12 hodnocení

Masér očí Hot

Přístroj na tepelnou masáž očního pozadí - odpočinek pro oči, relaxace. 

Skladem (>5 ks)
Kód: 1258
Značka: Galaxy
999 Kč 826 Kč bez DPH

Přístroj pro tepelnou masáž očního okolí prohřívá oblast kolem očí, až ke spánkům. Kompresní teplo má relaxační i zdravotní účinky. Relaxuje oči, relaxuje a prokrvuje oční okolí a přispívá k celkové duševní relaxaci a také k navození spánku (zavřené oči, teplo). V dnešní době, kdy jsou oči namáhány stále více (práce na PC, sledování mobilních telefonů, umělé osvětlení), je tento způsob regenerace velmi prospěšný, až revoluční. Opravdová, jednoduchá, přirozená a účinná pomoc pro většinu lidí.

Přístroj je určen pro domácí i profesionální použití.

 

Účinky:

 • Odpočinek očí: nejsilnější účinek pro oči.
 • Relaxace celková: uvolňováním partií hlavy, které jsou v dnešní době u většiny lidí přetížené, dochází k tolik potřebné relaxaci. Tato relaxace je somatická, ale do velké míry i duševní (spojené nádoby, oblast hlavy). 
 • Lepší spánek: snadněji navozuje hlubokou relaxací spánek. 
 • Zdravotní prevence: část významných lékařů a studií uvádí, že příčinou očních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, ale i šedý či zelený zákal, je zatuhnutí, čili nedostatečná relaxace svalů v oblasti očí (resp. už od zádových šíjových svalů a vazů počínaje). Prokrvení těchto partií horkou kompresí je ta nejlepší prevence proti vadám zraku.  

 

Režimy, možnosti:

Přístroj obsahuje čtyři stupně teploty, které si můžete mezi sebou libovolně přepínat. 

Rozdíl mezi tímto Masérem očí Hot a Maséry očí Basic a Premium: tento přístroj poskytuje kompresní teplo. Maséry očí Basic a Premium poskytují kromě kompresní tepla i další druhy masáže (vibrační, tlakové).

 

 

Ovládání:

Přístroj se ovládá jednoduše jedním tlačítkem. Kontrolní diody ukazují příslušný režim. Přístroj se nabíjí USB kabelem, buď z PC nebo ze zásuvky (z elektrické sítě). Na jedno nabití vydrží několik hodin provozu. Přístroj se dá zaklapnout, čili složit (očnice k sobě) na minimální úspornou velikost.

 

Balení obsahuje:

 • přístroj
 • návod (originál Galaxy, v češtině)
 • nabíjecí USB kabel 
 • obal (krabici)

 

Zdravotní doporučení:

 • Osoby s citlivou pokožkou, alergickou dermatitidou na obličeji a podobnými alergickými potížemi na obličeji: použití přístroje není na závadu, ale může zhoršit akutní stav. V případě akutních potíží přístroj nepoužívejte. 
 • Nepoužívejte přístroj, pokud Vás momentálně bolí hlava. Osoby trpící migrénou: přístroj může zlepšit stav migrén, ale je potřeba jej používat ,,citlivě“: vyzkoušejte nejdříve přístroj kratší časový úsek a v případě jakýchkoliv potíží používání ukončete a vyzkoušejte opět až další den. V případě akutního stavu přístroj rozhodně nepoužívejte. 
 • Oční vady jako krátkozrakost, dalekozrakost, tupozrakost a další a nošení brýlí či očních čoček není na závadu (ovšem s nimi je nepoužívejte!).
 • Osoby trpící migrénou a osoby po chirurgickém zákroku očí, osoby trpící šedým nebo zeleným zákalem, osoby s oddělenou sítnicí nebo obdobnými očními vadami nebo osoby, které prodělali v posledních týdnech cévní mozkovou příhodu: používání může být pro tyto vady prospěšné, ale poraďte se nejdříve se svým lékařem. Přístroj preventivně i akutně zlepšuje oční vady, i stav po mozkové příhodě, nicméně je potřeba dbát zvýšené opatrnosti. (Obdobně jako například při roztrénovávání či rehabilitaci svalového aparátu po úraze.) 

 

Upozornění: fotografie jsou ilustrativní, dodáváme momentální typ dle skladových zásob (mírně se mezi sebou modely liší - většinou je barva bílá). 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu