Laxman - dodávky pozastaveny

Pozastavujeme - až do odvolání - příjem objednávek na AVS přístroj Laxman (verzi Basic i Premium) /a brýle Laxman/.

Vzhledem k vysokému nárůstu poptávky ve světě v roce 2023 byly veškeré zásoby na konci roku 2023 vyprodány. Současně vznikly potíže ve výrobě v Německu, kde se vyrábí hlavní šasi Laxmanu, procesor a brýle a z toho důvodu německé továrny od ledna 2024 nevyrábí (a nedodaly nám, ani na jiné trhy ve světě, jediný kus). Jedná se zejména o nedostatek několika dílů pro výrobu (speciální čipy a jiné), které se již přestaly ve světě vyrábět. V současné době tedy v Německu probíhá interní minivývoj - nahrazování původních čipů a dílů jinými alternativami. V České republice vyrábíme již dokončující výrobu, a ta běží v pořádku, ale primární výrobu v Německu nemůžeme ovlivnit.
PS: Situace je stejná všude na světě, Laxman tedy není k dostání nikde (ani u evropských partnerských poboček Galaxy - Slovensko, Bulharsko).

Termín, kdy obnovíme prodej, neznáme - a nemůžeme jej ovlivnit. Může to být v červenci 2024 (dříve ne), ale i mnohem později.

 

Pokud máte i přesto zájem o AVS přístroj Laxman, napište nám na:  kancelar@galaxy.cz.

Budeme Vás jako zájemce evidovat, a ozveme se Vám, jakmile prodej Laxmanu obnovíme.
Upozornění: tato evidence není objednávka. Laxman si nelze předplatit. 

Adekvátní alternativou je výrobek Relaxman.

Je hned po Laxmanu druhým nejúčinnějším AVS přístrojem. Některé funkce má lepší než Laxman, například ovládání, je méně poruchový a je citelně levnější. Spokojenost uživatelů s Relaxmanem je zásadně stejná jako s Laxmanem. Respektive dle hodnocení na eshopu www.galaxy.cz (hvězdičky nahoře u produktu) je spokojenost s Relaxmanem ještě vyšší. 
Loni (2023) se v ČR prodalo (poprvé v historii) Relaxmanů více než Laxmanů. 

Relaxman Basic (16.422 Kč) - ZDE.

Relaxman Premium (21.522 Kč) - ZDE.

 

 

Brýle Laxman

Zcela identická situace je s brýlemi Laxman - nedostupné. Nelze je bohužel nahradit jinými brýlemi.
PS: Pracujeme na vývoji jiných (vlastních) brýlí k Laxmanu, ale jedná se o časově (i finančně) náročné řešení.  

 

 

Zpět do obchodu