Neohodnoceno

Brahmi

Brahmi, antioxidant se hodí každému, kdo trpí zapomnětlivostí a zhoršením paměti, kdo se obtížně učí, má zpomalené reakce či duševní otupělost. Napomáhá proti stresu. Významně pak může pomoci lidem se závažnými psychickými nemocemi. Přispívá k duševnímu zdraví. Rovněž přispívá k normální funkci žlučníku.

Skladem (>5 ks)
Kód: 453
310 Kč 277 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky stravy

Účinné látky přípravku – bakosidy – jsou výtažkem z rostliny bacopa monniera L. (Brahmi) , jejíž léčivé využití má v subtropech Indie tradici asi 5000 let.  Je užívána v ájurvédské medicíněně na posílení a regeneraci nervové soustavy Bakosidy omezují ukládání metabolického a toxického odpadu v mozkových buňkách, podporují dilataci cév a regenerují je. Vysoká koncentrace metabolického odpadu je příčinou nejrůznějších poruch mentálních funkcí a hlavní příčinou senilní demence (Alzheimerovy choroby). Významně pak může pomoci lidem se závažnými psychickými nemocemi (duševní senilita apod.) nebo lidem, kteří mají mentální funkce poškozené v důsledku užívání léčiv (antiepileptika, antidepresiva, hypnotika) nebo drog.

 

Účinky:

 • zlepšuje všechny typy paměti a koncentraci
 • okysličuje mozek
 • zklidňuje při nervově vypjatých situacích
 • pomáhá při depresích, úzkostech a stresu
 • zvyšuje aktivitu mozkových buněk a osvěžuje mysl
 • podporuje relaxaci i duševní rovnováhu
 • mírní poruchy paměti a učení podmíněné věkem
 • mírní poruchy paměti a učení způsobené intoxikací (léky, návykovými látkami a chemickými toxiny z prostředí)
 • zlepšuje různé mentální funkce bez ohledu na věk či zdravotní stav

Dávkování: 

2 - 3 kapsle odděleně po jídlech. Balení vystačí přibližně na 25 dní. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

Složení:

 • výtažek z listu Bacopa Monniera L. 100mg
 • želatina: 45 mg

Nežádoucí účinky: Nejsou známy žádné vedlejší účinky ani z hlediska dlouhodobého užívání. Nekombinujte s nootropními látkami (Ginkgo biloba, piracetam atp)  Těhotné a kojící ženy by se měly poradit se svým ošetřujícím lékařem a to samé doporučujeme i lidem s nízkým tlakem.

Upozornění:

Přípravek není určen dětem do 10 let, těhotným a kojícím ženám. Účinky přípravku se obvykle projeví po 15-20 dnech. Brahmi má významný vliv i na odbourávání toxických látek v mozkové tkáni a podporuje dilataci cév. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Balení obsahuje:

Počet kapslí v 1 balení: 100 ks ( 14,6 g)

 

Jaký je rozdíl mezi Brahmi a Brahmi Plus?

Brahmi Plus má narozdíl od Brahmi trochu širší záběr. Není to však zásadní, respektive vzhledem k individuálním rozdílům každého jednotlivce může uživateli vyhovovat lépe zrovna Brahmi. Doporučujeme vyzkoušet postupně oba přípravky.    

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu