8 hodnocení

DL-PA

Jediné účinné přírodní analgetikum. DL-PA je dnes u nás již velmi známý přípravek. Je určen všem, kdo trpí bolestmi nebo depresí.

Skladem (>5 ks)
Kód: 455
305 Kč 272 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky stravy

Bez bolesti je život zase krásný

D-PA tlumí činnost enzymu, který odbourává opiáty, v důsledku čehož se množství opiátů v mozku zvyšuje. L-PA slouží jako zdroj k výrobě nervových přenašečů dopaminu, adrenalinu a dalších. Fenylalanin je esenciální aminokyselina, vyskytuje se v lidském organismu, ale lidský organismus si ji nedokáže vyrobit, a proto musí být do organismu dodávána potravinami anebo výživovými doplňky. Jedná se o základní stavení kámen mnoha neurotransmiterů. Známe dvě formy fenylalaninu – L-forma a D-forma. DLPA je kombinace obou forem, která využívá jejich unikátní vlastnosti a účinnosti. Vhodné je užívat DL – fenylalanin spolu s vitamínem C a vitamínem B6, které jsou důležité pro jeho využití.

.

Účinky:

  • zvyšuje produkci tělesných opiátů (endorfinů apod.), které blokují vnímání chronické bolesti
  • příznivě působí na psychické i fyzické rozpoložení
  • dodává energii zvýšením hladin dopaminu a adrenalinu
  • mírní poruchy nálad a depresivní stavy
  • omezuje bolest kloubů, páteře, svalů a šlach

Dávkování:   

1 kapsle  3x – 4x denně (nejlépe 20 – 30 minut po jídle), balení vystačí na 14 dní. Při depresivních stavech méně nebo nárazově. Nepřekračujte doporučené dávkování. Začne působit nejdříve po 14 – 20 ti hodinách, dávku je nutno stejnoměrně rozložit po třech hlavních jídlech.

Složení:

  • hlavní účinná látka: D-fenylalanin (D-PA): 187,5 mg
  • L-fenylalanin (L-PA): 187,5 mg
  • želatina: 80 mg

Nežádoucí účinky: dosud nebyly žádné objeveny

Upozornění:
Není určen dětem do 15 let, těhotným a kojícím ženám a fenylketonurikům, osobám trpícím cukrovkou a rakovinou kůže.  Nepůsobí proti akutní (signální) bolesti. Přípravek působí nejdříve po 14-20 hodinách.  Po využívání 1 balení je žádoucí užívání přerušit. Účinky užívání mohou přetrvávat několik dní, ale i mnoho týdnů. Při návratu bolesti se s užíváním začne znovu. DL-PA se výborně snáší se všemi analgetiky a antiflogistiky (NSAIDs). Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Balení obsahuje:

Počet kapslí v 1 balení: 50 ks (22,7 mg)

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu