4 hodnocení

Dar medicíně zdarma

Darujeme zdravotnickým zařízením starší AVS přístroj zdarma.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1255
Značka: Galaxy
500 Kč 413 Kč bez DPH
Kategorie: Bazar
524 2 orion klasika pozadi
Akce
ZDARMAZDARMA

Darujeme zdravotnickým zařízením, včetně wellness a lázeňských provozů, psychologů, fyzioterapeutů a masérů zdarma starší AVS přístroj. Za manipulační poplatek a poštovné 500 Kč.

Podmínkou je:

  • kamenná veřejná provozovna
  • nějaká oficiální prezentace provozovny pro veřejnost (web apod.).

Do dárců bohužel nemůžeme zahrnout jednotlivce pracující mimo veřejnou provozovnu, např. v bytě, typu provozu reiki, výkladu karet, individuální terapie apod.  

Současně s objednávkou nám prosím do poznámky k objednávce nebo samostatně do emailu (kancelar@galaxy.cz) napište název provozovny a web (veřejnou prezentaci), čím se zabýváte, jaké jste pracoviště. Děkujeme. 

Na jedno pracoviště darujeme pouze 1 ks přístroje (nikoli více).

 

Na výběr je několik modelů ze sekce bazar. Konkrétní model určujeme my (podle vhodnosti pro Vaši práci a zařízení), nicméně pokud máte Vy nějakou preferenci ohledně výběru modelu, rádi ji zohledníme. 

Tyto konstručně starší modely nedosahují tak rychlých účinků a neobsahují tolik možností jako modely nové generace (Relaxman Premium, Laxman). Nicméně rozdíly nejsou velké - liší se hlavně rychlostí dosažení účinků (ten samý účinek dosáhne ,,bazarový" model pomaleji). A z hlediska možností lze pro většinu myslitelných aplikací vybrat téměř vždy vhodné programy.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu