode Touch od 5. generace (a novější).
 • iPad 3 (a novější), vč. Retina, Air, Wifi, Cellular etc, iPad Mini.
 • Je nutné mít aktualizovaný iOS na verzi 9.3.2 (a novější). 
 • Ke stažení aplikace musíte vlastnit svůj účet na iTunes (Appstore), přes který si software stáhnete (instalujete) – software je zdarma.

K jakým přístrojům s operačním systémem Android lze Brainy použít - pokud je kompatibilní, viz upozornění:

 • verze Android 9.0 (a novější).
 • Ke stažení aplikace musíte mít na mobilním telefonu Google Play (nebo jinou obdobnou možnost)
 • Upozornění pro Android: Přístroj Brainy je kompatibilní pouze s některými telefony Android. Vzhledem k rozdílným verzím telefonů na různých trzích (USA versus Asie versus Evropa), velkému počtu telefonů a neustálým změnám aktualizací firmware telefonů, nelze spolehlivě určit rozsah/modely telefonů, se kterými je Brainy kompatibilní a se kterými ne. Nutné je to vyzkoušet. Možnost máte na prodejně nebo doma při objednání na dálku (eshop, telefon) a případné vrácení Brainy (ve lhůtě 14 dní). 

 

Balení obsahuje

 • Stimulační brýle (bezdrátové)
 • Sluchátka (bezdrátová, ale lze je připojit i drátově)
 • Kabel k dobíjení brýlí 
 • pouzdro na brýle
 • Obal – kartonová krabice 
 • informace o názvu a stažení aplikace
 • NEOBSAHUJE: Návod Galaxy s programovou knihovnou se zobrazením frekvencí programů. Ten si stáhnete sami (v pdf) zde na této straně.

 

Doplňkové funkce

 • Manuální programování – možnost volit: tónina, fázování, frekvence, 2 druhy stimulačního zvuku, výběr barev
 • pauza
 • ladění hlasitosti (nezávisle tří prvků) a intenzity brýlí
 • sekce Favorité
 • odpočítávání startu programu
 • zobrazení parametrů probíhajícího programu na displeji
 • možnost přiřadit k jakémukoliv programu jakoukoliv vaší hudbu nebo doplňkové zvuky (jsou součástí přístroje)

Podrobné vysvětlení funkcí a režimů najdete v návodu nebo zde na straně: Slovník pojmů.

 

Technické specifikace

Tělo Brainy nemá vlastní ovládací jednotku: stáhnete si do mobilního telefonu příslušnou aplikaci, připojíte k Brainy sluchátka (můžete kabelem i bezdrátově) a brýle (bezdrátově) a používáte. Aplikaci si můžete instalovat i do několika svých mobilních zařízení současně!

Sluchátka Brainy má kvalitní sluchátka (bezdrátová i kabelová současně).

Brýle pevná konstrukce, celobarevné brýle typu otevřený Ganzfeld.

Čeština: u verze pro iOS (Apple) je většina menu v češtině. U verze Android je ovládání v angličtině, nicméně ovládání je tak intuitivní, že i bez znalosti angličtiny s tím nebudete mít zřejmě problém. Navíc je ovládání přehledně popsáno česky v návodě. 

 

 

Ke stažení:

návod Brainy 1.0

BRAINY - programova knihovna

 

 

  

Zpět do obchodu