5 hodnocení

AVS přístroj Brainy - psychowalkman

AVS přístroj na mobilním telefonu - plně kompatibilní (použitelný) s Apple (iPhone) a částečně s telefony Android. Stáhnete si do telefonu aplikaci Brainy, stimulační brýle a sluchátka bezdrátově spojíte s telefonem a máte plnohodnotný AVS přístroj. 
Doprava zdarma.

Skladem (>5 ks)
Kód: 142
Značka: Galaxy
13 890 Kč –14 % 12 000 Kč 9 917 Kč bez DPH
Kategorie: AVS přístroje
18 ibrain 01
Akce
ZDARMAZDARMA 13 890 Kč –14 %

Zboží v akci: mimořádná sleva 1890 Kč! Platí do odvolání, max. do 31. března. 

 

Upozornění pro Android: Přístroj Brainy je kompatibilní pouze s některými telefony Android. Vzhledem k rozdílným verzím telefonů na různých trzích (USA versus Asie versus Evropa), velkému počtu telefonů a neustálým změnám aktualizací firmware telefonů, nelze spolehlivě určit rozsah/modely telefonů, se kterými je Brainy kompatibilní a se kterými ne. Nutné je to vyzkoušet. Možnost máte na prodejně nebo doma při objednání na dálku (eshop, telefon) a případné vrácení Brainy (ve lhůtě 14 dní). 

Pro platformu Apple je Brainy kompatibilní. 
Upozornění pro iPhone 13 a 14:
u těchto zařízení jsou občas zjišťovány potíže při provozu (vypadává spojení, nefungují spolehlivě posuvné lišty apod.). Nyní je připravována aktualizace Brainy, která tuto nekompabilitu řeší, hotova by měla být v květnu 2023. Spolehlivě fungují s Brainy starší zařízení, např. iPhone 4-10).

 
 

 

Brainy je AVS přístroj, ovládaný pouze přes mobilní telefon (nebo jiná mobilní zařízení). iBrain tedy nemá žádné ,,tělo" - ovládací jednotku jako jiné AVS přístroje. Skládá se pouze ze stimulačních brýlí a sluchátek, připojených bezdrátově a poté z aplikace, kterou si nahrajete do telefonu. Přes aplikaci volíte programy a ovládáte všechny funkce. 

Brainy disponuje velkým počtem programů, řadou užitečných funkcí a intuitivním, jednoduchým ovládáním. Vejde se vám i se sluchátky do malé krabičky. Používá nejúčinnější světelnou stimulaci typu Ganzfeld - tzv. otevřený Ganzfeld. Tato verze není tak účinná, jako uzavřený Ganzfeld (např. u Relaxmanu, Laxmanu), ale účinnost (zejména rychlost navození účinků) je stále velmi vysoká. Programy obsahují jako zvukovou stimulaci rytmické zvuky - ty si však můžete ztlumit a zvolit si zvuky přírody, které jsou již v aplikaci instalované nebo si připojit k programu jakoukoliv vaší hudbu z mobilního telefonu. Z hlediska poměru cena/výkon je zřejmě Brainy na prvním místě ze všech světových AVS přístrojů - zejména kvůli absenci ovládací jednotky, a tedy příznivé ceně, vysoké účinnosti (brýle Ganzfeld) a velkému množství programů. 

Upozornění: mobilní telefon ani jiné mobilní zařízení není součástí tohoto výrobku!

 Máte doma starý AVS přístroj?
Pak můžete pořídit Brainy ve Zlaté záruce se slevou 12-25%!

 

Účinky: 83 programů v 6 hlavních kategoriích

iBrain obsahuje 83 programů ve všech myslitelných kategoriích, včetně velmi speciálních programů. Počty programů v kategoriích:

Relaxace  19
Spánek  5
Učení  9
Energie  14
Meditace  6
Deprese 2

Další, vedlejší kategorie: Kreativita 3, Zábava 2, Výkon 2, Bolest svalů, Hluboká regenerace, Imunita/Zdraví, Energie těla, Podrážděnost, Sport, Speciální 3, Vizualizace 2, Sebepoznání, Hyperaktivita u dětí, Před sportem 2, ADHD 5.

Počty programů v kategoriích je třeba brát jako orientační: některé účinky se překrývají, např. část relaxačních programů dobře poslouží i pro účely spánku a v některých kategoriích mohou být obsaženy další specifické programy. 

Kompletní popis programů (Programová knihovna) ke stažení dole. 


Brýle – celobarevná stimulace, brýle typu otevřený Ganzfeld

Ganzfeld je nejúčinnější a nejlíbivější typ světelné stimulace – více ve Slovníku pojmů.

 

K jakým přístrojům s operačním systémem iOS (Apple) lze Brainy použít

 • iPhone 4S (a novější).
 • iPode Touch od 5. generace (a novější).
 • iPad 3 (a novější), vč. Retina, Air, Wifi, Cellular etc, iPad Mini.
 • Je nutné mít aktualizovaný iOS na verzi 9.3.2 (a novější). 
 • Ke stažení aplikace musíte vlastnit svůj účet na iTunes (Appstore), přes který si software stáhnete (instalujete) – software je zdarma.

K jakým přístrojům s operačním systémem Android lze Brainy použít - pokud je kompatibilní, viz upozornění:

 • verze Android 9.0 (a novější).
 • Ke stažení aplikace musíte mít na mobilním telefonu Google Play (nebo jinou obdobnou možnost)
 • Upozornění pro Android: Přístroj Brainy je kompatibilní pouze s některými telefony Android. Vzhledem k rozdílným verzím telefonů na různých trzích (USA versus Asie versus Evropa), velkému počtu telefonů a neustálým změnám aktualizací firmware telefonů, nelze spolehlivě určit rozsah/modely telefonů, se kterými je Brainy kompatibilní a se kterými ne. Nutné je to vyzkoušet. Možnost máte na prodejně nebo doma při objednání na dálku (eshop, telefon) a případné vrácení Brainy (ve lhůtě 14 dní). 

 

Balení obsahuje

 • Stimulační brýle (bezdrátové)
 • Sluchátka (bezdrátová, ale lze je připojit i drátově)
 • Kabel k dobíjení brýlí 
 • pouzdro na brýle
 • Obal – kartonová krabice 
 • informace o názvu a stažení aplikace
 • NEOBSAHUJE: Návod Galaxy s programovou knihovnou se zobrazením frekvencí programů. Ten si stáhnete sami (v pdf) zde na této straně.

 

Doplňkové funkce

 • Manuální programování – možnost volit: tónina, fázování, frekvence, 2 druhy stimulačního zvuku, výběr barev
 • pauza
 • ladění hlasitosti (nezávisle tří prvků) a intenzity brýlí
 • sekce Favorité
 • odpočítávání startu programu
 • zobrazení parametrů probíhajícího programu na displeji
 • možnost přiřadit k jakémukoliv programu jakoukoliv vaší hudbu nebo doplňkové zvuky (jsou součástí přístroje)

Podrobné vysvětlení funkcí a režimů najdete v návodu nebo zde na straně: Slovník pojmů.

 

Technické specifikace

Tělo Brainy nemá vlastní ovládací jednotku: stáhnete si do mobilního telefonu příslušnou aplikaci, připojíte k Brainy sluchátka (můžete kabelem i bezdrátově) a brýle (bezdrátově) a používáte. Aplikaci si můžete instalovat i do několika svých mobilních zařízení současně!

Sluchátka Brainy má kvalitní sluchátka (bezdrátová i kabelová současně).

Brýle pevná konstrukce, celobarevné brýle typu otevřený Ganzfeld.

Čeština: u verze pro iOS (Apple) je většina menu v češtině. U verze Android je ovládání v angličtině, nicméně ovládání je tak intuitivní, že i bez znalosti angličtiny s tím nebudete mít zřejmě problém. Navíc je ovládání přehledně popsáno česky v návodě. 

 

 

Ke stažení:

návod Brainy 1.0

BRAINY - programova knihovna

 

 

  

Zpět do obchodu